.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПІНОБЛОК АБО ГАЗОБЛОК ЩО ВИБРАТИ

Піноблок чи газоблок це - споріднені будівельні матеріали, вони відносяться до легких бетонів, і відрізняються між собою тільки формуванням повітряних осередків всередині самого блоку. У піноблоки повітряні бульбашки утворюються за допомогою піни, яка перемішується з бетоном, в результаті, коли бетон застигає, виходить блок певного розміру, в якому застигла піна в вигляді бульбашок повітря. Такий блок є легким, міцним та найголовніше теплим. Структура осередків піноблоку є закритого типу, тобто при застиганні, повітряний пухирець обволікає бетон, й так кожен пухирець, в результаті всі бульбашки повітря укладені в бетон.gazobeton vs penobeton

У газоблоків, для отримання повітряних бульбашок застосовується алюмінієва крихта, яка вступає в реакцію з киснем при нагріванні, й виділяє газ. В результаті виходить газобетон. Осередки в газобетоні є осередками відкритого типу, тобто бульбашки повітря повідомляються один з одним. Ще потрібно відзначити, що газоблоки, як правило, виробляють промисловим способом, вони піддаються сушці (автоклавного виробництво) та для формування блоку застосовується струнна порізка, яка забезпечує максимальну правильну геометрію, що робить якісне укладання блоків і прискорює її в часі.

Всі ціни на блоки для будівництва:

Щоб зрозуміти відмінність цих двох матеріалів нуно звернути увагу на питання які покупець часто задає при їх виборі, а також можна буде зрозуміти чим повнотіла цегла відрізняється від блоків з пористого бнтона:

Піноблок

penobeton1. Піноблок має закриту структуру осередків і тому не вбирає в себе вологу, газоблок сообтветственно навпаки, тим самим руйнується в зінміній період?

Дійсно піноблок і газоблок пористі матеріали, і можуть вбирати вологу, але вологу вони можуть увібрати якщо їх повністю занурити у воду. Якщо їх залишити на вулиці, то поглинання вологи не буде критична, і газоблок в цьому випадку не поступається звичайному піноблоків. Для прикладу можна привести будівлю складського комплексу заводу Aeroc, яке виконано з газоблоку і з зовнішньої сторони не закрита іншими фасадними матеріалами. Тут найголовніше, що б ви при будівництві будівлі правильно організвалі водостічну систему, систему віконних відливів і зробили так, щоб вода не застоювалася в районі цоколя і фундаменту.

2. Піноблок має щільність 600-700 кг / м а газоблок 400-500 кг / м3 тому піноблок буде міцніше.

Загалом твердження: чим більше щільність блоку, тим більше його фортеця абсолютно справедлива. Але потрібно не забувати про те, що більшу роль в фортеці блоку грає якість цементу, якщо испльзовать цемент з домішками шлаків або недостатньої марки (замість 500 використовувати марку цементу 400), то це безумовно позначиться на якості. До того ж приватні виробники піноблоків не мають фізичної можливості перевіряти якість бетону (хоча іноді, щоб отримати більший прибуток виробники піноблоку усвідомлено можуть занижувати якість цементу), а на великих заводах з виробництва газоблоку перевірка якості цементу в заводській лабораторії є обов'язковою процедурою.

До того ж счас багато компаній виробляють газоблок нового покоління у котрого щільність 380-400 кг / м але фортеця вище ніж фортеця піноблоку, і виражається 25 - 35 кгс / см ?, що відповідає піноблоків з щільністю не менше 700-900 кг / м3.

Газоблок

proizvodstvo gazobetonaГазобетон та газоблок це одне й теж. Просто комусь звичніше газобетон газоблок використовувати перше слово а комусь друге. Правильно ж взагалі використовувати фразу газобетонні блоки Цей будівельний матеріал не тільки вигідний в зведенні несучих стін але і вигідний як щорічне капіталовкладення засобів.

