.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЗВЕДЕННЯ СТІН БУДИНКУ ТА ОБЛІЦОВКА

Зведення стін будинку - один з основних етапів будівництва. Після того, як буде закінчено монтаж утеплювача, покрівлі та інженерних комунікацій, необхідне облицювання стін будинку. Оскільки біля стін є зовнішня і внутрішня сторони, виділяють зовнішнє облицювання і внутрішню.

ОСОБЛИВОСТІ ЗВЕДЕННЯ СТІН БУДИНКУ

vozvedenie sten domaЗведення стін будинку - найбільш помітний вид будівельних робіт. Без стін будинок не буде виконувати своїх захисних функцій, тому до вибору матеріалів для будівництва будинку і його майбутніх стін слід поставитися з особливою увагою. Основні питання в цьому випадку вирішуються на етапі первинного проектування і проведення необхідних розрахунків. При цьому враховуються не тільки побажання клієнта, а й особливості ґрунту, тип будови, його основні функції, площа. 

Традиційними матеріалами для зведення стін будинку є цегла і дерево. Останнім часом у будинків з'являються газосилікатні, монолітно бетонні, панельні й каркасні стіни. Особливості зведення стін при цьому безпосередньо залежать від властивостей і характеристик використовуваних матеріалів, вимог до безпосереднього будівництва. Головними вимогами до якості зведення стін будинку як і раніше залишаються міцність, рівна поверхня, довговічність і зносостійкість. Про ці основні вимоги не варто забувати майбутнім власникам будинків.

При виборі матеріалу стін не варто забувати та про слабкі сторони того чи іншого будівельного матеріалу, які можна скоригувати, враховуючи їх при будівництві.

УКЛАДАННЯ БЛОКІВ

kladka gazobetonaОкрему увагу хочеться звернути на зведення стін з блоків, оскільки даний тип матеріалів сьогодні найбільш актуальним при будівництві приватних житлових будинків. Підвищена популярність обумовлена головним чином ціновою доступністю, різноманітністю видів і простотою монтажу. Укладання блоків може застосовуватися як при зведенні основних, носійних стін, так і для перегородок. При цьому можуть використовуватися різні матеріали. Нижче розглянемо основні властивості найбільш поширених блокових будівельних матеріалів.

ЗВЕДЕННЯ НЕСУЧИХ СТІН


Для носійних стін потрібне укладання блоків з керамзиту бетонна і пінобетону.

Основними перевагами першого типу служать висока міцність, волого і морозостійкість. Зведення будівлі з керамзитобетону не тягне значних фінансових вкладень. Після завершення робіт зі зведення стіни не дають усадки, добре тримають форму і не руйнуються під впливом умов зовнішнього середовища. До недоліків даного будівельного матеріалу можна віднести високу питому масу і погану геометрію зовнішніх поверхонь.

Пінобетон відрізняється невеликою масою, а блоки мають правильну форму, що дозволяє звести споруду швидко і без великих фізичних зусиль. Однак пінобетон значно дорожче керамзитобетону, до того ж через свою пористу структуру схильний до швидкого промерзання і розтріскування, появи цвілеві грибки. Маючи на увазі ці особливості, при зведенні стін потрібно утеплення та герметизація, що спричинить додаткові часові та фінансові витрати. Крім того, при складанні графіка будівельних робіт знадобиться врахувати час на усадку стін.gazobeton 3

ЗВЕДЕННЯ ПЕРЕГОРОДОК

Найбільш придатними будівельними матеріалами для даного етапу служать газобетонні блоки. Нижче коротко опишемо основні властивості цього матеріалу:

♦ Їх зручно монтувати завдяки невеликій вазі та ідеальній формі.
♦ Як сполучної суміші можна застосовувати як традиційний цементно-піщаний розчин, так і спеціальний клей.
♦ Дає усадку і відносно тендітний зважаючи пористої структури.
♦Добре вбирає вологу, тому схильний до утворення грибка, може швидко промерзати в холодну пору року і розтріскуватися. Тому в обов'язковому порядку знадобиться проводити герметизацію і зовнішні оздоблювальні роботи, а також може знадобитися капітальний ремонт.

ТЕПЛО ТА ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Аналогічно газосилікатних блоків, після зведення стін із застосуванням шлакоблоку потрібно захист від промерзання і зовнішнє облицювання (дані матеріали до того ж не відрізняються ідеальною формою). Ці недоліки також обумовлені пористою структурою. Перевагами ж можна вважати невелику масу і дешевизну.

