.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

УТЕПЛЕННЯ СТІН З АЕРОК

В процесі утеплення стін з газобетону або будь-якого іншого матеріалу широко застосовуються теплоізоляційні блоки AEROC Energy. Компанія AEROC представила новинку на ринку будівельних матеріалів. За своїм комплексу характеристик теплоізоляційні блоки AEROC Energy не мають аналогів серед сучасних утеплювачів. Вони володіють властивими тільки їм високими теплофізичними показниками та експлуатаційними властивостями.enerji

Застосування блоків AEROC Energy

• Тепло- і звукоізоляція зовнішніх і внутрішніх стін будівель на основі газобетону або інших будівельних матеріалів.

• Найбільш широким застосуванням блоків AEROC Energy є теплоізоляція несучих конструкцій і фасадів.

• Часто застосовують дану продукцію при реконструкції різного роду об'єктів (в тому числі і історичних).

• Теплоізоляційні блоки AEROC Energy ідеально підходять для утеплення промислових об'єктів, які планують переводити в категорію житлових будинків.

• В якості тепло- і звукоізоляції при влаштуванні мансард, дахів і підлог під стяжку.

Увага! Для забезпечення надійного і довговічного терміну експлуатації утеплювача AEROC Energy настійно рекомендується використовувати паропроницаемую зовнішню декоративно-захисну обробку. Для цих цілей доцільно застосовувати фасадну штукатурку AEROC, полегшені мінеральні штукатурки з щільністю не вище 1300 кг / м3, силіконові або силікатні штукатурні і фарбувальні системи.

Щоб уникнути зниження теплотехнічних характеристик і цілісності матеріалу утеплювача забороняється покривати теплоізоляційні плити AEROC Energy малопаропроніцаемимі клейовими складами, в т. Ч. Кладочним клеєм AEROC, щільними полімерцементними штукатурками, штукатурками і фарбами на основі акрилових полімерів. Для більш швидкого процесу висихання плит AEROC Energy по можливості рекомендуємо зробити 30-денний технологічна перерва в весняно-осінній період між інсталяцією утеплювача і його зовнішньою обробкою.

Як зовнішній утеплювач можуть бути можна використовувати різні матеріали. Найпоширеніші серед них є пінополістирол і нанести фасадні плити, а також матеріал нового покоління AEROC Energy. Вартість утеплення стін зовні так само як і його якість, в залежності від матеріалу-утеплювача, можуть значно зміняться.

Найдешевшим матеріалом утеплювача є пінополістерол. Ефективність цього утеплювача - задовільна, хоча і поступається іншим матеріалам. Найбільш дорогим є мінераловатні пліти.Оні при меншій товщині шару утеплювача забезпечують більш високий опір теплопередачі. Однак перевага газобетонних теплоізоляційних плит AEROC Energy можна не визнати. При меншій вартості легкість газобетону дозволяє збільшити товщину шару утеплювача тим самим покращуючи і показники збереження тепла.

AEROC EcoTerm 375

aeroc газобетон газоблокЦе найбільш цікава група питань, що породжує велику кількість помилок при будівництві. Опір теплопередачі по гладі стіни, побудованої, наприклад, газобетон AEROC EcoTerm 375 на клею становить близько 3,3 м2 0С / Вт, що більш ніж достатньо для всіх видів будівель, що зводяться в нашому регіоні. Збільшувати опір теплопередачі понад цих величин має сенс тільки в прагнення довести будівлю до стану енергопасивності, який передбачає, в першу чергу, вдосконалити інженерні системи будівлі, а не нарощування "тепло броні". Одношарова стіна з газоблоку марки за середньою густотою D400 товщиною 300-375 мм абсолютно самодостатня з точки зору теплового захисту. Однак ми часто стикаємося з бажанням забудовників навісити на таку стіну деяку кількість утеплювача, як правило, пінополістиролу.

Розберемо наслідки такого вибору на прикладі

Вихідні дані: Будинок з площею зовнішніх стін 200 м2 (це досить великий будинок). Стіни з газобетону D400, кладка на тонкошаровому клеї, товщина стіни 375 мм.

1. Доцільність доутеплення. У нас вже є стіна (D400, 375 мм) володіє по гладі стіни опором теплопередачі близько 3,3 кв.м / град.С * Вт Навішуючи 50 мм пінополістиролу ми додамо до цього приблизно 0,05 / 0,04 = 1,25 кв.м / град.С * Вт Тобто знизимо тепловтрату (розрахункові, а не фактичні!)  приблизно 35 кВт * год з м2 за сезон до приблизно 25 кВт * год. У масштабах всього будинку (площа стін 200 м2) зниження тепловтрат складе до 2000 кВт * год, в діючих цінах на електрику. Якщо ж опалювати будинок газом, то річна економія складе менше. Причому, ці значення - є дилетантскими  розрахунки. На  справі зниження витрат на опалення практично не станеться.

2. Вплив паронепроникних компресів з спінених пластиків на стіни будинку. Те, що стіни будинку, укутаного в пінополістирольний або пінополіуретановий "мішок" не здійснювати повітря і парообмін з навколишнім середовищем - це, в цілому, нормально. Вентиляція повинна здійснюватися через припливні і витяжні пристрої, а не через щілини в огороджувальних конструкціях.

Проблема в іншому. Цілком паропроникні внутрішні шари захисної конструкції закінчуються у вашому випадку паронепроникною мембраною. Шар зовнішньої полімерної пароізоляції, що забезпечує лише 25% від загального опору теплопередачі стіни, призведе до влагонакопленя у зовнішній частині газобетонної стіни. В результаті вологість газобетону виросте, теплопровідність збільшиться, а економія на опаленні зведеться до негативних величин. Використання тонких шарів полімерних утеплювачів призведе до зниження довговічності будинку в порівнянні  з контрольним  просто пофарбованим  поверх  газобетонної  кладки.energy plus

Зниження довговічності і зростання експлуатаційних витрат при перетворенні одношарових стін з опором теплопередачі більше 2 кв.м / С * Вт в слойності - це загальне правило, що стосується всіх систем "доутеплення", на частку яких припадає менше половини від загального опору теплопередачі  слойності  конструкції.

Рекомендацій використання газобетонної кладки і зовнішнього утепленнякладка з газобетонних блоків з щільністю D400 товщиною 300 мм і більше самодостатня з точки зору теплового захисту, додаткове утеплення не доцільне;
поверх газобетону можна використовувати мінераловатні утеплювачі будь-якої товщини;
товщина полімерних утеплювачів (пінополістиролу, пінополіуретану) повинна бути не менше 80 мм - у противному випадку можливе зволоження кладки під утеплювачем; при товщині газобетону від 300 мм доцільність додаткового утеплення слід перевірити економічними  розрахунками.