СТІНОВИЙ ГАЗОБЕТОН АЕРОК ОБУХОВ

 Стіновий газобетон Aeroc EcoTerm Super Plus Обухів призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (1-1,5 поверху) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків без обмеження поверховості. Блоки Aeroc EcoTerm Super Plus 300 і Aeroc EcoTerm Super Plus 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з підвищеними теплотехнічними показниками. Теплоізоляція зовнішніх стін, виконаних з блоків Aeroc EcoTerm Super Plus, на 20% вище теплоізоляцію стін з блоків Aeroc EcoTerm або газобетонних блоків щільністю 400 інших українських виробників. На сьогоднішній день стіна з блоків EcoTerm Super Plus 375 - найтепліша одношарова кам'яна стіна в Україні.

 Стінові блоки Aeroc EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків без обмеження поверховості.Вироби Aeroc EcoTerm Обухів 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного проживання. Блоки Aeroc EcoTerm 300 і Aeroc EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером проживання. Причому, теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків Aeroc EcoTerm 375, практично на 20% перевищують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.

 Перегородкові блоки Aeroc Classic Обухів 100, Aeroc Classic 150 застосовуються для будівництва внутрішніх міжкімнатних перегородок. Вироби Aeroc Classic 200 і Aeroc Classic 250, як правило, призначаються для зведення несучих зовнішніх стін з додатковим утепленням, внутрішніх несучих стін, а також для заповнення об'ємно-планувальних осередків каркасних будинків у висотному будівництві з подальшим утепленням. Блоки Aeroc Classic 300 і Aeroc Classic 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель, поверховість яких не забезпечується міцності блоків Aeroc EcoTerm.

 Завдяки точній геометрії блоків Aeroc Classic Обухів кладка стін здійснюється із застосуванням клейового складу Aeroc або інших клейових складів, рекомендованих до застосування компанією Aeroc. Товщина шва кладки при цьому складає всього 2 ± 1 мм. При цьому стіна виходить настільки рівною, що відпадає необхідність в додаткових роботах по її внутрішньому вирівнюванню.

 Газобетон для перегородок Aeroc Element Обухів призначений для будівництва несучих стін як в сухих, так і сирих приміщеннях. При дотриманні конструкційних вимог його можна використовувати і в несучих конструкціях. Багатошарові перегородкові стіни з блоків Aeroc Element також відповідають звукоізоляційним вимогам, що пред'являються до міжквартирних стін. Дуже добре підходять для ізоляції різних шахт (наприклад, шахти ліфтів, трубопроводи, кабельні шахти і т.д.), де потрібна підвищена вогнестійкість. Готові стіни дуже легко обробляти, вони відразу ж готові до облицювання плиткою і шпаклівки.