Облицювання стін БУДИНКУ

Зведення стін будинку саме по собі недостатньо для точної реалізації проекту. Для створення привабливого естетики та індивідуальності споруди проводиться зовнішнє облицювання стін будинку. Крім того, зовнішня обробка не менш актуальна для вже експлуатованих будівель, оскільки надає їм оновлений і більш сучасний вигляд. При цьому зовнішня обробка крім декоративних функцій може виконувати роль утеплювача, а також допоможе укріпити стіни, приховати тріщини, що утворилися і підвищити тепло і звукоізоляцію.

Зовнішнє облицювання стін будинку


oblicovka stenНайбільш поширені види матеріалів для облицювання фасадів:

Мокра штукатурка, коли штукатуркою служить суміш будівельних матеріалів з водою. Таку суміш правильно наносити на армувальну сітку. Недоліком даного способу обробки є необхідність періодичного оновлення. Навісні вентильовані фасади прості в установці, ергономічні й дозволяють проводити облицювання стін будинку в будь-який час року. Такий вид обробки може приховати зовнішні дефекти стін і забезпечує їх довговічність. Приємно, що різноманіття матеріалів обшивки відповідає самим вимогливим запитам.

Вініловий, металевий сайдинг і вагонка прості в монтажі, забезпечують високу тепло і звукоізоляцію, застосовуються для стін з будь-якого матеріалу і прослужать близько 50 років. Однак такий вид обробки необхідно періодично оновлювати, а вагонка ще й схильна до гниття і пожеж, тому її слід обробляти спеціальними складами. Панелі з натуральних, синтетичних та композитних матеріалів приваблюють своєю різноманітністю, фактурами декоративними ефектами. При цьому також захищають стіни будинку від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Внутрішнє облицювання стін будинку

Внутрішнє облицювання стін будинку безпосередньо залежить від функцій, які покладаються на те чи інше приміщення. Тому в межах одного будинку для оздоблення стін всередині можуть одночасно використовуватися керамічна плитка, фарби, шпалери, декоративні штукатурки та панелі. Крім того, облицювання стін в приміщенні безпосередньо залежить від дизайну майбутнього інтер'єру.

oblicovka vnutrennyajaЯкщо ви бажаєте швидко і просто виконати декор стін з мінімальними витратами, можна вдатися до фарбування. Вона не втратила своєї актуальності сьогодні. При цьому фарба залишає неймовірний просто для творчості: можна поєднувати кілька кольорів в інтер'єрі, використовувати трафарет і розпис, спеціальними методами нанесення домагатися цікавих ефектів і фактур.

Обклеювання шпалерами залишається класичним варіантом декору. Сучасні шпалери відповідають найвищим вишукуванням: на ринку можна знайти нескінченну різноманітність кольорів, малюнків, фактур, щільності. Крім того, сьогодні шпалери мають і водовідштовхувальні властивості, що розширює можливості застосування даного оздоблювального матеріалу.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО ОБЛИЦЮВАННЯ СТІН БУДИНКУ

Всі шпалери класифікуються на п'ять основних видів: паперові, вінілові, флізелінові. Також є скло шпалери та рідкі шпалери.

♦ Пробкові плити або рулони володіють високими тепло і шумоізоляційні властивості. Натуральність, екологічність і простота застосування дозволяють використовувати пробку в інтер'єрі будь-якого типу і дизайну. Однак з недоліків можна назвати обмежену колірну палітру в основному з коричневих відтінків і дорожнечу.
♦ Декоративна штукатурка здатна надати стіні необхідний рельєф. Фактура при цьому залежить від складу, розміру та форми наповнювача, а також від способу нанесення і використаних інструментів.
♦ Керамічна плитка застосовується в основному для кухонь, ванних кімнат і санвузлів. Однак багатство фактур, форм і кольорової палітри розширює сферу застосування плитки - тепер її можна зустріти не тільки в коридорах, але навіть в житлових кімнатах.
♦ Натуральний камінь застосовується для обробки стін не так часто, що надає інтер'єру особливий шик і індивідуальність.

♦ Штучний камінь через свої легкості зручності монтажу більш поширений в обробці не тільки у внутрішній поверхні стін, але і фасадів, однак лише імітує поверхню і натуральну красу каменю.
Якщо всі перераховані види декору стін вам не підходять, завжди є вихід у використанні декоративних панелей, які бувають дзеркальними, дерев'яними, пластиковими та скляними. У продажу можна знайти рейкові, плиткові та листові панелі.