.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЗОВНІШНЯ ОБРОБКА ГАЗОБЕТОНУ

Якщо Ви обрали для будівництва свого будинку газобетонні блоки, то практично відразу Вам необхідно задуматися над видом зовнішньої обробки газобетону такої будівлі. Даний будівельний матеріал характеризується пористою структурою, саме тому газобетонні блоки гігроскопічні. Для захисту цієї структури блоку від впливу зовнішніх факторів необхідна зовнішня обробка газобетону.

Обробка зовнішніх стін з газобетону

otdelka sten iz gazobetonnyh blokovВажливо врахувати, що обробка зовнішніх стін з газобетону повинна виконуватися виключно із застосуванням спеціальних матеріалів, які не зменшують коефіцієнт паропроникності кладки. Тобто потрібно простежити за тим, щоб після обробки стіни могли «дихати». Тому пінопластові плити, плівкові фарби та ін. Матеріали, що не пропускають повітря, відразу повинні бути виключені.

Крім цього, також важливо врахувати, що матеріали, обрані Вами для зовнішньої обробки будинку з газобетону повинні бути водонепроникними і морозостійкими. Таким рішенням може стати облицювання спеціальною цеглою або каменем, призначеним для зовнішніх робіт, також можна використовувати легку штукатурку або затірку з мінеральним забарвленням. Ще є варіанти обробки листовими матеріалами з вентильованими фасадами, вагонкою, сайдингом.

А тепер розглянемо перераховані варіанти більш детально, і почнемо з облицювальної цегли

gazobeton otdelkaЯкщо Ви мрієте про будинок з цегляним облицюванням, то потрібно передбачити це ще на стадії закладки фундаменту. Оскільки його ширина повинна бути рівною сумі «блок + цегла + вент.зазор». У цегляної кладки паропроникність менше, ніж у газобетонних блоків, тому в процесі монтажу між ними повинен залишати зазор в 30-50 мм, який запобіжить утворенню конденсату.

Наступний спосіб, яким може бути проведена зовнішня обробка стін з газобетону це штукатурка

Ще раз підкреслимо, що в даному випадку можуть використовуватися тільки спеціальні штукатурні суміші і склади. Даний метод захисту будови, до речі, є одним з найбільш зручних і дешевих. Дуже важливо подбати про те, щоб штукатурка була замішана саме на в'яжучих складових, і могла забезпечити паропроникність. Якщо кладка виконувалася з дотриманням технології, то стіна повинна бути досить рівною і шар штукатурки буде гранично тонкий, в такому випадку армування сіткою не потрібно.

Якщо відхилення стін значні, то рекомендується зробити армування сіткою, особливо вона необхідна на тих ділянках стін, на які припадає збільшена концентрація напружень. До таких ділянок відносяться кути, віконні прорізи, злами профілів. І, звичайно в процесі обробки потрібно стежити за тим, щоб штукатурка не замерзала і не пересихала.

Зовнішня обробка газобетону листовими матеріалами робить будову найбільш захищеною від різних погодних явищ

shtukaturka penobetonnye blokiУ такому випадку підійде сайдинг, вагонка, керамічні або металеві листи. До речі, використання подібних матеріалів має великий плюс. Ви можете прокладати між стіною і листовим обробним матеріалом утеплювач.    Отже, в процесі обробки будинку зовні з газобетону даним методом обшивальні листи слід кріпити до обрештування. А обрешітка в свою чергу повинна бути дуже надійно і ретельно закріплена на поверхні зовнішніх стін. Для неї використовуйте спеціальні розпірні анкери. Обов'язково потрібно продумати систему вентиляції між навісним фасадом і зовнішніми стінами.

Та нарешті, ще один найбільш простий і найдешевший спосіб, за допомогою якого може бути здійснена зовнішня обробка будинку з газобетону Це забарвлення по штукатурці. Спеціальні фарби розроблені для того, щоб захищати фасади будинків від вологи. Після того, як суміш розбавляється водою і ретельно перемішується, вона перетворюється на масу, яку дуже легко нанести на стіну за допомогою валика або щітки. У неї, до речі, при бажанні можна додати колір будь-якого кольору. Варіант кладка + штукатурка + фарбування ідеальний при будівництві будинку з блоків шириною 400мм. Який би з варіантів Ви не вибрали, пам'ятайте про те, що не варто гнатися за дешевизною. Вибирайте якісні й перевірені матеріали.