.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

РОЗРАХУНОК ТОВЩИНИ СТІН З ГАЗОБЕТОНУ

sten tolshinaВикористання газобетону викликає чимало суперечок. Як і у будь-якого стінового кам'яного матеріалу, у газобетону є ряд переваг і недоліків, для виправлення яких необхідно використовувати запропоновану нормативну документацію, технологічні карти, на підставі яких необхідно будувати будинки з використанням цього матеріалу. Допустима висота (поверховість) стін з газобетонних блоків визначається на підставі розрахунку несучої здатності. Якщо несучі стіни виготовляють з газобетону, то поверховість такого будинку не повинна перевищувати п'яти поверхів або двадцяти метрів. Якщо ж газобетон використовується для заповнення каркасів, то обмежень по поверховості не встановлюється.

Товщина стін з газобетону повинна визначатися розрахунковим шляхом

tolshina stenТовщина стін повинна бути менше 600 мм, якщо це несучі стіни, і 300 мм, якщо це самонесучі стіни. Звідси слід відняти поглиблення, на які спиратимуться перемички над отворами.Якщо в будинку планується цілорічний режим експлуатації, то необхідно вибрати правильну конструкцію зовнішньої стіни. Мова йде про так званий ефект (торту), в якому рівень паропроникності матеріалу стає вище при просуванні до зовнішніх слоїв. Конструкція не повинна перешкоджати виходу пари назовні.

Зволоження зовнішніх стін залежить від сорбційної вологості матеріалу.
Якщо товщина стіни з газобетонних блоків сягає 250 мм, при щільності 400 кг / куб.м., То один квадратний метр такої стіни буде містити приблизно п'ять кілограм води.
Визначити, яка товщина стіни з газобетону, можна залежно від щільності використовуваних блоків. На практиці використовують газобетонні блоки D400 або D500.

Товщина несучої стіни з газобетону впливає на використання однієї з основних конструкцій

Стіна може бути одношарова (з штукатуркою на зовнішній стороні), двошарова (з штукатуркою та утеплювачем), двошарова (з кладкою з цегли), тришарова (з утеплювачем і вентильованим фасадом).

Часто виникає питання, яка допустима мінімальна товщина стіни з газобетону?

Teploprovodnost stroitelnih materialov tablicaПри щільності блоку 400 кг / куб.м. - Товщина стін з газосилікату повинна становити 375 мм. При щільності блоку 500 кг / куб.м. - Рекомендована товщина стін з газобетону становить 300 мм. При цьому слід враховувати, що мова йде про одношарові стіни, що не вимагають ніяких додаткових утеплювачів. При сезонному проживанні в будинку і періодичних виїздах в зимовий час товщина стін з газосилікатних блоків може бути зменшена до 150 - 250 міліметрів. Очевидно, що розрахунок товщини стіни з газобетону залежить від щільності матеріалу, поверховості будівлі, кліматичних умов у даній місцевості та інших умов.

Чи можливо будівництво з газобетонних блоків, щільність яких становить D500, триповерхових будівель

За  стандартами , що належать до комірчастим бетонів автоклавного затвердіння використання газобетонних блоків з щільністю 500 (В 2,5) можливе при зведенні самонесучих стін трьох- і більше поверхових будівель. Від матеріалу перекриттів ця можливість не залежить.Таким чином, легко досягається необхідна товщина стіни з газобетону і забезпечується її надійна міцність.