.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛАДКИ ГАЗОБЕТОНУ

instrument dlya gazobetonaОптимальний температурний режим для проведення робіт з укладання газобетонних блоків AEROC +5 ºС до +25 ºС. При температурі вище +25 ºС поверхню блоків бажано рясно зволожувати водою. При роботі в холодну пору року для кладки газобетонних блоків використовуйте клей АEROC зі спеціальною протиморозною добавкою, що дозволить проводити роботи при температурі повітря до -10 ° С. Між фундаментом (або цоколем) і газобетонной кладкою необхідна відсічна горизонтальна гідроізоляція, яка забезпечує захист від вологи. В якості гідроізоляції можуть використовуватися рулонні бітумні матеріали (наприклад, руберойд) або спеціальні гідроізоляційні полімер-цементні розчини на основі сухих сумішей.

У разі, якщо поверхня фундаменту не ідеальна, на основу нанесіть вирівнюючий шар цементно-піщаного розчину, в співвідношенні 1: 3. Якщо несуча здатність блоків за розрахунком використовується не більше, ніж на 2/3 - має сенс вирівнюючий шар розчину робити не суцільним, а з розривом - це знизить тепловтрати через кладочний шов.

Перший ряд

Укладанні першого ряду блоків слід приділяти максимум уваги. Задавши першим рядом кладки рівну горизонтальну поверхню, ви максимально полегшите укладання подальших рядів.kladka blokov

Підготовка поверхні основи газобетону

Виконується нівелювання поверхні основи або перевірка рівності за рівнем. На покладений розчин укладають перший ряд блоків AEROC. Можливу різницю в висоті кладки легко усунути за допомогою розчину. При укладанні першого ряду блоків AEROC необхідно працювати особливо ретельно - цей ряд є "фундаментом" для всіх наступних рядів. Після укладання першого ряду блоків AEROC необхідно видалити всі нерівності за допомогою рубанка, потім слід змести пил і дрібні осколки.

Установка маякових блоків AEROC

Установка маякових блоків AEROC і натягування причального шнура. Виконується нівелювання кутів і примикань по периметру стіни і установка кутових маякових блоків. Каменярі натягують на рівні верху маякових блоків, на відстані 2-3 мм від бічної грані, шнур і закріплюють його. Для усунення провисання шнура при значній довжині стіни (простінка) встановлюють проміжні маякові блоки. При перестановці шнура, його прив'язують на цвяхи, закріплені в шов кладки.
Приготування розчинної суміші AEROC. Перед укладанням блоків AEROC необхідно приготувати склад з сухої розчинної суміші. Змішування рекомендується проводити механічним способом (міксером, дрилем з насадкою і т. П.)

Шляхом поступового додавання сухого розчину в заздалегідь відведені кількість води кімнатної температури, при постійному перемішуванні до отримання однорідної маси. У процесі ведення робіт необхідно час від часу перемішувати готовий розчин для підтримки однорідності його консистенції. Установка блоку AEROC на нанесений розчин має бути здійснена за час не більше 15 хвилин. У холодну пору року для кладки першого ряду блоків AEROC в якості вирівнюючого шару застосовується розчин кладки з противоморозні добавками.

Розмітка і заготівля газобетонних блоків AEROC

Виробляється розмітка по осі стіни місця розташування прийомів, місць примикань внутрішніх стін до зовнішніх. Після цього беруться блоки з піддону, поданого до місця укладання (на одному піддоні 1,92 м³ або 2,16 м³ блоків), і розкладаються для кладки стін одного ряду уздовж осі стіни. Для перев'язки швів вертикальних обмежень, місць примикання і перетину стін, простінків потрібні неповномірні блоки AEROC. Каменярі готують такі блоки на робочому місці за допомогою ручних інструментів: пилки-ножівки (механічної стрічкової пилки, електропили) і розмічального кутника.

