.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

УТЕПЛЕННЯ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ

Утеплена бетонна підлога забезпечує тепло і затишок у вашому домі. Якщо у вашої дачі не утеплена бетонна підлога, тоді навіть влітку в негоду, в ньому не буде відчуватися затишку. Залишається тільки один вихід - її слід утеплити. Це можна виконати двома способами: укласти утеплювач безпосередньо на бетон, або зробити це за допомогою дерев'яних лаг і настилу, під який укладається утеплювач.

Для утеплення підлоги можна застосувати найрізноманітніші матеріали.uteplenie pola

Утеплення пробкою

Укладання коркового утеплювача можна виробляти плаваючим способом або за допомогою клею. Технології укладання пробки тільки трохи різняться між собою. При клейовому методі пробкові мати або підкладка укладається на клей. При плаваючому методі мати лягають просто на чистий бетон, та скріплюються один до одного по системі шип-паз, якою забезпечені всі пробкові мати. Зверху на них стелиться підлогове покриття у вигляді ламінованих панелей, паркету або лінолеуму.

Використання ДСП плит

Деревно-стружкові плити не тільки утеплюють бетонну підлогу, але і приглушують шум кроків. Їх товщина повинна бути не менше 22 мм. Вони укладаються на тонку підкладку безпосередньо на бетон.
Утеплення за допомогою лаг. Часто бетонну підлогу, з кроком приблизно 60-80 см встановлюються дерев'яні лаги з бруса. Між ними закладається утеплювач з пінопласту, мінеральної вати або яких-небудь інших сипучих матеріалів. Зверху на лаги укладаються листи ДСП, товста фанера або шпунтована дошка.uteplenie balkona

Пінополіуретан

Це один із самих економічних утеплювачів, яким, можливо, швидко і ефективно утеплити підлогу. Пінополіуретан наноситься під тиском на очищений бетон за допомогою спеціального апарату. Його головне достоїнство полягає в тому, що він заповнює всі тріщини і щілини, після чого застигаючи, міцно фіксується в них.

На всі утеплювачі можна укладати будь які підлогові покриття. Але для паркетної дошки, ламінату і ковроліну, рекомендуються матеріали такі як:

  • рулонна підкладка, для виготовлення якої застосовується спінений поліетилен. Його  укладають на попередньо підготовлений гідроізоляційний шар.

  • ізолон також проводиться в рулонах. Укладається на бетон і кріпиться до нього двосторонньої клейкою стрічкою. Володіє гарною теплоізоляцією, пружністю і не боїться вологи.

Але утеплюючи підлогу, не слід забувати і про стіни зі стелею. Утеплювати бетонну підлогу потрібно в комплексі зі стінами та стелею.

Як утеплити підлогу в приватному будинку

Підлоги вважаються однією з найхолодніших частин в кожній квартирі, індивідуальному будинку і на дачі. Всім відомо, що холодне повітря опускається вниз. Якщо ви живете у власному котеджі, то вам напевно знайома проблема протягів. Крім того, в підлогах, виготовлених з дерева, з часом утворюються щілини, які призводять до втрати тепла.

Рано чи пізно над утепленням підлог замислюються майже всі, адже ця процедура дозволяє зберігати до 30% тепла, а, значить, ви зможете значно заощадити свої кошти. Крім того, самопочуття мешканців часто залежить від того, яка температура тримається в кімнатах. Всі господині знають, що теплі підлоги - гарантія затишної атмосфери.

Як правильно утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками

Вибираючи спосіб утеплення, пам'ятайте про наступне:

♦ Відсутність (наявність) підвальних і цокольних приміщень
♦ Кількість поверхів
♦ Матеріал, з якого зроблений будинок
♦ Тепло в підвалі - тепло в кімнатах

Якщо ваш будинок оснащений підвальним приміщенням, то починати утеплювати житло потрібно звідти. Стіни підвалу або цоколя утеплюють зовні, щоб уникнути контакту стін з промерзлій грунтом. Як матеріал можна вибрати екструдований пінополістирол (він зможе захистити ваш підвал від вологи). Як правило, приміщення утеплюється аж до фундаменту, після завершення робіт його підземну частину засипають землею. Перед початком робіт варто встановити вентиляційні отвори.

Інструкція по утепленню підлог своїми руками при наявності підвалу:

♦ Готуємо накат (встановлюємо дошки, прилягають один до одного)
♦ Далі стелимо шар гідроізоляційних матеріалів
♦ Зверху монтуємо теплоізоляційний матеріал
♦ Прибиваємо дерев'яні дошки

Зверніть увагу: між підлогою і стіною повинна залишитися вільний простір (1 см) для вентиляції, яке закриється плінтусом.

