.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ АЕРОК

За допомогою нівеліра виміряються фундаменти. Кладка починається з найвищого за відмітками кута будівлі. Перший ряд необхідно укладиваеть на цементний розчин для компенсації нерівностей фундаменту. З метою запобігання проникненню з підвалу кладка виробляється на гідроізолюючий шар руберойду або іншого аналогічного матеріалу. Блоки Аерок за допомогою рівня і гумового молотка вирівнюються абсолютно горизонтально. Між кутовими блоками натягається контрольний шнур.

Приготування клейового розчину

Приготований клей Аерок за допомогою спеціальної зубчастої кельми, що підбирається по товщині стіни, наноситься на поверхню блоків товщиною 1-3 мм і рівномірно розподіляється по поверхні.
Другий ряд кладки виконується з перев'язкою (мінімум 0,4 висоти блоку). Клей Аерок за допомогою зубчастої кельми наноситься шаром близько 1-3 мм на горизонтальну поверхню кладки. Блок Aeroc з максимальною точністю встановлюється на місце, його положення контролюється за допомогою рівня, рихтування здійснюється гумовим молотком.

Кладка блоків Аерок

Точність виробництва блоків Aeroc дозволяє виконувати шви в межах 1 мм, а відповідна форма кельми запобігає утворенню патьоків на бічній поверхні кладки. Все це сприяє тому, що блоки Аерок кладуться чисто, швидко і точно.

Поперечні стіни та внутрішні перегородки

Поперечні стіни і перегородки кладуться з перев'язкою або за допомогою анкерів встик з поздовжньою стіною. При необхідності виготовлення добірних блоків, блоки Аерок можна легко пиляти прямо на будівельному майданчику за допомогою ручної або механічної пилки, застосовуючи направляючий кутник. На покладених в кладку блоках, нерівності усуваються спеціальним рубанком і шліфувальною дошкою з видаленням утворилася пилу щіткою. Слід вирівнювати нерівності кладки кожного ряду, - це зменшить витрату клею і збільшить точність кладки.

Монтаж перемичок Аерок

Перемички можуть бути виконані із застосуванням спеціального Аерок U-Block. Аерок U-Block підбирається шириною, рівній ширині стінового блоку. Висота перемички збігається з висотою стінового блоку. Спирається перемички не менше 150 мм з кожного боку.

Свердління та борозни для електропроводки

Застосовуючи звичайну дрель без ударного механізму і спеціальну насадку  свердло, можна легко висвердлити отвори або гнізда для розеток і вимикачів. Без великих трудовитрат можна легко зробити борозни для інсталяції електропроводки за допомогою лінійки і спеціальної фрези штроборез.

Обробка стін

Внутрішні стіни обробляються різними способами: штукатуркою, покриттям декоративними сухими сумішами, шпалерами, забарвленням.

Облицювальна плитка наклеюється дисперсійним клеєм прямо на блоки. Перед початком будь-яких оздоблювальних робіт рекомендується усунути нерівності утворилися при кладці, це знизить витрати оздоблювальних матеріалів.