.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ПЕРЕВАГА ГАЗОБЕТОНУ

IMG 1835Газобетон сучасний будівельний матеріал, розрізаний на блоки. Газоблок - це різновид пористого бетону, для якого характерно надзвичайно рівномірний розподіл газобетона застиглих пухирців повітря діаметром до 2,5-3 міліметрів усередині матеріалу, в чому перевага газобетону. Свій будинок можна побудувати з різних стінових матеріалів: цегли, газобетону, дерева. Однак визначитися з правильним вибором можна, тільки знаючи переваги кожного будівельного матеріалу. У цьому матеріалі зупинимося на сильних і слабких сторонах газобетону, щоб було легше зважити всі за і проти.

Легкість Газобетону

ves gazobetona gazoblocaДля будівельного матеріалу, що володіє пристойною межею міцності при стисненні, неймовірно легкий. Зокрема, газоблок (газобетон) в кілька разів легше аналогічного за площею блоку із звичайного бетону і тим більше із залізобетону. Газоблок легше навіть аналогічної собі за розміром цегляної кладки. Легкість матеріалу додають затверділі всередині бульбашки.

Звукоізоляція та Теплоізоляція газобетона

Важливою особливістю повітряних бульбашок в газоблоків є те, що він розсіює звук.Навіть на жвавій магістралі в будинку буде тихо, якщо він побудований з газоблоків. Будинок, зведений з газоблоків (газобетону), не потребує додаткового утеплювачя. Газобетон (газоблок) сам служить утеплювачем, іноді ним наповнюють, якщо це можливо, ненесучі стіни з інших матеріалів.

Екологічний та пожежостійкий газобетон

Газоблок дихає, його навіть порівнюють з деревом. Але на відміну від дерева, він не гниє, у ньому не оселяться грибки або цвіль. Будинок з газоблоків на відміну від дерева не схильний до усадки, зате мікроклімат в такому будинку буде сприятливо впливати на хворих на легеневі та серцево-судинні захворювання. Газобетон надзвичайно пожежостійкий – витримує прямий вплив вогню протягом трьох-семи годин. Точні розміри - Ще одна особливість газоблоків - майже ідеальна геометрія.vodopogloshchenie gazobloca

Ергономічність та Вологостійкість газобетону

Будувати з газоблоків одне задоволення, вони не вимагають якоїсь спеціальної кваліфікації від будівельників.Газоблоки легко свердляться, пиляються, штукатуряться. Газоблоки (газобетон) не схильні до дії води, якщо вас затоплять сусіди зверху, постраждають тільки шпалери або інший використаний вами оздоблювальний матеріал, але не сама стіна. З газоблоків (газобетону) можна побудувати як несучі, так і не несучі стіни.

Газоблок - універсальний будівельний матеріал для малоповерхового будівництва. Висота будинку з газоблоків (газобетону) може доходити до 12 метрів.

Що можна побудувати з газобетонних блоків

1) Перегородки і огорожі. Блоки з таким призначенням легше за вагою, ніж блоки для несучих стін, мають ширину 5-24 сантиметри. Бічні грані традиційно можуть мати пазогребневую форму, але блоки ширше 24 см не обладнані захопленнями, тому переносити їх буде складніше.

2) Зовнішні одношарові стіни. Для цього використовуються повнотілі блоки шириною від 30 до 48 см, з маркою щільності D300; D400; D500. Довжина блоків буває 59,9 см, 60 см і 62,5 см, висота - 20 см, 25 см. Вага таких блоків становить від 19,9 до 21,9 кг. Такі блоки часто мають пазогребневую структуру більш вузьких вертикальних торцевих сторін. Це дозволяє їх легко стикувати під час кладки на клейовому розчині без вертикальних швів. Блоки з такими характеристиками дозволяють будувати стіни з опором теплопередачі 2,67-3,31 м2 • К / Вт, що відповідає нормативним вимогам.IMG 0182