.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ ГАЗОБЕТОНУ

Як кажуть, для щастя потрібно встигнути зробити три речі: посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок. З третім  завданням ми вам цілком можемо допомогти. Але мало просто збудувати будинок. Щоб він був придатний для життя, затишний і комфортний вкрай важливі оздоблювальні роботи.

Газобетонні блоки вже давно завоювали свою заслужену нішу в будівельній сфері

otdelka vnutrennyaya gazobetonaЗавдяки своїй дивній міцності, звукоізоляції, тепловим характеристикам і легкості у використанні газобетон став незамінним при будівництві. Але крім усього іншого він вимагає додаткової обробки.
У цій статті ми постараємося розкрити варіанти та особливості оздоблення внутрішньої частини будинку. Внутрішнє оздоблення газобетону потрібна не тільки з естетичних міркувань. Воно також має цілком практичне значення, оскільки має захисні та ізоляційні властивості. Враховуючи особливості газобетонного матеріалу, виникає необхідність поєднувати непоєднуване. З одного боку при обробці стін, в основі яких лежать газобетонні блоки, потрібно за всяку ціну зберегти високу паропроникність будинку, так би мовити, дозволити стінам "дихати".

Це допоможе зберегти правильний мікроклімат в приміщенні і створити комфортні умови для проживання. З іншого боку, внутрішня обробка будинку з газобетону повинна досягти максимальної пароізоляції, що дозволить збільшити довговічність і стійкість до змін погоди. Недоліком цього варіанту є те, що мікроклімат у будинку стане більше схожим на той, який встановлюється в будинках із залізобетонних конструкцій.      Повітропроникність, звичайно, значно знизиться. Але це дозволить досягти постійної рівномірної вологості стін (у звичайних умовах для цього потрібно близько півтора року), рух пари назовні значно скорочується і таким чином, по суті, вирішується основна проблема відшарування зовнішньої штукатурки і збільшується довговічність обробки.

Правильно зроблена обробка всередині збереже і зовнішню обробку

obrobka gazobetonaЯк будівельників, так і замовників частіше все ж привертає паропроникнення внутрішнє оздоблення стін з газобетону. Для реалізації такого варіанту вкрай важливо підібрати матеріали з високим показником паропроникності. Фахівці різних країн пропонують використовувати для штукатурки спеціальні суміші з гіпсу. Правильно підібрана щтукатурка повинна мати у своєму складі перлітовий пісок легкої текстури і вапно (гашене). Тоді може не знадобитися грунтування навіть пенобетонної поверхні. Завдяки цьому повітря-і паропроникність штукатурки значно зростає. На таку поверхню також чудово лягають звичайні паперові шпалери.

Але як ми вже говорили, якщо основний будівельний матеріал газобетон обробка всередині може робитися і з пароізоляційних матеріалів, що набагато простіше. Це, звичайно, знижує корисні властивості газобетону, але збільшує міцність і довговічність обробки.

Існує багато різних способів повної або часткової пароізоляції

Однак потрібно вибирати матеріали і способи обробки, які дозволять максимально уникнути накопичення конденсату. Навіть прості вінілові шпалери, на відміну від паперових, можуть скоротити паропроникність до 10 разів. Багато хто використовує для цих цілей товстий шар піщано-цементної штукатурки (до 3 см). Це найпростіший, але аж ніяк не найнадійніший спосіб, оскільки з часом може спостерігатися відшарування штукатурки.

Більш надійним способом є обробка стін 3-4 шарами грунтовки. Подальша обробка гіпсовою штукатуркою, а також фарбування паронепроникною фарбою (наприклад, масляної) дадуть в сумі відмінний результат пароізоляції. Цей варіант більш трудомісткий і дорогий, але і більш надійний. У підсумку вибір залишається за замовником.

Отже, ви зрозуміли, що обробка всередині будинку з газобетону

Це досить трудомістке заняття, що вимагає спеціальних знань. Але звернувшись до досвідчених фахівців, ви досягнете бажаного - комфортного мікроклімату в будинку, затишку і надійності в експлуатації.