.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ

Як відомо, стрічковий фундамент відрізняється надійністю і довговічністю, незалежно від того, що ви будуєте: будинок, гараж, лазню або дачний будиночок. Таке широке застосування стрічкового фундаменту обумовлено його універсальністю та доступною ціною. Спорудження стрічкового фундаменту своїми силами може втілити кожен з нас, маючи величезне бажання, базові навички будівельних робіт, набір інструментів під рукою і необхідні технічні засоби. На першому етапі потрібно вибрати між мелкозаглубленним і заглибленим стрічковим фундаментом.

Найпопулярніший вид фундаменту стрічковий

peschanaya podushka pod fundamentСтрічковий фундамент, як вважають фахівці, на сьогоднішній день - один з найбільш популярних видів надійного фундаменту. Головною його перевагою є рівний розподіл навантаження зверху вниз завдяки однорідності форми перетинів на периметрі. Таким чином цей фундамент оберігає будівлю від просідання грунту.

Зима не є перешкодою для процесу будівництва такого будинку, головне в розчин бетону додати спеціальні компоненти для посилення міцності.
Як правило, замовник вирішує вибрати стрічковий фундамент, коли в будинку задумано наявність льоху або підвалу. Також стрічковий дрібно заглиблений фундамент буде найкращим рішенням для зведення таких сучасних конструкцій з дерева, як наприклад: невеликі котеджі, великогабаритні альтанки з дерева, літні кухні, сауни, лазні і так далі.

Оптимальною глибиною закладки такого фундаменту Вашого майбутнього будинку буде 50 см, хоча в кожному індивідуальному випадку обов'язково потрібно враховувати рівень підходу грунтових вод і властивості самого грунту. Менше 50 сантиметрів планувати ятати стрічкового фундаменту будівельники не радять.

Мілкозаглубленний стрічковий фундамент

Мілкозаглубленний фундамент - дуже вигідне рішення, щоб заощадити фінансові кошти і ваш дорогоцінний час. Для його облаштування не потрібно котлован великої глибини. Використовується він для полегшених конструкцій невеликій площі. Професіонали рекомендують зведення мелкозаглубленних фундаментів для будівництва. Мілкозаглубленний стрічковий фундамент в кілька разів дешевше, просто тому, що він набагато нижчий за висотою і його підошва знаходиться на глибині всього 30-50 см. Такий фундамент є «плаваючим», як і плитні варіанти фундаментів.Fundament lentochnyj rukami

За несучої здатності мілкозаглубленна стрічка поступається   монолітній плиті, і класичному стрічковому фундаменту. У результаті його має сенс розглядати тільки для відносно легких будинків (дерев'яні, каркасні, газобетонні). Цікавим варіантом є мілкозаглубленний стрічковий фундамент з зворотним засипанням цокольної частини та відливанням по ній армованої стяжки для підлоги першого поверху. У цьому варіанті внутрішньому просторі, освічені стрічковим фундаментом, засипаються піском, вирівнюються і трамбуються. Армована стяжка підлоги не пов'язана з поверхнею стрічкового фундаменту і спирається тільки на засипку.

 

Будинок з дерева

♦ Споруда, або будівеля побудована з газобетонних і пінобетонних блоків, висота яких не перевищує 2 поверху
♦ Каркасних будинків по «Канадської технології»
♦ Монолітних будівель з незнімної опалубкою
♦ Невеликих споруд, побудованих з каменю

Глибина мелкозаглубленного фундаменту досягає півметра.fundament lentoznyj 11

Заглиблений стрічковий фундамент

Застосовується для побудови споруд, які мають важкі стіни, бетонні перекриття, підвал або підземний гараж. Заглиблений стрічковий фундамент так само знаходиться на певній глибині, яку необхідно розрахувати заздалегідь, для цього визначається рівень промерзання грунту, потім віднімається 30 см. Від отриманого результату і на цьому рівні закладається фундамент.

Підготовка до роботи

Щоб звести стрічковий фундамент самому, насамперед необхідно провести ретельне планування, всі матеріали слід відразу завезти на будівельний майданчик і розмістити неподалік від будівництва.

Стрічковий фундамент являє собою просторову раму з монолітного залізобетону, що проходить по периметру будівлі і всіма несучими конструкціями.   Розрізняють класичний (заглублений) стрічковий фундамент і його мілкозаглубленний варіант. Підошва класичного стрічкового фундаменту знаходиться нижче глибини промерзання грунту, на утрамбованої пісчаногравійної подушці. Завдяки цьому фундамент не відчуває сезонних деформацій і є одним з найнадійніших. Недарма цей тип фундаменту був основним для будівництва міських багатоповерхових будинків аж до середини минулого століття.

fundament lentoznyjАле стрічковий фундамент не тільки самий надійний і володіє найбільшою несучою здатністю, але і найдорожчий, оскільки при його будівництві потрібен великий обсяг земельних робіт і рекордно великий обсяг бетону та арматури. Судіть самі: товщина стрічкового фундаменту повинна незначно перевищувати або бути рівною товщині стін будинку (20-40 см), при Стрічковому фундаменті не тільки самий надійний і володіє найбільшою несучою здатністю, але і найдорожчий при цьому висота підземної частини перевищує 180 см (нормативна глибина промерзання ), а висота надземної частини зазвичай більше п'ятдесяти.

Таким чином, необхідний обсяг бетону та арматури колосальний, у кілька разів перевищує кількість матеріалів, необхідних для виготовлення плитного фундаменту під будинок тієї ж маси. Додайте до цього необхідність вирити глибокий котлован і виконати надійну гідроізоляцію. Робити вибір на користь стрічкового фундаменту має сенс, якщо обов'язково потрібен цокольний поверх або підвал, оскільки всі інші варіанти фундаментів організацію цих приміщень не передбачають.

Стрічковий фундамент може бути не тільки монолітним, але і збірним з бетонних фундаментних блоків, і навіть представляти собою цегляну або кам'яну кладку. Однак по міцності характеристикам монолітні залізобетонні фундаменти набагато перевершують збірні. Справа в тому, що збірні фундаменти не мають наскрізного армування, в результаті чого більш ніж вірогідні тріщини в місцях стикування окремих блоків. При цьому з точки зору економічної доцільності збірні фундаменти не мають суттєвої переваги.

Свайний стрічковий фундамент

Більш трудомістким і витратним, але також дуже надійним для нашого клімату буде фундамент стрічковий фундамент. Палі із залізобетону міцно кріпляться між собою методом стрічкового з'єднання, вони і виконують функцію монолітної бетонної опори, розташовуючись в метрі один від одного. Палі поміщають в циліндри із залізобетону, зміцнюючи стрижнем з арматури, низ фундаменту вистилають піском під міцною залізною сіткою. У цьому способі також буде потрібно застосування дерев'яної опалубного конструкції під цоколь, а на заключному етапі все це заливається бетоном.