.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ГАЗОБЛОКУ ЯК БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

Газоблок надійний, перевірений часом будівельний матеріал. За більш ніж восьмидесятилітню історію газоблок (газобетон) знайшли застосування практично у всіх конструктивних елементів будівель, і споруд різного призначення. Газобетон (газоблок) використовується для зведення ненесучих та несучих стін, а також для виготовлення армованих плит перекриттів і покриттів, та в якості теплоізоляції.vydy gazobetona

Газоблок - це пористий бетон автоклавного твердіння

Останнім часом будівельники приділяють все більшу увагу такому матеріалу як газобетон (газоблок). Відносна низька ціна на газоблок роблять його практично незамінним у зведенні різних будівель, конструкцій. З кожним днем ​​розширюється спектр його застосування. Хоча газоблок (газобетон) був винайдений ще в 1924 році, Шведським архітектором Акселем Еріксоном, до недавніх пір газоблок залишався практично незатребуваним.

На даний момент технології виробництва газоблоку (газобетону) пішли далеко вперед та зайняли своє гідне місце в будівництві, без якого не обійтися, мабуть, не одному будівництву.Газобетон (газоблок) являє собою пористий матеріал сірого кольору. Виготовляється газобетон з вапна, піску, цементу, алюмінюваної пудри і води. При запіканні в печі, відбувається реакція алюмінію і вапна, що призводить до утворення найдрібніших бульбашок . Вважається, що чим менше розмір даних пір, тим якісніше газоблок. Газобетон відповідає всім міжнародним екологічним стандартам. Найбільш цінні якості цього газоблоку: швидкість укладання, легкість фінішної обробки, завдяки своїм пористим властивостям - приміщення,будівлі, зведені з газобетону, мають добру теплоізоляцію, і як кажуть у народі «дихають». Відмінна звуконепроникність газоблоку. На даний момент виробляються газоблоки різних розмірів і модифікацій, здатні задовільнити найвибагливішого замовника. Існують марки газоблоку D-300, D-400, D-500. Від тендітних - застосовуються для утеплення (D-300), до газоблоків застосовуваних для зведення несучих стін (D-500).58034fd0bb144

Напевно, з усіх будівельних матеріалів, що використовуються для зведення стін, перегородок, утеплення - газобетонні блоки знайшли своє саме широке застосування. Укладання газобетонних блоків виробляється за типом цегляної кладки. Але варто пам'ятати, що газоблоки мають практично ідеальні розміри, і їх укладання вимагає певних навичок. Рекомендовано укладати газоблок (газобетон) на спеціальні сухі будівельні суміші з урахуванням погодних умов у вашому регіоні. Заповнення швів газоблоку має бути рівномірним. При укладанні міжкімнатних перегородок рекомендується через 1 м робити армування з прив'язкою до несучих стін.

У новобудовах між стелею і стіною залишати зазор між газоблоками на усадку несучих стін. Даний зазор закласти шпаклювальним розчином. При укладанні зовнішніх стін слід захистити газоблоки від зовнішніх впливів. Дуже легкий в обробці (використовують спеціальні ручні пилки з широким зубом і победітовим напиленням). У порівнянні з цегляною кладкою вага одного метра кубічного газоблоку, в чотири рази менше. Так при розрахунках фундаменту йде менша кількість бетону що призводить до суттєвої економії собівартості будівлі. Як і в будь-якій інший роботі слід чітко дотримуватися правил роботи з газобетоном (перев'язка блоків, температурний режим, фінішна обробка). Прискорюється процес спорудження будівлі, наприклад, будівля середньою площею 150-200 кв.м., бригада з трьох чоловік може звести з газобетону за термін близько місяця.

При покупці газоблоку слід звертатися до перевірених виробниківgazobeton

Слід також зазначити своєю увагою, так звані газоблоки, які мають систему кріплення «паз - гребінь», завдяки якій значно посилюється з'єднання між газоблоками. Проаналізувавши всі характеристики газоблоку (ціна-якість, зручність монтування, швидкість зведення), ВИ неодмінно зупинете свій вибір на цьому матеріалі.