.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕРЕМИЧОК З ГАЗОБЕТОНА

Встановлення перемичок з газобетоа за допомогою збірних брускових або арочних перемичок. Крім цього застосовують збірно-монолітні перемички, зазвичай через відсутність або неможливысть виготовлення збірних виробів необхідної довжини або несучої здатності. Вони збираються з лоткових блоків, що представляють собою порожнистіблоки П-подібної форми. Усередині їх заповнюють буд  розчином, а  далі туди вкладається арматура. Арматура може бути звичайною, та жорсткою  залежно від величини навантаження.

razmeru u bloka aeroc

Монтаж Збірних Перемичок

Монтують збірні перемички вручну або за допомоги вантажопідємного механізму в залежності від ваги та розміру. Захоплення  великих  перемичок виробляють за допомогою спеціальних траверс або м'якими стропилами, які не можуть пошкодити ребра газоблоку.

u blok aeroc v kladkekak sdelat s u bloka peremucky

Укладання Перемичок

Перемички укладають в  розчин,котрий використовують для укладки стін, так як поєднання розчину різних не допускається. Збірно-монолітні перемички збирають прямо на місцях використання до проекту, для цього в отворі споруджують підтримуючі конструкції, на якій монтують самі лоткові газоблоки. У внутрішню порожнисту кладуть арматурину і заливають бетонним розчином. Якщо віконні пройоми високі, то потрібно як і у дверей робити перемички, за допомогою яких перекривають отвори будови. Для цього використовують перемички у вигляді монолітної будівельної деталі або (газоблок) U-блок форми, яку потім бетонують.

kak sdelat peremuchky s u bloka aeroc

Вбудовування Монолітних Перемичок

Також можливе вбудувати монолітні перемички з бетону шириною в просвіті до 1,75 м. У несучій стіні U-подібні блок дає більш перевагу - не потрібна опалубка і переміщення вантажу, тому деталі, а це U-подібні газоблоки, арматури і бетону, знаходяться поруч. Перед вставкою перемички або U-образного блоку, з обох сторін встановлюються опори: між 20-ти і 25-ти сантиметровим перетином. Висота блоків у вікнах і дверях як правило близько 2,25 м.

У внутрішніх дверях необхідно враховувати пізніші надбудови статі, такі як ізоляція, підлога з монолітним покриттям і облицювання. Зазвичай її вважають як висоту надбудови статі плюс 2,01 м. При кладці стін з пористого бетону достатньо перевірити опори праворуч і ліворуч від отвору в стіні за коштами шлангового рівня і після цього прибрати невеликі відхилення шліфувальною теркою. Але іноді недостатньо  міцності при стисненні для газобетону з пористого бетону в області опори перемичок, наприклад, при величезних вікнах, коли на перемичку діють великі навантаження, наприклад деталі будівельної ферми. У цих випадках застосовується матеріал більш вищий на клас міцності, наприклад силікатний блок або цегла, також можливе використання бетонних опір.

peremuchka s u bloka aeroc

Види перемичок

• Збірні залізобетонні елементи, встановлюються при значному навантаженні на прорізи з метою зведення другого поверху, або при застосуванні важких конструктивних рішень у проекті.

• При невеликому навантаженні використовуються полегшені конструкції із застосуванням металу. При цьому можна використовувати як арматуру, так і куточки і навіть швелер. Не відстають від вимог будівельників і виробники, які пропонують вироби, такі як цегляні перемички, що дозволяють провести кладку шару цегли як горизонтально, так і вертикально.
• Окремого розгляду заслуговує арочна кладка, яка є і перемичкою й елементом декорування фасаду. Техніка, яка вимагає спеціальних будівельних «лекал» і певних навичок, хоча навички приходять дуже швидко, а в результаті виходить дуже приваблива форма, зведена своїми руками.