.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВИРОБНИКИ ГАЗОБЛОКА

На сьогодняшній день в Україні виробляється багато газоблоку та газобетону, завдяки великій кількості нових могутніх виробників (АЕРОК, СТОУНЛАЙТ, GazoBET, та інші). Газобетон по праву вважається одним з найпопулярніших будівельних матеріалів в Україні. Використовують його в заміському будівництві і при будівництві будівель громадського призначення. Відмінними рисами цього будівельного матеріалу є його помірна вартість і хороші технічні показники.

gazobeton vyrobnyky

Нехватка Газобетону

Наприклад в 2006 році газоблокагазобетон) був дефіцітним товаром, виробників газоблоку було мало, як правило заводи, що не розібрали в 90-ті. У той час на ринку були Обухівський силікатний завод, Сумській, Житомирський СЗ, Куп'янський СЗ і «ледве дихали» Чернігівський та Харківський силікатні заводи. Продуктивність була невелика, а попит на газобетон був величезний. Ціна підіймалася неймовірно, щороку суттєво. gazobeton stenovoj

Газобетон Аерок, Стоунлайт, GazoBET

Починають будуватися гіганти: АЕРОК, СТОУНЛАЙТ, ГазоБЕТ. У великій конкуренції і зниження попиту через кризу, ціна на газобетон істотно знизилася до мінімуму. І ось тепер українець , на сьогоднішній день, може побудувати недорогий будинок з якісного газобетону. Так, купивши газобетон і побудувавши будинок з нього, ви не тільки витратите набагато менше фінансових коштів на покупку матеріалів і сам будівельний процес, але і в результаті отримаєте надійне будівлю, яке прослужить не один рік.