.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ТЕХНОЛОГІЯ КЛАДКИ СТІН З ГАЗОБЕТОНУ

Газобетон по праву знаходиться на другому місці за популярністю серед всього спектру будівельних матеріалів. Популярніше тільки використання бруса і колоди. Будівельні блоки з газобетону надбули підвищенго інтересу завдяки цілому ряду привабливих характеристик.

Кладка стін з Газобетона

vozvedenie sten domaНасамперед, кладка стін з газобетону економічніша, ніж кладка з цегли. Роботи здешевлюють приблизно на 30-40%. Економія полягає в невисокій вартості матеріалу, більш легкому фундаменті, меншій кількості робіт з навантаження і розвантаження, скороченні часу, необхідному для роботи по кладці. Не менш важливий фактор - довговічність. Будинок, побудований з газобетонних блоків, зберігає свої якості не менше ста років.

Крім того, слід зазначити невелику вагу і одночасно високу щільність (500-600 кг / м.куб.), Морозостійкість, вологостійкість, вогнестійкість, здатність опору біологічних впливів. У газобетонних блоках не можуть накопичуватися бактерії, цвіль або грибок. Наприклад, для того, щоб побудувати будинок   достатня кладка однослойного ряду газобетону щільністю не більше 500 кг / м.куб. і товщиною від 375 до 400 мм. Будинок з такими стінами буде забезпечений комфортний мікрокліматом, і навіть не знадобиться облаштовувати додаткове утеплення.

Газобетонними блоками називають штучний матеріал, що використовується в заміському будівництві

У цього матеріалу велику кількість чудових фізико-технічних і експлуатаційних параметрів, завдяки яким можлива кладка газобетону своїми руками. Геометричні форми цього матеріалу володіють високою точністю, так як він виготовляється методом струнної різки, а готові вироби обробляються в автоклаві.

Кладка блоків з газобетону буває клейовою або цементною:

У клею, і цементного розчину показники коефіцієнта теплопровідності вище, ніж у газобетону. Отже, від товщини шва залежить фактор теплопровідності в будинку. Якщо буде використовуватися цементний спосіб кладки газоблоків, то товщина шва може скласти від шести до десяти міліметрів. Якщо ж буде використовуватися клейова кладка, то товщина шва при кладці газобетону складе від одного до трьох міліметрів. Можна зробити висновок, що при клейовому способі в будинку буде явно тепліше і саме клейовий розчин радять виробники газобетону.

На перший погляд здається, що клей для газобетону дорожче, ніж цементна суміш. Але витрачання клею менше витрачання цементу в п'ять разів, тому клейова технологія і економічніше, і якісніше. У будь-якому випадку, при кладці першого ряду газобетону користуються цементним розчином, так як він  і вирівнює шаром, і скріплює компонентом.

З чого краще розпочати установку фундаменту

fundament svoimi rucamiТехнологія кладки стін з газобетону починається з установки правильного фундаменту. Виходячи з практики, можна стверджувати, що верхня поверхня фундаменту найчастіше буває нерівною. Тому спочатку на неї настилають гідроізоляційний матеріал, в якості якого найчастіше використовують поліетиленову плівку в декілька шарів або рубероїд. На поверхню наносять цементний розчин, що складається з піску та цементу (пропорції 4: 1).

Правила кладки газобетону прості, але дотримуватися їх слід максимально точно. Перед тим, як встановлювати блок, змочують його нижню поверхню, яка буде стикатися з цементним розчином. Це необхідно робити для того, щоб волога з розчину не переходила в блок. Всі знають про те, що пористий бетон володіє високими гігроскопічними якостями. Якщо цементний розчин залишиться без вологи, він позбудеться своїх скріплювальних  властивостей.

Розглянемо, як правильно класти газобетон

Кладка починається в найвищому кутку фундаменту, для визначення якого використовують рівень або нівелір. Блоки, які укладають в нижньому ряду, вирівнюють в горизонтальному положенні, щоб вирівняти загальну поверхню. Для укладання наступних рядів можна користуватися клейовим способом.

Цілком можливе укладання стін з газобетону своїми руками, якщо є навички роботи з розчином. Останній ряд газобетонних блоків часто не поміщається повністю по висоті стіни. У цьому випадку блоки можна підрізати за допомогою ножівки по металу. Даний стіновий матеріал легко обробляється, ріжеться, точиться, обламується, свердлиться і так далі. Інструмент для кладки газобетону використовується найрізноманітніший.

Другий верхній ряд укладають поверх обрізаних блоків. Це необхідно для дотримання перев'язки і освіти стандартної цегляної кладки із зсувом. Газобетон, технологія укладання якого відрізняється швидкістю і простотою, тим не менш, вимагає дотримання деяких важливих правил. Одне з них - обов'язкове армування кожного четвертого ряду газоблоків. Для цієї мети виконують штроблення  всього ряду і укладку в штробу металевою або композитної склопластикової арматури діаметром близько восьми міліметрів У штробі повинна бути така глибина, щоб арматура цілком могла сховатися в ній. Стіну з газобетонних блоків обштукатурюють для подальшої обробки. Цей процес має масу нюансів.

Найголовнішим відмінністю є штукатурний розчин

Рекомендуємо скористатися готовими сухими штукатурними розчинами, в основі яких знаходиться гіпс. Справа в тому, що у гіпсу є високий показник паронепроникності. При використанні сухих сумішей потрібно пам'ятати про те, що в ємність  спочатку засипають сухий розчин, а потім вливають воду. При надлишку води якість штукатурки постраждає. Перед нанесенням штукатурки газобетонні блоки очищають від сміття і патьоків, потім поверхню грунтують, і тільки після цього наносять штукатурку.

kladka gazobloka