.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПРОЕКТ ЛАЗНІ З ГАЗОБЛОКУ

Дуже важливим етапом проектування майбутньої лазні є вибір матеріалу, з якого вона буде будуватися. Від цього залежить наскільки довго простоїть споруда, яка буде її ступінь комфорту та інші не незначні фактори. На сьогоднішній день є багато різних матеріалів, який володіє своїми унікальними характеристиками, а так само перевагами і недоліками. Великим попитом користується баня з газоблоку  і деревини, в тому і іншому випадку кожен матеріал варто вибирати виходячи з його властивостей. Розглянемо всі переваги і недоліки лазні з піноблоків і деревини і порівняємо, що є найкращим варіантом для будівництва. На сьогоднішній день, баня з газоблоку користується великою популярністю серед будівельників, як хороший матеріал для будівництва. Головними перевагами будівництва лазні з газобетону є його ціна, порівняно з деревиною, а так само легкість монтажу.

Чому обирають газобетон

Газобетон вибирають з кількох причин, але основна з них - простота в будівництві. Крім цього, блоки набагато дешевше клеєного бруса, а тим більше, натурального оциліндрованих колод. Споруда виходить легкої, практичною і надійною, не потрібно влаштовувати масивний фундамент, та й своїми руками можна зробити більшу частину роботи. Єдине, що може насторожувати при виборі газобетону - підвищена гігроскопічність. Але потрібно пам'ятати про те, що з якого матеріалу не виконувалися б стіни, до оздоблювальних робіт, якщо стіни не дерев'яні, будуть підвищені вимоги.

Газоблок відмінно утримує тепло, будучи хорошим утеплювачем, що не маловажно для лазні. Так само цей матеріал володіє підвищеною вогнестійкістю, але вибирати його потрібно з розумом. Вибираючи газобетон для будівлі лазні необхідно враховувати, що лазня повинна "дихати" і в той час не пропускати вологу, тому потрібно серйозно поставитися до обробки лазні з газоблоку. Якщо волога буде затримуватися в матеріалі, то в ньому обов'язково з'явиться грибок, цвіль, шкідливіші для здоров'я.

Проблеми газоблоків

Як з цим боротися, ми зараз розберемося, тільки є одна умова - якщо ми все ж вибираємо газобетон для лазні, фахівці настійно не рекомендують фарбувати або покривати штукатуркою зовнішню сторону стіни. Це призведе до того, що в структурі матеріалу неминуче утвориться надлишок вологи, а наслідки цього можуть бути самі непередбачувані. Ще однією неодмінною умовою побудови лазні за таким методом - ретельна гідроізоляція внутрішньої поверхні стін. Ситуація дещо спрощується тим, що газобетон має відмінні теплозберігаючі властивості, тому особливо налягати на теплоізоляцію не доведеться, а ось про гідроізоляції подбати потрібно.

Перед тим, як приступити до проектування лазні, варто добре вивчити властивості матеріалу, оскільки багато технологічні моменти під час будівництва ґрунтуються саме на них. Наприклад, фахівці рекомендують в таких лазнях використовувати сухі парні, сауни, для того щоб мінімізувати вплив вологи на поверхню стін. Також необхідно дуже ретельно продумати систему вентиляції.

Щоб цього уникнути придбайте газоблок виготовленний спеціально для будівлі лазні. І для комфорту буде не зайвим обшити баню з середини  деревом, яке є відмінним тепло - і гідроізолятором. На відміну від газоблоку  деревина коштує на порядок дорожче і це, не самий головний  її недолік. При будівлі лазні з дерева ви зіткнетеся з низкою інших проблем. По-перше, для лазні підходить не всяка деревини (втім, як і піноблок), це пов'язано з її експлуатацією. У лазні дуже велика вологість і для цього найкраще підійдуть хвойні породи, ялинка  або сосна. У парильні краще використовувати липу або осику, вони не розпалюються при високих температурах і є прекрасним теплоізолятором.

Гідроізоляція стін та внутрішнє оздоблення

Товщина стін вибирається залежно від площі приміщення. Наприклад, якщо лазня не більше 20 квадратів, то цілком достатньо буде звести стіни в половину блоку. Його теплозберігаючих властивостей вистачить із запасом. Але якщо площа більша, тоді варто укладати стіни в один блок. Зовні стіни облицьовуються вентильованими типами фасадів - або облицювальною цеглою або клінкерною плиткою, але найдешевше буде застосувати сайдинг під колоду.

В цілому деревина для виготовлення лазні повинна відповідати високим вимогам, це пов'язано з тим, що при її використанні можливі перекоси конструкції, викликані великою вологістю в приміщенні. Крім цього її слід додатково обробити, знявши зовнішні шари. Ці шари схильні до впливу вологи, тому їх знімають і покривають оброблене дерево захисними гидроїзолірующими речовинами. Незважаючи на всі вищесказані проблеми лазні з деревини є найбільш комфортними і більш звичними для нас. Однак лазня з газоблоку  теж хороша, а якщо комбінувати два матеріали, то вийде відмінне рішення. Міцна, тепла і красива лазня - неодмінний атрибут дачної ділянки.

Вона дозволить вам розслабитися після важкого дня, відгоне простудні захворювання і болю в суглобах. Баня сприяє очищенню і оздоровленню організму і надає чудовий косметичний ефект. Споруда лазні - це не менш відповідальний захід, ніж будівництво будинку. Вона вимагає дотримання певних технологій. Останнім часом з'явилося безліч нових будівельних та оздоблювальних матеріалів, які можуть використовуватися у процесі. Вибір за вами, однак перед тим, як остаточно визначитися, вам необхідно вивчити властивості того чи іншого товару. Класична лазня - звичайно, дерев'яна. До цих пір багато хто не уявляє собі інших варіантів. Дерево - самий екологічно чистий матеріал, який забезпечує оптимальний мікроклімат усередині приміщення. Разом з тим воно має і низкою недоліків - недовговічність, нестійкістю до вогню, досить високою ціною.

Чудовою альтернативою дереву є газобетон . Пористий матеріал із суміші цементу, води і піску (у ряді випадків - вапна) нешкідливий для здоров'я, довго зберігає тепло і здатний прослужити століття. Якщо ви замовите газоблок - ціна приємно здивує вас. Деякі будівельники рекомендують обшити поверхню додатковим шаром водонепроникних матеріалів - рідким склом або сайдингом. Однак власники лазень з газоблоку стверджують, що стіни і без цього добре витримують несприятливі умови експлуатації. Терміни будівництва з газоблоку  набагато менше, ніж у випадку з іншими будматеріалами. Витрати також істотно нижче, що не може не радувати клієнтів.