.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ФАСАДУ AEROC ENERGY ВІД AEROC

Теплоізоляційні блоки Aeroc Energy:enerji

• Відмінні теплоізоляційні показники

• Виготовлені з натуральних компонентів

• Висока точність геометричних розмірів

• Велика паропроникність

• Негорючість

• Забезпечують економію енергії

• Довговічність

• Відсутня усадка.

Застосування теплоізоляційних блоків Aeroc Energy

• Зовнішня і внутрішня теплоізоляція фасадів існуючих будівель (з газобетону та інших матеріалів)

• Теплоізоляція фасадів і несучих конструкцій  при новому будівництві

• Реконструкція історичних об'єктів

• Адаптація промислових будівель в житлові

• Облаштування теплоізоляції підлог під стяжку

• Облаштування теплоізоляції покрівель і мансард.energy plus

Зовнішнє утеплення стін Aeroc Energy

1) Несуча стіна з газобетону
2) Клей для газоблоку
3) Теплоізолююча плита Aeroc Energy
4) Дюбель тарільчастий
5) Фасадна штукатурка
6) Армувальна сітка 160 г / м2
7) Паропроникна фінішна обробка
8) Добірний елемент для відкосу
9) ПВХ профіль кутовий з сіткою
10) Плита перекриття Aeroc
11) Кільцевій ЖБ пояс
12) Цокольний профіль з капельником
13) ЖБ монолітний фундамент
14) Клей
15) Цокольна теплоізоляція
16) Гідроізоляція фундаменту і цоколя
17) Декоративне оздоблення із захистом цоколя
18) Дренажний мат
19) Гравійне відсипання.

Підготовка підстави для блоків Aeroc Energy

Необхідно очистити поверхню від бруду, фарби, пилу, розширити щілини, видалити частини неміцної поверхні. Вирівняти поверхню. Перепади на стіні від 20 мм вирівняти штукатуркою, прогрунтувати. Декоративне оздоблення повинно бути паропроникним, це потрібно для довговічності утеплення. Це легкі мінеральні силікатні або силіконові штукатурки щільністю не більше 1300 кг / куб.м.

Проведення робіт з утеплення з Aeroc Energy

Проведення робіт з утеплення. Роботи з утеплення утеплювачем Аерок Енерджі проводяться в діапазоні температур 5-30 градусів. Монтується  цокольний профіль. Для цього він прикріплюється горизонтально при дюбеліні Рекомендується починати утеплення на відстані 50 см від рівня землі. Сусідні профілі не повинні встановлюватися впритул потрібен зазор 2-3 мм з'єднаний пластмасовими з'єднувачеми. Відстань між дюбелями до 30см. Якщо є зазори між стінкою і профілем, то профіль встановлюється на підкладки з пластику. Зазори між стіною і профілем заливають  монтажною піною.

Монтаж Утеплювача Аерок Енержі  D200

Ширина швів між плитами не повинна перевищувати 2 мм, при перевищенні потрібно обробити теркою для газоблоку.

Кілька способів приклеювання Аерок Енержі  D200

Якщо нерівність поверхні до 5 мм на 1 погонний метр поверхні, клейову суміш потрібно нанести зубчастим шпателем з зубцями розміром 10 * 10мм на плиту відступивши від її краю близько 2см. Якщо поверхня нерівна і відстань нерівності до плити коливається в межах 5-20 мм, то суміш наносити на плити смугами 3-4 см завтовшки необхідної для того щоб вирівняти перепади. Клейові смуги роблять переривчастими розриви служать для заповнення надлишок клейової суміші.

Смуговий спосіб потрібен для кращої паропроникності при приклейці плит до газоблоку. Важливо нанесення клея в такій кількості, що при стисканні плити утеплювача до поверхні несучої стіни, поверхня плити була покрита клейовим складом не менше як на 60%. Для щільного прилягання утеплювача спочатку прикладають на відстань 2-3 см від необхідного, а потім притискають рівнем до порівнювання з уже встановленого утеплювача. Плити обов'язково розташовують у шаховому порядку і роботи проводять у напрямку знизу вгору. Між собою плити не заповнюються клеєм!

Кріплення плити Аерок Енержі
Близько 48 годин теплоізоляційні плити фіксують фасадними дюбелями з термоізоляційної головкою і сталевою серединою. Якщо висота будівлі до 5 поверхів то в звичайних і крайових зонах на кв.м. задіють 6 дюбелів. Понад 5-9 поверхів у звичайній зоні 6, а в крайовій 8 (ширина фасаду 12м, крайова зона 1м до 9 поверхів).

Встановлення дюбелів для Аерок Енержі

Глибина свердління несучої стіни
повнотіла цегла і бетон
керамічний блок, шлакоблок 9см
газобетон від 11см
Капелюшок утоплюється врівень з поверхнею плити. Нерівність вирівнюються теркою.

Штукатурку утеплювача Аерок Енержі 

Поверхня вирівнюється теркою, віддаляється пил, грунтується ґрунтівкою, що містить у складі кварцовий пісок. Перший шар паропроникної штукатурки наноситься після висихання контактної грунтівки по проходженню 5-6 годин. В шар штукатурки утоплюється фасадна сітка із склотканини і вирівнюється. Наступні шари сітки напускати шириною від 10см. 2 шар штукатурки наноситься в 2-3 мм, вирівнюється.

Декоративне оздоблення Аерок Енержі

Наносити по закінченню 72 годин. Поверхня грунтується ґрунтівкою (у складі кварцовий пісок), сохне 5-6ч і наноситься декоративна штукатурка. Для  правильної  паропроникності використовуються штукатурка силікатна, силіконова, Миниральная. Фарбування проводиться також з використанням паропроникних фарб.