.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ЦЕГЛА ТА ВИДИ ЦЕГЛИ

Коли будується будинок, то практично будь-який забудовник задається питанням, Який вид цегли краще використовуват. Спробуємо зясувати, яка цегла буває, її перевага та недоліки. У більшості випадків використовується всього два види цегли - силікатна та керамічна.

Цегла  довговічний і міцний матеріал. Основні види цегли це:
♦ червона- основою якоъ є глиняна сировина,
♦ біла Силікатна,
♦ клінкерна,
♦ декоративна.bila cagla silikatna

Силікатна цегла

Силікатна цегла вона виробляється з вапна і піску в суміші з іншими добавками в автоклаві при температурі близькій до 200 град і при високому тиску з впливом пари. При цьому вапно і пісок спікається в міцний моноліт. У результаті виходить матеріал з низкою переваг: велика міцність, морозостійкість і довговічність, екологічно чиста, нижча вартість, ніж у керамічної цегли, можливе фарбування цегли в її масі спеціальними фарбами, і відповідно застосування для облицювання, відмінне шумопоглинання і звукоізоляція.

Цегляні будинки, зведені на надійних фундаментах, можуть служити вам протягом всього життя

Найдавнішим з штучних матеріалів є червона цегла. Червону цеглу отримують в результаті випалювання пресованих глиняних брикетів. Така цегла давно і широко використовують у будівництві стін і перегородок, фундаментів, огорож і т. д. Червона цегла визнана  універсальним матеріалом. Якщо червона цегла якісно обпалена, то при ударі віна видає дзвінкий і чистий звук. Якщо червону цеглу обпалювали більше ніж потрібно, то в середині він буде чорним, або оплавлений по краях.

Білу цеглу роблять на силікатній основі

Тому віна отримала назву силікатна. Ця цегла легша, м'якіша і володіє меншою міцністю в порівнянні з червоною. Біла цегла поступається червоній  і в універсальності  може використовуватися лише в кладці стін, перегородок. Біла  цегла не можна застосовуватися для фундаменту, печі, цоколя, каміна, труби та інших важливих конструкціях. dkorativna

Цегла декоративна

Спеціально розроблена  для кладки внутрішніх і зовнішніх Стін з підвищеними вимогами до поверхні даних стін. Декоративна цегла являє собою цеглу суворо правильної форми з глянцевою поверхнею зовнішніх стінок.Інколи декоративну цеглу називають фасадно-лицьова. Така цегла може застосовуватися всередині приміщень і після неї не потрібно подальша обробка стін. Під час використання для внутрішніх стін декоративної цегли приділяють особливу увагу оброблення швів.

Цегла залежно від розміру, буває одинарна, полуторна і подвійна. Найбільш поширеним в будівництві є одинарна цегла (250/120/65 мм.). Габарити полуторної цегли складають 250/120/88 мм. Для виконання кладки, полегшених по вазі, була створена широка гама полуторної  цегли: звичайні (повнотілі), пустотілі, пористі, дірчасті. Подвійна цегла майже завжди дірчаста і в основному застосовується в полегшених кладках. Розміри цегли складають 250/120/103.keramizna

Керамічна цегла

Керамічна цегла на відміну від силікатної, вона вологостійка і витримує нагрівання до 800 град С. Але значно дорожче порівняно з силікатною на 15 - 30 відсотків. Робиться з глини, шляхом її термічної обробки нагрівання до 1000 градусів з присадками. Тривалість виробництва досягає 18 діб, хоча в середньому 5 - 6 діб. Для порівняння силікатна цегла може бути виготовлена за 18 годин.Застосовується при будівництва багатьох конструкцій, включаючи і несучі стіни багатоповерхових будівель та фундамент. Вогнестійку керамічну цеглу застосовують для виготовлення печей шамотна цегла, у виробничих цілях. Водопоглинання цегли не більше 8 %. Але в порівнянні з силікатною цеглою, має гірші показники звукопроникності, а також меншу теплоізоляцію.

Клінкерна цегла

klinkernaБагатьма сприймається як порівняно нова, але насправді цієї технології вже більше 200 років. Клінкерна цегла робиться з особливо тугоплавких глин шляхом випалення з ще більшою температурою - понад 1100 град. Структура матеріалу при цьому стає однорідною. Ця цегла відрізняється особливою водостійкістю, довговічністю, морозостійкістю. Загалом виходить універсальний будівельний матеріал. Зазвичай з нього зводять елітні особняки. Глазурована клінкерна цегла використовуються для обробки будівель, в ландшафтному дизайні. З різновиду - «тротуарний» викладаються доріжки. Матеріал дуже зносостійкий, і як не можна краще підходить для таких цілей. До того ж завдяки різноманітності кольорів з нього викладають великі мозаїки. Можливо виробництво будь-яких кольорів і форм цієї дорогої кераміки.