ПЛЮСИ ГАЗОБЛОКА АЕРОК

Основні плюси газобетонних блоків - це його високоточні геометричні форми, внаслідок чого його легше укладати і гранично просто обробляти. Геометричні відхилення газоблоків не виходять за рамки 0,3-0,8 міліметрів. Така точність дозволяє укладати газоблоки на клейовий розчин, і розміри швів при цьому мінімальні. Ця технологія покращує теплоізоляційні характеристики і дозволяє будувати будівлі швидше. Якщо поверхня блоків рівна, це спрощує обштукатурювання і декорування, що веде до зниження вартості будівельного процесу. Газобетонні блоки мають малу вагу, тому цей будматеріал дешево зручно транспортувати. Також їх використання дозволяє значно зменшити навантаження на фундамент будови.

Водопоглинання газоблока

За своєю структурою газобетон є пористим будматеріалом, тим не менш, вологу він не вбирає. Завдяки своїй пористості вода не надто глибоко проникає в матеріал і настільки ж легко і швидко здатна випаровуватися.

Звукоізоляція газоблока

Газобетонні блоки, знову ж через пористу структури, здатні поглинати шуми, не даючи можливості проникнути їм в приміщення. Це дозволяє економити ресурси на додатковій звукоізоляції. Порівнюючи газосиликатні блоки, наприклад, з цеглинами, можна стверджувати, що у газобетону звукоізоляція краще приблизно в десять разів.

Морозостійкість газоблока

Одне з важливих властивостей будь-якого будівельного матеріалу. Газосиликатні блоки з цим завданням справляються чудово, незважаючи на пористість. Вони не вбирають рідину, що дозволяє їм не змінювати свої фізичні показники при багаторазовому відтаванні і розморожуванні. Порівнюючи інші будматеріали, можна згадати, що морозостійкість газобетону F100 більш висока, ніж навіть у силікатної та керамічної цегли.

Вогнестійкість газоблока

Газоблок здатний переносити високу температуру до 400 ° C. Даний матеріал має більш високу вогнестійкість, ніж силікатна цегла і бетон. Сам по собі газосилікатний бетон є матеріалом негорючих, а в процесі горіння він не виділяє токсичних і шкідливих речовин, оскільки в його складі лише натуральні компоненти. Крім того, висока температура не деформує матеріал, що здатне перешкодити поширенню  вогню.

Довговічність газоблока

Газосиликатні блоки виготовляються за допомогою сильного тиску і високих температур в автоклаві. Після подібної обробки міцність матеріалу зростає, при цьому в ньому відбувається утворення нового матеріалу. Газоблоки автоклавного твердіння, через свої  великої міцності і порівняно малої маси, можуть використовуватися при зведенні несучої конструкції будівлі, кладки і різних перегородок. Газоблоки автоклавного твердіння володіють декількома важливими фізичними показниками. Так, блок має підвищені показники морозостійкість, довговічність і тріщиностійкість. Його цикл розморожування - заморожування з легкістю може доходити до 100 разів, тому будинок з цього матеріалу, зведений без порушення технології, простоїть дуже багато років.

Екологічність газоблока

У газобетонних блоках не містяться хімічні домішки, в його складі тільки екологічні матеріали - природні. Щоб провести хімічну реакцію, як пороутворювача в процесі виробництва використовується алюмінієва пудра. Таким чином, виготовляється матеріал абсолютно не шкодить навколишньому середовищу і людині, що підтверджують вітчизняні та європейські сертифікати. Крім того, саме виробництво також не погіршує навколишнє середовище, оскільки всі відходи використовуються повторно, а самі заводи не мають стічних вод. Нарешті, що стосується будівельного сміття, то він не шкодить екології, оскільки не виділяє ніяких небезпечних речовин.