СТІНОВИЙ ГАЗОБЕТОН АЕРОК БЕРЕЗАНЬ

 Газобетон Aeroc D400-2.5 Березань EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості. Газобетон Aeroc EcoTerm має форму прямокутного паралелепіпеда з чіткою геометрією (± 1 мм), систему паз-гребінь, які служать як направляючі при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки Аерок Екотерм мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес перенесення і кладки блоків при будівництві.
 Газобетон Aeroc D500-2.5 Березань Aeroc Classic мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (± 1 мм), систему «паз-гребінь», які служать як направляючі при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки Aeroc Classic мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві. Завдяки точній геометрії газоблоків Aeroc Classic кладка стін здійснюється із застосуванням клейового складу Aeroc або інших клейових складів, рекомендованих до застосування компанією Aeroc. Товщина шва кладки при цьому складає всього 2 ± 1 мм. При цьому стіна виходить настільки рівною, що відпадає необхідність в додаткових роботах по її внутрішньому вирівнюванню.
 Газобетон Aeroc D300-2.5 Березань EcoTerm Super Plus 300 і EcoTerm Super Plus 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з підвищеними теплотехнічними показниками. Теплоізоляція зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC EcoTerm Super Plus, на 20% вище теплоізоляцію стін з блоків AEROC EcoTerm або газобетонних блоків щільністю 400 інших українських виробників.