СТОУНЛАЙТ ГАЗОБЛОК

Газоблок Стоунлайт Бровари випускається на одному з кращих заводів з виготовлення газобетонних блоків в Україні, компанією СТОУНЛАЙТ, розташований в Броварах, Київської області. Газобетон виготовляються на кращому європейському обладнанні, що дозволяє отримувати продукцію відповідну високим вимогам і міжнародним стандартам якості.

Застосовуються найчастіше для будівництва житлових висотних або дачних будинків, а також будівель комерційного і побутового призначення. Весь блок сертифікований і складається з виключно екологічних матеріалів: вапна, піску, цементу та алюмінієвої пудри.

Газобетон Стоунлайт Бровари інноваційний, унікальний матеріал. Поширений широко він в індустрії завдяки своїй практичності й ряду вагомих переваг. Багатофункціональна комбінація властивості газобетону роблять його доступним матеріалом і вигідним.Газоблок Стоунлайт це унікальне поєднання німецької точності, низьку ціну та екстракласу.

Ціна на газоблок залежить від обсягу Вашого замовлення. У нас можна купити газоблок Стоунлайт за найнижчою ціною. Ми пропонуємо ексклюзивні пропозиції також враховуємо ряд знижки, призначених для постійних і оптових покупців. Якщо Ви хочете купити блок Стоунлайт, телефонуйте допоможемо з підбором, та прорахунком матеріалу!

Асортимент заводу.

Стіновий "Гладкий"

- для зовнішніх і внутрішніх стін будівель

- для зведення перегородок, сходових ступенів, перекриттів, віконних і дверних перемичок. Газоблок "Паз-Гребінь"

- для зведення стін в будівництві малої поверховості (до 3 поверхів)

- для заповнення монолітного каркаса.

Лотковий газоблок "U-блок"

- виступають в якості незнімної опалубки з теплоізоляційними властивостями для виготовлення ребер жорсткості та армованих перемичок на будівельному об'єкті.

Перегородочний газоблок

- для спорудження конструкцій будівель, які не розраховані на навантаження, які піддаються зовнішні та опорні елементи споруди

- для зведення між квартирних і між кімнатних перегородок.