.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЦІННІСТЬ ГАЗОБЕТОНА ЯК БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

Сьогодні діючі та сучасні підприємства, виробники газобетонних виробів, перевірені часом і доводять споживачеві свою відмінну репутацію виготовляючи якісний матеріал газобетон. Основна продукція, про яку ми говоримо, це легкі стінові блоки з пористого бетону. Застосовують такий матеріал для будівництва промислових будівель, житлових масивів, будівель соціально-культурних сфер, різних господарських будівлях.

gazoblok i penoblok

Газобетон (Газоблок)

За останні вісімдесят років ми отримали ідеальний стіновий матеріал - газобетон, газоблок ціна якого дуже вигідна, сучасний, будівельний, практичний і простий. На споживчому ринку будівництва він має багато назв, наприклад газосиликат, газоблок, газобетон, пористий блок. У будівництві є схожість між газосиликатом і піноблоком і той, і інший матеріал, дуже схожі і відносяться до однієї групи класу пористих бетонів. Але не дивлячись на все це різниця між цими матеріалами дуже велика.

Різновид пористого бетону, будівельний матеріал з рівномірно розподіленими по всьому об'єму  сферичними порами діаметром 1-3 мм.
Бабусі завжди вчили - чим більше шарів одягу, тим більше шарів теплого повітря, а значить тепліше! Газоблок складається з десятків тисяч бульбашок з повітрям! Газоблок винайдений в далекому 1889 році, але і на сьогоднішній день, на наше тверде переконання, він є кращим вибором для будівництва Вашого будинку. У цьому встигли переконатися мільйони людей у всьому  світі. Технологія виробництва дуже схожа на випічку хліба. І наше "газобетонне тісто" піднімається тільки тоді коли до нього підходиш професійно, з душею і з гарним настроєм.

Унікальні особливості газобетону

gazobeton dlya stroitelstva 4

1)Теплопровідність. За своїми теплопровідним властивостям газоблок шириною 25 см дорівнює стіні з червоної цегли товщиною 2 метри. Тобто він у 8 разів тепліший від цегли, але при цьому в два рази легше. 2) Фізико-технічні властивості. За своїми фізико-технічними властивостями газоблок  перевершує всі  інші відомі стінові матеріали, крім дерева. Але, при цьому не гниє, не старіє і не горить. 3) Міцність. На відміну від піноблоку, газоблок набагато міцніше, легко шурупи, пиляється, свердлиться і піддається будь-якій обробці. Також, на відміну від піноблоку він дозволений в капітальному будівництві в якості стінових конструкційно-теплоізоляційних матеріалів. 4) Швидкість і будівництво навіть взимку. Ви можете виробляти кладку газоблоків навіть взимку за допомогою зимового клею. 5) Сейсмостійкість. При використанні газобетону можливе безкаркасне будівництво будинку до 3-х поверхів. Також, за рахунок високої геометрії блоків  ви економите на обробці, утепленні та оплаті комунальних послуг! 6) Висока екологічність. Наприклад, клас екологічності дерева - 1, газоблоку - 2, цегли - 10. Ви повинні цвісти в своєму будинку, а не чахнути!

Шановні земляки!

Ви отримали інформацію про цінності газоблоку, як будівельного матеріалу і тепер зможете переконатися в справедливості наших цін! Адже, якщо уявити газоблок , як "Мерседес", то звичайний піноблок буде старенькою міцною "Тойотою", а цегла і зовсім "Запорожцем".Цінності різні, а ціна майже однакова!