.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВИДИ СТІНОВИХ БЛОКІВ

Види стінових блоків настільки різноманітні, що практично не існує питань малоповерхового будівництва, які з їх допомогою неможливо було б вирішити. Зараз досить важко собі уявити малоповерхове будівництво виробничих і житлових будівель без застосування стінових блоків. Велика популярність стінових блоків привела до стрімкого зростання виробників і, як наслідок спричинила появу різних технологічних інновацій, пов'язаних їх виробництвом. Цей будівельний матеріал володіє настільки широким спектром позитивних характеристик, що будівництво з цегли або дерева стало в більшості випадків не доцільним. Всі види стінових блоків мають більш-менш схожими експлуатаційними характеристиками.

Однак існують особливості, зумовлені технологіями виготовлення, що виділяють конкретний вид стінових блоків на тлі інших. В основному види стінових блоків розрізняються по складу використовуваних у виробництві сумішей і технології виготовлення. Найбільшим попитом сьогодні користуються бетонні, газосиликатні (газобетонні), керамзитобетонні або полістіролбетонні блоки, а так само шлакоблоки і піноблоки. Всі ці види стінових блоків застосовуються виключно для будівництва житлових і виробничих будівель обмеженою поверховості, що не перевищують за висотою 12-14 метрів.gazobeton stenovoj

Складаються з кварцового піску, вапна, цементу, води, газообразователей, а також пластифицирующих, стабілізуючих добавок. В якості газоутворювача використовують алюміній в порошку, пастах або суспензіях. Газоблоки є одним з кращих будівельних матеріалів для малоповерхового будівництва. Вони мають відмінні поєднаннями теплоізоляційних і характеристик міцності, що сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку будівельних матеріалів. Газосиликатні блоки завжди автоклавні, газобетонні можуть бути, як автоклавного, так і неавтоклавного) на етапі затвердіння поміщається в автоклав. Там при підвищеній температурі і тиску газосиликат набуває властивостей, що відрізняють його від неавтоклавного газобетону.

Керамзитобетонні блоки

keramzito betonКерамзитобетонні блоки так само називають стінними камінням вони створюються в результаті додавання в бетонну суміш полегшує теплоізоляційного матеріалу - керамзиту. Різний відсоток керамзиту від загального обсягу блоку визначає ступінь міцності і теплопровідності керамзитобетону. Цей будівельний матеріал використовується в малоповерховому будівництві завдяки своїй міцності і відносно невеликий собівартості.

 Пінобетонні і газобетонні блоки 

Пінобетонні і газобетонні блоки відносяться до пористого бетону. Ці види стінових блоків володіють пористою структурою, яка обумовлює їх характеристики. Основною перевагою пінобетонних блоків є їх невисока собівартість, а так само відносно простий технологічний процес виробництва. Цей будівельний матеріал складається з цементу, води, піску і спеціальних піноутворювачів. У зв'язку з тим, що автоклавний пінобетон явище дуже рідкісне, найчастіше під пінобетоном мається на увазі його неавтоклавний аналог. За експлуатаційними характеристиками пінобетони значно поступаються газосилікат і автоклавного газобетону.

Полістіролбетонні стінні блоки

polirost betonПолістіролбетонні стінні блоки створені на основі цементної суміші з додаванням гранул полістиролу в якості теплоізоляційного матеріалу. Цей досить новий штучний камінь встиг завоювати визнання на споживчому ринку завдяки своїм високим теплоізоляційним властивостям, завдяки чому полістіролбетонниє блоки дуже часто застосовують виключно в теплоізоляційних цілях, а не як конструкційний матеріал.

Бетонні блоки

blok betonnyuБетонні блоки застосовуються в будівництві досить давно. На основі бетонних були створені інші види стінових блоків. Простота виготовлення бетонних блоків, доступність складових, а так само висока міцність сприяли їх популярності протягом не одного десятка років. Проте останнім часом найчастіше в малоповерховому будівництві використовують полегшені види стінових блоків завдяки їх підвищеним теплоізоляційним властивостям і більш низькій вазі, що дозволяє знизити витрати на зведення фундаментів, утеплення, а часто і обробку.

Шлакоблок

shlaco blocШлакоблоквиготовляються з бетонної суміші з додаванням виробничого шлаку та інших більш доступних наповнювачів (піску, відсів граніту, щебеню, гравій, тирсу і тд.). Технологія виробництва досить проста і заснована на методах вібропресування. Шлакоблок широко використовують при будівництві нежитлових сільських або виробничих будівель завдяки його надзвичайно низькою ціною і досить непоганим міцності.

Всі види стінових блоків відрізняються між собою не тільки матеріалом, з якого вони виготовлені, а й геометричною формою. Залежно від виробника і області застосування випускаються стінні блоки різних типорозмірів. Так, наприклад їх товщина може перебувати в діапазоні від 100 мм (для міжкімнатних стін) до 500 мм (для будівництва несучих стін). Багато компаній, що займаються їх виробництвом, так само пропонують можливість виготовлення блоків на замовлення (довільних розмірів).

Деякі виробники стінових блоків з особливо точними розмірами випускають продукцію пазогребневі форми. Така форма значно прискорює будівництво і підвищує тепло-і звукоізоляційні властивості стінової конструкції в цілому. Багато видів стінових блоків випускаються, як повнотілими, так порожнистими. У пустотілих блоках відсоток порожнеч може досягати до 40% від загального обсягу.