Укладання газобетонних блоків AEROC

kladka blokaПеремішана розчинна суміш наноситься рівномірно за допомогою зубчастої гребінки (гладилки) на раніше укладені блоки AEROC. У разі застосування стінових блоків AEROC прямокутної форми, розчин наноситься на стиковий і горизонтальний шви. У разі застосування стінових блоків AEROC пазогребневі форми, розчин наноситься на горизонтальний шов і частково на бічні зони торцевої поверхні. Після цього укладають і притискають наступний блок. Величина зубів гребінки 4-5мм.Толщіна шва між блоками не повинна перевищувати 3 мм.

Кладка блоків ведеться з перев'язкою в пів блоку. Виступаючий з шва розчин не затирається, а віддаляється за допомогою кельми. Після укладання кожного ряду блоків AEROC їх вирівнюють за допомогою терки або рубанка, а потім щіткою змітають пил і дрібні осколки. Після укладання блоків одного ряду натягується причальний шнур для наступного ряду кладки. Вузли примикань зовнішніх і внутрішніх стін примикання віконних і дверних прорізів, виконуються відповідно до робочих креслень проекту. Стіни з блоків AEROC повинні мати гідроізоляцію в місцях їх примикання до цоколя, підлоги першого поверху і підвалу.

НЕОБХІДНІСТЬ ЗАХИСТУ

Ніздрюватий газобетон вбирає вологу на 6-8%, так як має властивість гігроскопічності. З огляду на це властивість блоків, необхідно створювати додатковий захист від вологи. Захист матеріалу передбачається не тільки для збудованих стін, але і при транспортуванні і зберіганні.armirovanie

За структурою газобетон нагадує губку. Завдяки пористій структурі, матеріал «дихає» і, відповідно, має високі властивості теплоізоляції і звукоізоляції. Вбирання великої кількості вологи призводить до зміни цих властивостей в гіршу сторону. Для того щоб газобетон не вбирає вологу, проводиться додаткова обробка.

Він активно вбирає вологу з навколишнього середовища під час дощу, мокрого снігу, а також навесні, коли сніг тане. Якщо не створювати захист, газобетон може вбирати до 35% вологи щодо своєї маси. Такий відсоток вологи різко знижує тепловий опір, і в приміщеннях стає сиро і холодно. Газобетон може потріскатися взимку, якщо восени приміщення не прогрівалися і матеріал ввібрав в себе велику кількість вологи. Це дуже незручно при тривалих від'їзди в осінньо-зимову пору року.

Умовно волога може потрапляти в приміщення за трьома напрямками:

♦ знизу вологість проникає з неякісного фундаменту або з місць з'єднання стін з поверхнею землі;
♦ пропускає вологу зовні, при зміні пори року, опади;
♦ пропускає вологу зсередини, неправильна робота системи кондиціонування, затоплення.

Консервація об'єкта на зиму

При консервації об'єкта на зиму (будинок може бути повністю побудований, або будівництво тільки розпочато) необхідно забезпечити відведення води з усіх горизонтальних поверхонь і всіх місць, де вода  може застоятися. Тобто всі підвіконні зони кладки повинні бути укриті, а в зоні примикання вимощення або козирків до кладки повинні бути встановлені екрани, що відокремлюють газобетон від лежачого снігу або відскакує від вимощення бризг. Капілярний підсос в газоблоку дуже малий і звичайний дощ рідко зволожує кладку глибше, ніж на 20-30 мм. Тому додаткового захисту площині стін не потрібно.

При виборі штукатурних складів слід врахувати, що зовнішня штукатурка по газобетону повинна мати високу паропроникність і порівняно низьку міцність. Такими властивостями володіє більшість спеціально призначених для газобетону штукатурок.  Добре  проявила себе звичайна ізвестковопісчана суміш (Гарцовка) з додаванням невеликої (близько 5% по масі) кількості цементу. Перед її нанесенням поверхню кладки необхідно рясно зволожити. Замість вирівнювальної  штукатурки можливе нанесення на кладку фактурних декоративних тонких штукатурок (званих "шубками" і "короїдами"). Перед  їх нанесенням поверхня кладки вирівнюється теркою, а відколи  заповнюються ремонтним розчином для газобетону або газобетонною крихтою.