.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПІНОБЛОК ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пінобетон і газобетон відносяться до ніздрюватих бетонів, вони мають схожу структуру. Але завдяки різному сировинного складу і технології виробництва комірчасті блоки мають різні властивості та технічні характеристики. Зважить відміну газоблоку від піноблоку важливо для правильного вибору будівельного матеріалу. Різниця між ними повинна бути ретельно вивчена. Піноблоки виготовляються з пінобетону, який утворюється шляхом механічного перемішування бетонної суміші з піною. Таким чином, значно полегшується вага матеріалу. Пори піноблоків закриті, що сприяє повішеною вологостійкості. Складові компоненти піноблоків: пісок; цемент; вода; піна..

Технічні характеристики

На фабриці розміри піноблоків і газоблоків обрані однакові - 200х300х600 мм; вага одного блоку відповідного розміру - 22 кг; щільність матеріалу - (300 - 1200) кг / м3; водопоглинання - 14%; теплопровідність - (0,1 - 0,4) Вт / м * К; морозостійкість - 35 циклів; межа міцності на стиск - (0,25 - 12,5) МПа; витрата матеріалу - (21 - 27) шт / м3. 

Переваги піноблоків

Це дозволяє не пропускати холод і довго зберігати тепло в приміщенні. Теплопровідність піноблоків нижче, ніж у більшості будівельних матеріалів. Невелика вага. Маса блоку з пінобетону значно менше, ніж у інших будівельних матеріалів відповідного обсягу, хоча газоблок легше. Така властивість дозволяє зменшити витрати на фундамент, тому що є можливість зменшити його міцність і обсяг. Також легкий штучний матеріал простіше транспортувати і монтувати. транспортування Висока міцність. При використанні блоків марки D900 можливо зводити несучі стіни з піноблоку для триповерхового будинку. Для будівлі підвищеної поверховості використовують несучі конструкції з інших матеріалів.

Мікроклімат

Завдяки низькій теплопровідності та вологостійкості, пінобетон формує комфортний мікроклімат в будинку. Цьому сприяє можливість віддавати і забирати вологу і тим самим контролювати рівень вологості в приміщенні. Добре витримують низьку температуру, навіть сильні морози йому не страшні.

Вогнестійкість

Несуча конструкція з пінобетону здатна витримувати високу температуру і знаходиться під впливом відкритого вогню більш як 4 годин. При цьому вона не втрачає своєї несучої здатності. три блоки Екологічність. Матеріал виконаний з екологічних компонентів, а піна утворюється за допомогою білкових або синтетичних, які не виділяють шкідливих речовин. До того ж структура пінобетону подібна до структури пінопласту і все пори ізольовані.

Матеріал не піддається гниттю. Вологостійкість. Завдяки ізольованим осередкам газобетон має хорошу вологостійкість.Піноблок легко пиляти й свердлити без застосування спеціального обладнання та великих фізичних витрат.

Фактура каменю Їх недоліки

Транспортування Усадка конструкції з піноблоків може становити до 3 мм на кожен метр висоти стіни. Особливо проявляється така властивість, якщо була порушена технологія виготовлення штучного матеріалу. Здатність вбирати вологу піноблоками і необхідність їх додаткового захисту. Невелика вірогідність такої неприємності існує, можливо Вам знадобиться виконати додаткову обробку. При пошкодженні утворюються відколи в кутах блоків. Саме тому, його необхідно транспортувати на піддонах в упаковці та дбайливо переносити на місце виконання робіт.

Якщо в стіну з піноблоку потрібно буде вбити цвях або дюбель він не буде триматися. Для цих цілей необхідно використовувати спеціальні дюбелі з АВС-пластика. Завдяки простоті виготовлення, широко розвинене кустарне виробництво піноблоків. У разі придбання такого штучного матеріалу, його технічні характеристики можуть не відповідати заводським показникам. На перший погляд важко визначити, яка партія піноблоків є фабричної.