.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ФУНДАМЕНТ

Найбільш відповідальним рішенням при будівництві будинку є не вибір між дерев'яним, газобетонним, каркасним і кам'яним видом домобудівництва, а вибір типу фундаменту. Будівництво фундаменту починають з планування ділянки. Технологія земельних робіт вибирається залежно від типу грунту і рівня грунтових вод. Також перед тим, як зробити фундамент під будинок, потрібно визначити його різновид, найбільш підходящу для ваших умов. В індивідуальному житловому будівництві найбільшого поширення набули стрічкові фундаменти, оскільки вони ідеально виконують свої функції практично на всіх типах ґрунту, не надто складні для самостійної заливки, а також порівняно недорогі.fyndament фундамент

Інший поширений тип - пальовий фундамент, що використовуються на рухомих грунтах. А найпершим етапом облаштування подібних фундаментів стане точний розрахунок необхідної кількості будівельних матеріалів, їх закупівля і доставка до місця будівництва. При цьому буде розумним відразу придбати весь обсяг будматеріалів, щоб не відволікатися на додаткові закупівлі під час проведення робіт і встигнути виконати всі роботи за один теплий сезон.

Армування

Оскільки будівля створює значне навантаження на стрічковий фундамент, то проста заливка в траншею цементної суміші не здатна забезпечити створення бетонної основи необхідної міцності. Щоб фундамент не руйнувався під дією сил стиснення, в його конструкцію слід включити армуючі матеріали. Армування фундаменту палі складається у веденні перед заливкою бетону декількох прутів металевої арматури. Для фундаменту стрічкового потрібно більш складна просторова конструкція, що складається з розміщених в траншеї вертикальних і металевих прутів металевої арматури. Відстань між сусідніми (паралельними) прутами не повинно перевищувати 40 см. Щоб армирующие прути не змінили орієнтації в просторі, їх слід зв'язати сталевим дротом або прихопити електрозварюванням.lentoznuy fyndament

Заливка бетону

Бетонний розчин повинен бути виготовлений безпосередньо перед його заливкою. Якщо було вирішено придбати готовий розчин, то в цьому випадку він буде доставлений в бетономішалці вже в готовому до використання вигляді. Для самостійного виготовлення розчину варто задуматися про завчасну купівлю або оренду пересувний компактної бетономішалки, щоб мати можливість приготувати бетон безпосередньо на ділянці будівництва. Стандартними пропорціями бетонного розчину вважаються такі, коли на одну частину цементу беруть приблизно три частини очищеного від сміття піску і п'ять частин щебеню середнього розміру.

Головне завдання фундаменту 

Передача навантаження від споруди на підставу. Різновидів фундаментів досить багато, але всі вони поділяються на три основні типи: стрічкові, стовпчасті (пальові) і плитні. Самими ефективними зазвичай є комбінован фундамент, що поєднують у своїй конструкції ознаки відразу декількох типів. Так, свайноростверковий фундамент де факто є комбінацією столбчатого і стрічкового, а фундамент «ребриста плита» - це симбіоз плитного і стрічкового. Також можна виділити стрічковий фундамент зі зворотним засипанням і плаваючою підлогою, УШП (утеплена шведська плита), збірний стрічковий  фундамент, кілька різновидів стовпчастих фундаментів (гвинтові палі, буронабивні палі, забивні палі, і т.д ). Кожен з різновидів має свої особливості, що роблять той чи інший фундамент найбільш кращим в залежності від того чи іншого типу домобудівництва і геологічних умов у місці будівництва.

Різновиди Фундаменту

Тим, хто збирається поручити будувати свій дім будівельної компанії, немає необхідності досконально розбиратися у всіх типах фундаментів, але знати про їх існування і характерні особливості дуже корисно. Це потрібно хоча б для того, щоб мати можливість зробити осмислений вибір, а не відразу погоджуватися на варіант, який небудь зручний для будівельної компанії. Оскільки в більшості випадків заміські будинки будуються на основі типових проектів, то часто виникає ситуація, що, погоджуючись на проект в цілому, замовник автоматично погоджується і на той тип фундаменту, який був у цьому проекті вказано за замовчуванням.

fundamentУ типових проектах перевагу мають свайно-гвинтові фундаменти для дерев'яних і каркасних будинків, а для кам'яних будинків  дрібно- заглиблення стрічкові та монолітно-плитні. Не те щоб фундамент, запропонований в типовому проекті, був чимось поганим, проте проект на те і типовий, щоб пропонувати максимально універсальне  рішення. Припустимо, свайно-гвинтовий фундамент з обв'язкою з бруса, зазначений в типовому проекті деного або каркасного будинку, істотно ускладнить подальше облаштування теплої підлоги з рідким теплоносієм, про який мріє замовник. Або якщо в проекті вказана монолітна плита, то для того, щоб підлога першого поверху виявився не врівень із землею, а хоча б трохи вище, знадобиться фактично робити додаткове перекриття.

Стрічковий фундамент

Одним з найпопулярніших видів підстав під будь-які індивідуальні споруди є стрічковий фундамент. У звичайному випадку він являє собою жорстку залізобетонну раму, яку заливають під несучі стіни будівлі. Однак бувають і такі конструкції, коли ростверк служить в якості обв'язки для опорних стовпів фундаменту. Стрічковий фундамент на сухому грунті роблять з цегли, каменю чи бетону, на вологій - із залізобетону або бетону з армуванням сіткою і облаштуванням гідроізоляції.svajno lentochnyj fundament

Свайний фундамент

Коли грунтові умови на будмайданчику не дозволяють скористатися традиційними рішеннями, на виручку приходять пальові й стовпчасті фундаменти. Технологія будівництва таких несучих конструкцій по праву вважається однією з найбільш недорогих і простих. Дуже часто індивідуальні забудовники стикаються з ситуацією, коли на купленій ділянці виявляється нестійкий грунт. Це відкриття може призвести до зміною плану будівництва і технологій, що використовуються при зведенні приватного будинку. Якщо твердий міцний шар ґрунту знаходиться дуже глибоко, то будувати будинок на капітальному заглубленном стрічковому фундаменті просто нераціонально. Тому доводиться шукати альтернативні варіанти будівництва фундаменту, причому нерідко вибір падає на фундамент палі, який дозволяє створити стійку основу будинку, яка не піддається сезонним обдиманні і негативному впливу поверхневих вод.