.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ГАЗОБЕТОН AEROC ENERGY

Теплоізоляційний газобетон AEROC ENERGY D150 100x200x600. Компанія AEROC першою в Україні, та мабуть і в країнах СНД, змогла отримати теплоізоляційні плити із ячеістого бетону щільністю D200, теплопровідність яких близька до теплопровідності ефективних утеплювачів на основі пінополістиролу або мінеральної вати, гарантованої міцністю не менше 1 МПа (клас міцності на стиск В1,0 ) і морозостійкістю F25. Така міцність виробів дозволяє транспортувати їх на досить великі відстані без порушень їх цельностності і монтувати блоків, не боячись їх руйнування.

В умовах перекладу і облаштування всієї життєдіяльності України відповідно до потреби енергозбереження та енергоефективності, для кожного жителя країни постала проблема швидкого пристосування до нових умов, як застави для нового способу життя і виживання в цілому. Цілком природно, що звичайні громадяни насамперед вирішують цю проблему у власному будинку, де проходить більша частина їх життя.


Саме для швидкого і ефективного вирішення поставленого завдання були розроблені теплоізоляційні блоки AEROC Energy, які використовуються в якості зовнішнього і внутрішнього утеплювача несучих стін з будь-якого будматеріалу, а також при утепленні фасадів для раніше побудованих будинків. Якісні показники його утеплення не поступаються навіть кращим, в цьому плані матеріалами - пінополістиролу і мінеральної вати.

Основні якісні показники AEROC ENERGY

- Щільність 200 кг / м³ (D200) і міцність на стиск 1-1.3 МПа дозволяє перевозити теплоізоляційні плити AEROC Energy на величезні відстані без ризику пошкодження і будь-яких порушень, і монтувати теплоблоков без руйнування.

- Теплопровідність сухих блоків AEROC Energy (D200) не перевищує 0,05 Вт / м.кв., Що дозволяє надати будівлі енергоефективність, показники якої істотно перевищують нинішні норми в Україні і швидше відповідають стандартам енергопасивного будинку (протягом року середні втрати теплоенергії в таких будівлях становлять 16-19 кВт на 1 м / кв., що становить приблизно 5-7% від енерго втрат звичайного житла).

- Довговічність (експлуатація практично не обмежена в часі, в той же час мінеральна вата прослужить лише 30 років, а пінопласт - 15).
- Вогнестійкість теплоізоляційних плит AEROC Energy перевершує навіть мінеральні плити (600 градусів Цельсія), не кажучи вже про пальне пінопласт (90 градусів Цельсія).

- Теплоізоляційні плити AEROC Energy - геометрично точний будівельний матеріал, який не піддається деформації в процесі експлуатації, а також забезпечує легкість в процесі зовнішньої обробки стін.

- Усадка теплоізоляційних блоків AEROC Energy істотно нижче, в порівнянні з іншими утеплювачами, що сприятливо впливає на збереження стін та оздоблення, що в наслідку запобігає втраті теплоенергії.

- Теплоізоляційні плити AEROC Energy маючи пористу структуру, також є відмінним звукоизолятором, який зробить життя в будинку значно спокійніше і затишніше, навіть якщо недалеко проходить залізниця.

- теплоізоляційні плити AEROC Energy - екологічно чистий будівельний матеріал, так як складається на 100% з природних складових і абсолютно інертний в звичайному середовищі. Цим не може похвалитися ні пінополістирол (при певних умовах може виділяти шкідливі сполуки), ні мінеральна вата (виділяє токсичну пил і формальдегід).

- Теплоізоляційні блоки AEROC Energy мають високу маркою морозостійкості (F15-25), що дозволяє не поспішати з зовнішнім оздобленням теплоізолятора.Основние фізико-механічні характеристики продукції і довідкові показники для транспортування представлені в Таблиці 1.

- Теплоізоляційні плити AEROC Energy не схильні до до руйнування гризунами та іншими шкідниками.

Це блоки газосиликатні з маркуванням AEROC Energy (D150). Є суто теплоізоляційними і не застосовуються в якості плит зовнішнього утеплення несучої стіни, як для стін з газобетону, так стін з інших матеріалів.

Показники AEROC Energy

Технічні показники AEROC Energy D150

Застосування блоків AEROC Energy:

Середня платність 150 кг / м3

Міцність на стиск більше 0,4 МПа

Паропроникності 0,3 мг (мхгодхПа)

Теплопровідність в сухому стані не більше 0,05

В процесі утеплення стін з газобетону або будь-якого іншого матеріалу широко застосовуються теплоізоляційні блоки AEROC Energy. Компанія AEROC представила новинку на ринку будівельних матеріалів. За своїм комплексу характеристик теплоізоляційні блоки AEROC Energy не мають аналогів серед сучасних утеплювачів. Вони володіють властивими тільки їм високими теплофізичними показниками та експлуатаційними властивостями.

• Тепло- і звукоізоляція зовнішніх і внутрішніх стін будівель на основі газобетону або інших будівельних матеріалів.

• Найбільш широким застосуванням блоків AEROC Energy є теплоізоляція несучих конструкцій і фасадів.

• Часто застосовують дану продукцію при реконструкції різного роду об'єктів (в тому числі і історичних).

• Теплоізоляційні блоки AEROC Energy ідеально підходять для утеплення промислових об'єктів, які планують переводити в категорію житлових будинків.

• В якості тепло- і звукоізоляції при влаштуванні мансард, дахів і підлог під стяжку.
 

Увага! Для забезпечення надійного і довговічного терміну експлуатації утеплювача AEROC Energy настійно рекомендується використовувати паропроницаемую зовнішню декоративно-захисну обробку.

Для цих цілей доцільно застосовувати фасадну штукатурку AEROC, полегшені мінеральні штукатурки з щільністю не вище 1300 кг / м3, силіконові або силікатні штукатурні і фарбувальні системи. Щоб уникнути зниження теплотехнічних характеристик і цілісності матеріалу утеплювача забороняється покривати теплоізоляційні плити AEROC Energy малопаропроніцаемимі клейовими складами. Кладочним клеєм AEROC, щільними полімерцементними штукатурками, штукатурками і фарбами на основі акрилових полімерів.

Для більш швидкого процесу висихання плит AEROC Energy по можливості рекомендуємо зробити 30-денний технологічна перерва в весняно-осінній період між інсталяцією утеплювача і його зовнішньою обробкою.
Для цих цілей доцільно застосовувати фасадну штукатурку AEROC, полегшені мінеральні штукатурки з щільністю не вище 1300 кг / м3, силіконові або силікатні штукатурні і фарбувальні системи.

Щоб уникнути зниження теплотехнічних характеристик і цілісності матеріалу утеплювача забороняється покривати теплоізоляційні плити AEROC Energy малопаропроніцаемимі клейовими складами, в т. Ч. Кладочним клеєм AEROC, щільними полімерцементними штукатурками, штукатурками і фарбами на основі акрилових полімерів. Для більш швидкого процесу висихання плит AEROC Energy по можливості рекомендуємо зробити 30-денний технологічна перерва в весняно-осінній період між інсталяцією утеплювача і його зовнішньою обробкою.