Економіку України ковбасить валюта скаче ціна будівельних матеріалів в основі своїй прив'язана до долара але чому то не падає з обвалом валюти а тільки зростає.Відомий факт закупівля будівельних матеріалів в зимку завжди вигідніше ніж в сезон будівництва тобто навесні влітку і восени. Тому багато наших клієнтів не відмовляються від можливості купити сьогодні з можливістю фіксації ціни й здійснення доставки на об'єкти навесні коли зійде сніг. Кожна угода купівлі продажу супроводжується обов'язковим висновком юридичного договору між покупцем і представництвом заводу виробника. Перед укладенням договору клієнт в бов'язковому порядку отримує максимально розгорнуту консультацію по продукції можливості зекономити умовами доставки та вивантаження а також кладки газобетонних блоків.

Кожен день нам доводиться пояснювати який газобетон краще Чим Aeroc Обухів відрізняється від Стоунлайт Бровари й навпаки. Доводиться роз'яснювати де зариті підводні камені низької ціни Куп'янська. Що таке щільність та яка різниця від міцності. Багато будівельників взагалі не розуміють різниці між газобетоном та піноблоками по-старому вважаючи що краще останніх не існує. Наша думка така найважливіший фактор у виборі газобетону це Ваша логіка та ми постараємося дати вам деякі знання щоб була можливість її включити.

IMG 1905Всі заводи на сьогодні тільки автоклавний газобетон. Блоки при цьому в обов'язковому порядку потрапляють в автоклави де при великій температурі обробляються парою. Саме тому свіжий блок дуже гарячий та парує з нього тече вода. Також саме з цієї причини в розрахунку вага газобетону накидується 25% на вологість але про це пізніше.

Наступний параметр що вимагає уваги це високоточність блоків, газобетонні блоки бувають високоточними й не високоточними. Похибка в розмірах перше не перевищує 1-2 мм похибка в розмірах друге часом досягає 5 см, якщо блок не високоточний то його розміри умовні це дозволяє нечистим на руку продавцям продавати вам повітря.

Якщо Вам кажуть так в кубі стандартного блоку 20 * 30 * 60 - 28 блоків" то Вас розводять. Справжні розміри такого блоку не 200 * 300 * 600, а 288 * 588 * 600. Останні розміри мають Куп'янськ (не подумайте чому ціна у них підозріло низька?) абсолютно всі продавці продають їх з розрахунку 28 умовних блоків в кубі, і ми не виняток, тому що якщо ми будемо продавати справжню кубатуру, то ціна на ці блоки якщо не зрівняється, то буде гранично близька до високоточного.

У чому ж наша відмінність від нечистих на руку продавців, якщо ми теж продаємо по 28 штук в кубі? Відмінність проста. Ми не тільки говоримо правду своїм покупцям, але і за прикладами, з калькулятором пропонуємо їм самостійно розрахувати свою вигоду. Безперечно для цього необхідно запросити клієнта в офіс для живого спілкування. Завжди можна знайти альтернативу на газобетон Куп'янськ.

ЯКА РЕАЛЬНА ЦІНА ГАЗОБЕТОНУ КИЄВІ?

На блок ціна не може бути фіксованою для всіх та залежить в першу чергу від обсягу, який ви бажаєте придбати. Також ціна залежить від виробника газобетону. Хочу зазначити: в Україні лише чотири виробники виробляють газобетонні блоки відмінної якості з широким асортиментом й без особливих нарікань. Це Стоунлайт, Аерок ЮДК та Ю-ТОН. Кожен із заводів веде свою політику щодо ціни газобетону в Києві. Рейтинг цінової політики виробників можна представити таким списком:

газобетон Стоунлайт (Бровари) нижча ціна круглий рік, але якість храмає.

газобетон Аерок періодично опускається, коли його ціна майже на 100 грн перевищує Бровари. газобетон ЮДК (Дніпро) найвища ціна з за дальності розташування і витрат на доставку.