.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПЕРЕВАГИ ГАЗОБЛОКУ

В останні роки істотно зросла потреба в матеріалах таких як газоблок високої міцності та теплоізоляційні характеристики. Це обумовлено тим, що вимоги до теплозахисних властивостях будівельних конструкцій посилилися, а витрати на енергоносії збільшилися. Тому зараз увага багатьох забудовників все частіше звернено в бік автоклавного газобетону. Адже цей матеріал унікальний. У ньому поєднуються властивості, притаманні натуральному каменю і дереву.

Теплоізоляція та енергозбереження

energozberechenya gazoblokaПеред іншими матеріалами переваги газобетону значні. Насамперед, він має низьку теплопровідність (0,12 Вт / м ° С), внаслідок чого при зведенні будівлі з нього можна зменшити товщину стіни до 0,4 м.  Подібні властивості газобетону забезпечуються за рахунок того, що рівномірно розподілені в його середині повітряні бульбашки погано передають тепло. В результаті стіни з цього матеріалу утримують тепле повітря всередині приміщення і частково акумулюють тепло самі. При цьому вони «дихають». Для з'єднання блоків між собою використовуються клейові суміші. Шов в цьому випадку не перевищує 3 мм, за рахунок чого так званий «місток холоду» мінімізується. Таким чином, в приміщенні в будь який час року забезпечується сприятливий для людини мікроклімат, а витрати на опалення взимку і кондиціонування в літній період скорочується майже на 20-30 відсотків.  Тому вибираючи дерево або газобетон, багато забудовників набувають все ж останній матеріал. Адже він має чудові експлуатаційні властивості і низьку вартість

Економічність і швидкість кладки

Маса 1 кв. метру стіни з газобетонних блоків дорівнює всього 20 кг. Обсяг одного такого блоку складає 0,045 м3, що дорівнює приблизно обсягом 15-20 звичайних цегл. Отже, при будівництві будівлі з цього матеріалу не потребує споруд складного або посиленого фундаменту, знижується трудомісткість кладки. В результаті скорочуються витрати на зведення об'єктів, прискорюються терміни здачі в експлуатації.

Легкість обробки, геометрична точність розмірів

legkist obrobky gazoblokyГазобетонні блоки чудово ріжуться, пиляються, свердляться, фрезеруються і навіть строгаются. Їм можна надати будь-яку форму. Причому, для виконання всіх цих операцій не потрібні ніякі спеціальні інструменти. Газобетонні блоки характеризуються точністю геометричної форми, за рахунок чого спрощується їх укладання, а товщина швів мінімізується.

Міцність, морозостійкість, довговічність

Газобетонні блоки мають високу міцність на стиск (28-40 кгс / см), відрізняються зносостійкістю, значними експлуатаційними ресурсами. Вони пожежобезпечні, тому підходять для спорудження вентиляційних та ліфтових шахт, брандмауерів. До того ж, блоки цього типу володіють високою морозостійкістю, що обумовлено наявністю вільно сполучених пір. Якщо вибирати цегла  або газобетон, то це зіставлення за багатьма параметрами виявиться на користь останнього матеріалу.

міцність gazoblokaТеплопровідність цегли варіюється в межах від 0,22 до 0,8 Вт / м * К, що в кілька разів вище, ніж у газобетону. Щоб забезпечити сприятливий мікроклімат у будинку з цегли, необхідно або звести стіни товщиною 1,9 м, або здійснити додаткове утеплення будівельної конструкції, що тягне за собою істотні витрати. До того ж, вага багатошарової цегляної утепленій кладки розміром 1 кв.м. досягає 100 кг. Отже, потрібно зводити посилений фундамент, а це знову ж таки пов'язано з чималим вкладенням коштів.
Не варто забувати і про те, що звукоізоляційні властивості стіни з цегли нижче в 10 разів, ніж аналогічні показники стіни з газобетону.

Якщо вибирати пінобетон, керамзитобетон або газобетон, то останній матеріал знову опиняється в лідерах

Пінобетон досить сильно кришиться при механічній обробці, тому його геометрична форма не завжди виявляється точною. А керамзитобетон взагалі важко піддається обробці. Блоки з нього мають огидну геометрію, що ускладнює роботу з ними. До того ж, показники їх теплопровідності в 2,5 рази гірше, ніж у газобетону. Крім того, вибираючи пінобетон або газобетон, потрібно враховувати, що вартість кладки з пінобетону з урахуванням витрат на монтажний розчин, зовнішню внутрішню штукатурку і трудовитрати становить  великих витрат. 

Порівнюючи полистиролбетон або газобетон, потрібно відзначити, що перший матеріал поступається другому за показниками паропроникності, а також по екологічності. Він містить чимало шкідливих речовин.