Щоб обійтися без розбору підлог, можна провести теплоізоляційні роботи з боку цоколя. Для цього до стелі кріплять пароізоляційну плівку, монтують теплоізоляційні листи, після - закріплюють за допомогою сітки. Зверху укладають і закріплюють дошки. Ця робота вимагає вправності і досвіду. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до професіоналів, які виконають всі роботи правильно і швидко.

Як утеплити підлогу в приватному будинку

Підлоги вважаються однією з найхолодніших частин в кожній квартирі, індивідуальному будинку і на дачі. Всім відомо, що холодне повітря опускається вниз. Якщо ви живете у власному котеджі, то вам напевно знайома проблема протягів. Крім того, в підлогах, виготовлених з дерева, з часом утворюються щілини, які призводять до втрати тепла. Рано чи пізно над утеплення підлог замислюються майже всі, адже ця процедура дозволяє зберігати до 30% тепла, а значить, ви зможете значно заощадити свої кошти. Крім того, самопочуття мешканців часто залежить від того, яка температура тримається в кімнатах. Всі господині знають, що теплі підлоги - гарантія затишної атмосфери.

Як правильно утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками

Вибираючи спосіб утеплення, Враховуйте наступне:

♦ Відсутність (наявність) підвальних та цокольних приміщень
♦ Кількість поверхів
♦ Матеріал, з якого зроблений будинок
♦ Тепло в підвалі - тепло в кімнатах

Якщо ваш будинок оснащений підвальним приміщенням, то починати утеплювати житло потрібно звідти. Стіни підвалу або цоколя утеплюють зовні, щоб уникнути контакту стін з промерзлій грунтом. Як матеріал можна вибрати екструдований пінополістирол (він зможе захистити ваш підвал від вологи). Як правило, приміщення утеплюється аж до фундаменту, після завершення робіт його підземну частину засипають землею. Перед початком робіт варто встановити вентиляційні отвори.

Інструкція по утепленню підлог своїми руками при наявності підвалу

♦ Підготовляйте накат (Встановлюємо дошки, прилягають один до одного)
♦ Далі Стелимо шар гідроізоляційних матеріалів
♦ Зверху монтуємо теплоізоляційний матеріал
♦ Прибивають дерев'яні дошки

Зверніть увагу: між підлогою і стіною повинна залишитися вільний простір (1 см) для вентиляції, яке закриється плінтусом.

Щоб обійтися без розбору підлог, можна провести теплоізоляційні роботи з боку цоколя. Для цього до стелі кріплять пароізоляційну плівку, монтують теплоізоляційні листи, після - закріплюють за допомогою сітки. Зверху укладають і закріплюють дошки. Ця робота вимагає вправність й досвіду. Якщо ви НЕ впевнені в своїх силах, краще звернутися до професіоналів, які виконають всі роботи правильно та швидко.

Схема робіт проста: ви укладаєте шарами теплоізоляційні матеріали, далі - пароізоляцію і покриття для підлоги.

Інструкція по утепленню підлог з дерева

♦ Укладаємо дерев'яні лаги (бруски)
♦ Далі закріплюємо знизу дошки
♦ Щільно монтуємо утеплювач, пароізоляцію
♦ Укладаємо дерев'яне покриття для підлоги

Зазори між листами утеплювача закладаємо герметиком, а при укладанні другого шару (пароізоляції) заклейте стики металізованим скотчем. Варто відзначити, що пароізоляції потрібна, якщо ви використовуєте мінеральну вату або ековату. Тоді для ізоляції можна вибрати як спеціалізовані матеріали, так і поліетиленову плівку.

Даний спосіб часто застосовується для дерев'яних підлог в приватному будинку або на дачі. Він під силу навіть новачкові, при цьому досить ефективний. Цей метод особливо рекомендують використовувати при наявності цоколя і для перших поверхів будинку.

Утеплення бетонної підлоги

Бетонні плити залишаються прохолодними навіть влітку і не захищають приміщення від холодних потоків.

Інструкція по утепленню бетонної підлоги своїми руками:

♦ Вирівнюємо грунт
♦ Для захисту від води насипаємо 10-сантиметровий шар щебеню
♦ Далі присипаємо піском
♦ Монтуємо бетонну плиту
♦ Використовуємо ізоляційні матеріали
♦ Зверху стелимо шар утеплювача

Підсумковим етапом стане укладання підлогового покриття. Якщо ви вирішили використовувати популярну систему «тепла підлога», то вона встановлюється поверх теплоізоляційного матеріалу. Якщо ви хочете утеплити бетонну підлогу своїми руками в уже готовому будинку, то можна вибрати підлогові матеріали, наприклад, лінолеум або ковролін. Для додаткової ізоляції зверху стелиться шар пробки або використовується спінений поліетилен.