.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВИБІР ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ

Що необхідно врахувати при виборі блоків з газобетону?
Газобетонні блоки - це відмінний варіант для тих, хто хоче побудувати будинок "на століття". Цей сучасний матеріал здатний забезпечувати відмінну тепло й звукоізоляцію, міцність, вогнестійкість та екологічність. Будинок з газоблоків будується швидко й не так сильно "б'є по кишені", як скажімо, з цегли. Однак не все так просто. Будівельні магазини пропонують газобетонні (газосиликатні) блоки з різними характеристиками і властивостями. Для правильно вибору необхідно хоч трохи розбиратися в усіх цих показниках.

Шукаєте газобетонні блоки від передових виробників?

Автоклавні або неавтоклавні газоблоки

Автоклавні газоблоки мають більшу міцність й теплопровідність, ніж неавтоклавні. Така різниця пояснюється процесом виробництва: перші проходять стадію твердіння в спеціальних апаратах (автоклавах) при високій температурі, а другі "тверднуть" в природних умовах. Візуально відрізнити їх один від одного неможливо. Для цього необхідно подивитися на показник міцності матеріалу. Він повинен бути не менше D500.

Автоклавні газоблоки, як правило, мають більш високу ціну.

Розмір та форма газоблоків

Стандартні розміри газобетонних блоків наступні: довжина 600 мм, висота 200 мм й ширина від 200 до 500 мм. Вибір тих чи інших габаритів залежить від побудови: для несучих стін вибираються блоки побільше, для міжкімнатних перегородок - поменше. Головне, на що варто звертати увагу - відповідність фактичних розмірів заявленим. Навіть незначне відхилення в розмірах або формах може призвести до більшого витраті клею або зчіпною розчину.

Також дуже важлива форма блоку. Грані якісного газоблоку чіткі й не мають відколів та пошкоджень. Що стосується форми, то варто звернути увагу на газоблоки зі спеціальними захватами, які полегшують вантажно-розвантажувальні роботи, які пропонують деякі постачальники.

Щільність й міцність газобетонного блоку

Висока щільність гарантує велику міцність, гарну звукоізоляцію й меншу теплопровідність. Однак газоблок з високим показником щільності більше важить та вимагає значних зусиль при різанні. Значення щільності може бути від D300 до D1200 кг / м3. Для теплоізоляції зазвичай використовуються блоки марок D300 - D 400 а для конструкцій, які відчувають велике навантаження від D1000 до D1200. Звукоізоляційні властивості визначаються за індексом ізоляції повітряного шуму, який вимірюється в дБ: чим він вищий, тим звукоізоляція краще. Оптимальний показник від 50 до 58 дБ. Природно, чим більше щільність стіни, тим краще звукоізоляція.

Колір газоблоку

Він теж може сказати про властивості матеріалу, а саме про його складі. Якісний газобетонний блок повинен мати сіруватий колір (від темно-сірого до світло-сірого). Однак іноді зустрічаються й практично білі "екземпляри". Це говорить про те, що при виробництві в них було додано більше вапна, ніж потрібно, та такий блок може почати розсипатися. Як захистити себе від покупки неякісного товару? В першу чергу необхідно вибрати перевіреного постачальника, який зможе надати всі необхідні сертифікати і дати грамотну консультацію про властивості газобетонних блоків.

Основними перевагами газобетонних блоків можна назвати такі

♦ геометрична точність;
♦ матеріал легко піддається механічній обробці (легко пиляти і свердлити);
♦ відмінна теплоізоляція (низький коефіцієнт теплопровідності);
♦ висока вогнестійкість;
♦ екологічно чистий матеріал;
♦ хороша звукоізоляція;
♦ висока міцність.

Взагалі, виробники газобетону рекомендують використання свого матеріалу в якості несучого в будівлях до 3 поверхів включно. Серед приватних покупців, непрофесійних будівельників, побутує хибна думка, що щільність - це і є міцність блоку. Це не так, нумо розберімось чому. У Гостах розроблені діапазони цих класів для бетонів, тобто, діапазон від приблизно 25 до приблизно 35 кг / см2 відповідає класу В2,5, від 35 до 55. Якщо взяти блоки D400, D500 і одного виробника, то D500 буде міцніше, ніж D400, а але при цьому зовсім не факт, що блок D500 одного заводу і блок D500 іншого заводу будуть однакові по міцності - тут як раз на якість і показники може вплинути відмінність в виробництвах.

Газобетонні блоки

Газобетонні блоки - це матеріал, що використовується для зведення несучих й не несучих стін будівлі. Вони є різновидом легкого пористого бетону, у виробництві яких використовуються тільки якісні та екологічно чисті компоненти: цемент, вапно, пісок і вода. Основною відмінною рисою стінових блоків з пористого бетону є наявність пір, заповнених повітрям. Саме вони надають матеріалу однорідну структуру, чудову теплоізоляцію, звукоізоляційні властивості, порівняно малу вагу.