ПРОЕКТ ЛАЗНІ З ГАЗОБЛОКУ

  Дуже важливим етапом проектування майбутньої лазні є вибір матеріалу, з якого вона буде будуватися. Від цього залежить наскільки довго простоїть споруда, яка буде її ступінь комфорту та інші не незначні фактори. На сьогоднішній день є багато різних матеріалів, який володіє своїми унікальними характеристиками, а так само перевагами і недоліками. Великим попитом користується баня з газоблоку  і деревини, в тому і іншому випадку кожен матеріал варто вибирати виходячи з його властивостей. Розглянемо всі переваги і недоліки лазні з піноблоків і деревини і порівняємо, що є найкращим варіантом для будівництва. На сьогоднішній день, баня з газоблоку користується великою популярністю серед будівельників, як хороший матеріал для будівництва. Головними перевагами будівництва лазні з газобетону є його ціна, порівняно з деревиною, а так само легкість монтажу.    

      

 Газоблок відмінно утримує тепло, будучи хорошим утеплювачем, що не маловажно для лазні. Так само цей матеріал володіє підвищеною вогнестійкістю, але вибирати його потрібно з розумом. Вибираючи газобетон для будівлі лазні необхідно враховувати, що лазня повинна "дихати" і в той час не пропускати вологу, тому потрібно серйозно поставитися до обробки лазні з газоблоку. Якщо волога буде затримуватися в матеріалі, то в ньому обов'язково з'явиться грибок, цвіль, шкідливіші для здоров'я. Щоб цього уникнути придбайте газоблок виготовленний спеціально для будівлі лазні. І для комфорту буде не зайвим обшити баню з середини  деревом, яке є відмінним тепло - і гідроізолятором. На відміну від газоблоку  деревина коштує на порядок дорожче і це, не самий головний  її недолік. При будівлі лазні з дерева ви зіткнетеся з низкою інших проблем. По-перше, для лазні підходить не всяка деревини (втім, як і піноблок), це пов'язано з її експлуатацією. У лазні дуже велика вологість і для цього найкраще підійдуть хвойні породи, ялинка  або сосна. У парильні краще використовувати липу або осику, вони не розпалюються при високих температурах і є прекрасним теплоізолятором. В цілому деревина для виготовлення лазні повинна відповідати високим вимогам, це пов'язано з тим, що при її використанні можливі перекоси конструкції, викликані великою вологістю в приміщенні. Крім цього її слід додатково обробити, знявши зовнішні шари. Ці шари схильні до впливу вологи, тому їх знімають і покривають оброблене дерево захисними гидроїзолірующими речовинами. Незважаючи на всі вищесказані проблеми лазні з деревини є найбільш комфортними і більш звичними для нас. Однак лазня з газоблоку  теж хороша, а якщо комбінувати два матеріали, то вийде відмінне рішення. Міцна, тепла і красива лазня - неодмінний атрибут дачної ділянки. Вона дозволить вам розслабитися після важкого дня, відгоне простудні захворювання і болю в суглобах. Баня сприяє очищенню і оздоровленню організму і надає чудовий косметичний ефект. Споруда лазні - це не менш відповідальний захід, ніж будівництво будинку. Вона вимагає дотримання певних технологій. Останнім часом з'явилося безліч нових будівельних та оздоблювальних матеріалів, які можуть використовуватися у процесі. Вибір за вами, однак перед тим, як остаточно визначитися, вам необхідно вивчити властивості того чи іншого товару. Класична лазня - звичайно, дерев'яна. До цих пір багато хто не уявляє собі інших варіантів. Дерево - самий екологічно чистий матеріал, який забезпечує оптимальний мікроклімат усередині приміщення. Разом з тим воно має і низкою недоліків - недовговічність, нестійкістю до вогню, досить високою ціною.


Чудовою альтернативою дереву є газобетон . Пористий матеріал із суміші цементу, води і піску (у ряді випадків - вапна) нешкідливий для здоров'я, довго зберігає тепло і здатний прослужити століття. Якщо ви замовите газоблок - ціна приємно здивує вас. Деякі будівельники рекомендують обшити поверхню додатковим шаром водонепроникних матеріалів - рідким склом або сайдингом. Однак власники лазень з газоблоку стверджують, що стіни і без цього добре витримують несприятливі умови експлуатації. Терміни будівництва з газоблоку  набагато менше, ніж у випадку з іншими будматеріалами. Витрати також істотно нижче, що не може не радувати клієнтів.