ВСЕ ПРО ГАЗОБЛОК

Газоблок виготовляються в автоклавах. Газобетон утворюється завдяки хімічній реакції, в результаті якої виділяється газ. У структурі газобетону створюється безліч дрібних тріщин під дію газу, що виходить, тому такий матеріал пропускає повітря і вологу. Складові компоненти газобетону: цемент; кварцевий пісок; d500 вапно; вода; алюмінієва пудра; хімічні домішки.

Технічні характеристики:

Габарити блоків з газобетону - 200х300х600 мм; вага одного блоку відповідного розміру  18 кг; перевезення блоків щільність матеріалу - (300 - 1200) кг / м3; водопоглинання - 20%; теплопровідність - (0,1 - 0,4) Вт / м * К; морозостійкість - 35 циклів; межа міцності на стиск - (0,5 - 25) Мпа; витрата матеріалу - (21 - 27) шт / м3.

Плюси газоблоку: Міцність.

Хоча газобетон і не найміцніший матеріал, але для його ваги цього більш ніж достатньо.

Легкість.

Можна без особливих зусиль доставляти штучний матеріал на місце виконання робіт. Простота обробки. Газобетон легко пиляти та свердлити навіть за допомогою ручного інструменту.

Теплоізоляція.

Коефіцієнт теплопровідності досить низький, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимову пору року і не пропускати його в спекотні літні дні.

Вогнестійкість.

Будинки, зведені з газоблоку, мають I й II ступеня пожежної безпеки. Звукоізоляційні властивості, як правила досить високі, проте вони залежать від марки матеріалу і товщини конструкції.

Біостійкість.

На газоблоці не утворюється грибок, гниль або цвіль.

Мінуси:

На ділянці Високий відсоток водопоглинання. З цієї причини фасадна штукатурка погано тримається на поверхні стіни. Щоб забезпечити достатню адгезію, поверхня стіни необхідно обробляти ґрунтовкою глибокого проникнення. Погано працює на вигин. Важливо щоб фундамент був надійним і не давав усадки. В іншому випадку стіни можуть дати тріщини. Велика проблема закріпити що-небудь на стіні з газоблоку. Для цього знадобляться спеціальні кріплення. Металеві елементи, вмонтовані в стіну з газобетону, піддаються окисленню. З огляду на, що газобетон недавно став використовуватися в будівництві, не можна дослідним шляхом перевірити довговічність матеріалу.