.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

УТЕПЛЕННЯ СТІН З ГАЗОБЕТОНУ

Газобетон, за своєю структурою, дуже міцний і теплоізоляційний матеріал. Але тим, кому  такої теплоізоляції недостатньо, рекомендується проводити додаткові заходи. Відразу варто відзначити, що найкраще здійснювати утеплення стін з газобетону зовні, а не зсередини. Тому що в цьому випадку відмежувати внутрішнє приміщення від холоду буде не тільки утеплювач, а й сам газобетон.   Якщо утеплювати будинок зсередини, то вийде, що газобетон промерзне, і від холоду захищати приміщення буде тільки тонкий шар утеплювача.uteplenie doma iz gazobloca

Утеплення будинку з газобетону зовні проводиться таким чином

Готується поверхня (робиться рівною, всі щілини затираються штукатуркою або універсальної сухою сумішшю , потім вибирається сам теплоізоляційний матеріал. В якості нього може виступати навісний каркас базальтової (мінеральноватною) плитою або ековата.

Кріплення теплоізоляційного шару виконується за допомогою грибкових анкерів

Багато хто вважає, що утеплення газобетону пінополістирилом - найпростіший і найкращий варіант. Але даний вид утеплення для стін з газобетону рекомендується тільки із закладкою простору під вентильований зазор. Ні в якому разі не можна кріпити пенополістрол впритул до стін з газоблоків, це може істотно знизити «дихаючі» властивості газобетону. Після того як утеплювач буде прикріплений, потрібно закріпити пароізоляцію, це робиться досить просто: степлером прибивається до дерев'яних брусків, які розташовані між плитами.

Отже, яким же матеріалом пропонується утеплювати стіни газобетонного будинку і який з них є самим якісним і надійним:
Пінопласт - дешевий, надійний, легкий, але недовговічний. Але вимагає обов'язкової закладки вент. Фасаду.
Мінеральна вата - трохи дорожче пінопласту, але володіє гидрозахистом. Який би матеріал для утеплення ви не вибрали, рекомендується використовувати мінеральноватну плиту в якості укосів на вікнах - таким чином забезпечите пожежну безпеку.
Ековата - більш досконалий, але дорогий матеріал. Найчастіше використовується при монтуванні навісних каркасів.
В принципі, кожен з вищеназваних матеріалів має свої переваги, але також має і недоліки.

Яким матеріалом робити кріплення теплоізоляційного шару

anceryНайкраще - комбінованим. Тобто і за допомогою дюбелів і за допомогою клею. Проводити утеплення фасаду будинку з газобетону необхідно тільки тоді, коли навколишнє середовище досить-таки сухе, а температура повітря не опускається нижче позначки в 5 градусів тепла. Так що, проводити роботи краще ще до настання зими і холодної погоди.

За який проміжок часу можна провести зовнішнє утеплення будинку з газобетону? Якщо це приватний будинок, то впоратися вдасться за 2-3 доби, якщо це квартира, то час доведеться приділити більше, так як є необхідність використовувати послуги спеціалізованих компаній, які надають у ваше використання промислових верхолазів.

При цьому утеплення зсередини будинку з газобетону у багатоповерхівках слід проводити тільки в тому випадку, якщо зовні такої можливості просто немає (наприклад, органи ЖЕКу можуть заборонити проведення даної процедури). При цьому найголовніше - утеплити стіни, що виводять на вітряну (північну) сторону. Саме через них проникає найбільше холодного повітря всередину житлового приміщення. Як бачите, технологія утеплення стін з газобетону не складна, та при дотриманні всіх параметрів мікроклімат у будинку може значно покращитися.