.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПЕРЕВАГИ БЕТОННОЇ ОГОРОЖІ

Будь забудовник або просто власник власного будинку, звичайно ж, хоче бачити у себе на ділянці пристойний, милуючий око паркан, який буде не тільки надійно захищати приватну власність, але і буде служити її прикрасою. Здавалося б, сірий і досить сумовитий бетон погано підходить для цього завдання. Але це так тільки здається.zabor iz zhelezobetona

Сучасні паркани з бетону мають сьогодні великий асортимент. Деякі зразки виглядають просто чудово. Досягається це тим, що в бетон виробники додають особливі барвники, а саму форму роблять фігурною. Наприклад, бетонні паркани можуть якісно імітувати камінь, плитку, керамічну цеглу або інші традиційні матеріали. Причому кращі зразки досягають такої вражаючої імітації, що відрізнити їх від натуральних матеріалів на перший погляд стає практично неможливо.

Надійність бетонної огорожі

betonna ogorojaЩо стосується надійності, то бетон, як відомо, є одним з найбільш міцних і надійних матеріалів, які використовують в будівельній галузі. До того ж бетонні паркани обов'язково зміцнюють за допомогою арматури. Спочатку робиться каркас з металевих прутів або товстої якісної сітки, після чого цей каркас заливають у формах бетоном. Монтаж бетонних парканів - це окрема історія. На відміну від традиційного підходу до зведення парканів, потрібно спочатку зробити траншею, потім зробити в цій траншеї опалубку і встановити арматуру. Далі все заливається свіжим бетоном і накривається. Після того як бетон застигне, приступають до зведення самого паркану.

Що стосується готових бетонних парканів, то вони монтуються (буквально збираються подібно конструктору) буквально за пару годин. У комплекті є блоки, які грають роль підстави. Ці блоки мають спеціальні поглиблення, куди можна вставляти готові вже стовпи. Самі стовпи в свою чергу також мають пази, в які вставляються прольоти. Звичайно ж, монтаж такого бетонного паркану неможливо здійснити своїми силами. Так як всі елементи огорожі з бетону мають велику вагу, слід користуватися підйомної технікою.

Однак у цьому є й переваги. Велика вага і надійність бетонного паркану роблять його практично вічним. З таким парканом мало що може трапитися. Йому не страшна ні погода, ні удари або інші механічні пошкодження. Якщо ж такий паркан буде сильно подряпаний або буде відбитий шматок в тому чи іншому місці, пошкодження не буде помітно зовсім. Досягається це тим, що бетон фарбується по всій своїй масі, а не зверху. Звичайно, якби бетонний паркан був пофарбований поверх, то будь-яка подряпина тут же кидалася б в очі. Але виробники заборів з бетону врахували цей момент, тому боятися випадкових пошкоджень не варто. З цієї ж причини, паркани з бетону практично не потребують оновлення і повторному фарбуванні.