.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВСЕ ПРО ГАЗОБЛОК

Газоблок виготовляються в автоклавах. Газобетон утворюється завдяки хімічній реакції, в результаті якої виділяється газ. У структурі газобетону створюється безліч дрібних тріщин під дію газу, що виходить, тому такий матеріал пропускає повітря і вологу. Складові компоненти газобетону: цемент; кварцевий пісок; d500 вапно; вода; алюмінієва пудра; хімічні домішки.

Технічні характеристики

Габарити блоків з газобетону - 200х300х600 мм; вага одного блоку відповідного розміру  18 кг; перевезення блоків щільність матеріалу - (300 - 1200) кг / м3; водопоглинання - 20%; теплопровідність - (0,1 - 0,4) Вт / м * К; морозостійкість - 35 циклів; межа міцності на стиск - (0,5 - 25) Мпа; витрата матеріалу - (21 - 27) шт / м3.

Плюси газоблоку:

Міцність. Хоча газобетон і не найміцніший матеріал, але для його ваги цього більш ніж достатньо.

Легкість. Можна без особливих зусиль доставляти штучний матеріал на місце виконання робіт. Простота обробки. Газобетон легко пиляти та свердлити навіть за допомогою ручного інструменту.

Теплоізоляція. Коефіцієнт теплопровідності досить низький, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимову пору року і не пропускати його в спекотні літні дні.

Вогнестійкість. Будинки, зведені з газоблоку, мають I й II ступеня пожежної безпеки. Звукоізоляційні властивості, як правила досить високі, проте вони залежать від марки матеріалу і товщини конструкції.

Біостійкість. На газоблоці не утворюється грибок, гниль або цвіль.

Будинок з газоблоків

Будинок з газоблоків, як правило, асоціюється з теплим недорогим швидко зводяться будинком, в якому, завдяки особливостям цього будівельного матеріалу, підтримується приємний комфортний мікроклімат. Газоблок об'єднав в собі багато переваг таких популярних матеріалів для будівництва, як цегла і камінь, а по деяких позиціях навіть перевершив їх.

Як і бетон, газоблок досить міцний, довговічний, стійкий до впливу несприятливих наслідків зовнішнього середовища, має відмінну вогнестійкість; як дерево він має гарну теплопровідність і звукоізоляційні властивості, невелика вага, а також характеризується простотою монтажу і обробки. При цьому будівництво з газоблоку швидке, економічне і щодо нетрудомістке.

Особливості будівництва будинків з газоблоку

Газоблоки застосовуються при зведенні будь-яких стін (як несучих, так і внутрішніх перегородок). Особливо широко цей матеріал використовується при будівництві малоповерхових заміських будинків. Залежно від призначення, зазвичай вибирають газоблоки різної щільності і ваги (від D300 до D1200, цифровий індекс характеризує відношення маси до об'єму). Перерахуємо ті з них, які виробляються і найчастіше використовуються в Україні:

D300 - легкий газоблок з низькою щільністю. Підходить для зведення внутрішніх перегородок і для утеплення. Не може нести несучу навантаження.

D400 - газоблок середньої щільності, який використовується при будівництві зовнішніх стін в одноповерхових будинках і будинків з полегшеною конструкцією і малим навантаженням на перекриття.

D500 (конструкційно - теплоізоляційний) - газоблок з найвищою (серед перерахованих) щільністю, призначений для зведення несучих стін і здатний витримувати високе навантаження перекриттів

Будинок з газоблоків вимагає міцного хорошого фундаменту. Найбільш підходящим фундаментом для такого будинку є монолітна з / б плита, яка мінімізує усадочні деформації. Також будинку з газобетону будують на стрічковому монолітному або стовпчастих фундаменті. Між фундаментом і кладкою з газоблоку слід обов'язково покласти гідроізоляцію.

Кладка з газоблоку дуже проста і може бути виконана досить швидко. Вона проводиться в один шар на цементний розчин (1-й ряд) або на спеціальну клейову суміш (всі наступні ряди). Клейова суміш дозволяє зробити кладку дуже тонкою, що покращує теплоізоляційні властивості будинку з газоблоків. Правильно побудований будинок з газобетону (газоблоків) не потребує додаткового утеплення.

Для захисту газоблочні будинку від тріщин, кладка може бути розділена деформаційними швами або армована. Проект армування або малюнок деформаційних швів складаються індивідуально, залежно від особливостей будівлі, специфіки його експлуатації і кліматичних умов.

Особливу увагу слід приділити внутрішній і зовнішній обробці будинку з газоблоків. Газобетон - дихаючий матеріал, він пропускає газ і пар через стіну, забезпечуючи створення комфортного мікроклімату всередині будинку. Але таке його властивість можна геть нівелювати, підібравши неправильні матеріали для обробки. Для зовнішньої обробки слід вибрати добре вентильованих фасадів, такі як сайдинг, декоративні плити і т.д. Підійде і спеціальна гидрофобная паропроницаемая штукатурка по газобетону. Залишати будинок з газобетону без обробки, на наш погляд, не варто, так як це, як мінімум, не естетично.

Внутрішнє оздоблення можна провести як з паропроникних, так і з паронепроникних матеріалів. Кожен з цих підходів має свої позитивні і негативні сторони. У першому випадку, в будинку з газобетону буде зберігатися хороша вологість і мікроклімат, зате другий варіант менш витратний і не генерує додаткові вимоги до облаштування будинку. У будь-якому випадку, існує непорушне правило: не можна робити одночасно зовнішню обробку з непаропроникних матеріалів, а внутрішню - з паропроникних.

Таким чином, вирішивши побудувати будинок з газоблоків, ви вибираєте теплий, комфортний, екологічно безпечний будинок. Але для того, щоб він довго залишався таким, слід вибирати матеріал високої якості, дотримуватися основних правил будівництва з газобетону, і, користуватися послугами досвідчених забудовників, які побудували вже не один десяток газоблочні будинків.