.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ВАРТІСТЬ СПОРУДИ БУДИВЛІ З ГАЗОБЕТОНУ

Газобетон вартість споруди будівлі, це питання про те скільки може коштувати будівництво будинку з газобетону, стає на сьогоднішній день більш актуальним. Відразу дати відповідь на це питання не представляється можливим, тому що в цю вартість входить не тільки саме будівництво, а й складання проектної документації, як самого будинку, так і інженерних комунікацій, а також вартість матеріалів та оздоблювальних робіт.

Загальна вартість зведення будинку з газобетону складається з наступних частин

Вартість виготовлення фундаменту, в тому числі:

*механізоване розбирання грунту;

*пристрою підкладки з щебеню і піску з трамбуванням;

*влаштування гідроізоляційного шару;

*монтажу опалубки;

*монтажу арматури;

*закладки комунікацій;

*заливки бетону марки М300;

*демонтажу опалубки

Вартість зведення зовнішніх стін з газобетонних блоків з армуванням

Вартість зведення внутрішніх перегородок з газобетонних блоків на першому поверсі  з інших матеріалів - на другому і третьому поверхах. Вартість перекриття, включаючи монтаж залізобетонних армованих монолітних плит на першому поверсі і дерев'яних балок - на другому і третьому поверхах. Вартість зведення покрівлі, включаючи пристрій системи крокв, шару утеплення та гідроізоляції, обрешітки, укладання покрівлі.

В середньому будівництво такого будинку з газобетону може тривати від 16 до 18 тижнів залежно від розміру загальної площі будівлі. Кошторисна вартість в значній мірі залежить від вибору компанії-підрядника для будівельних робіт. Але можна визначити рамки витрат в районі 3000 гривень за 1 м2 площі. Але це,  не всі витрати, які належить зробити тому, хто збирається будувати будинок з газобетону. Відомо, що при зведенні зовнішніх стін доводиться часто розрізати газоблок, відкриваючи пори і тим самим збільшуючи влагопроникненість цього матеріалу.

Щоб захистити будинок від впливу вологи і пилових частинок, потрібно виконати роботи з облицювання фасаду, закривши тим самим газобетонні блоки від зовнішніх впливів. На загальну вартість будівництва будинку вплине також і пристрій комунікацій. Однак у будинках з газобетонних блоків це зробити досить просто, так як цей матеріал легко піддається обробці. Отже, і ціна на такі роботи буде значно нижчі, ніж при будівництві, наприклад, будинку з цегли.