ПЕРЕВАГИ ГАЗОБЕТОНА

Газобетон сучасний будівельний матеріал, розрізаний на блоки. Газоблок - це різновид пористого бетону, для якого характерно надзвичайно рівномірний розподіл застиглих пухирців повітря діаметром до 2,5-3 міліметрів усередині матеріалу, в чому перевага газобетону.

Легкість Газобетону

Для будівельного матеріалу, що володіє пристойною межею міцності при стисненні, неймовірно легкий. Зокрема, газоблок (газобетон) в кілька разів легше аналогічного за площею блоку із звичайного бетону і тим більше із залізобетону. Газоблок легше навіть аналогічної собі за розміром цегляної кладки. Легкість матеріалу додають затверділі всередині бульбашки.

Звукоізоляція Газобетона

Важливою особливістю повітряних бульбашок в газоблоків є те, що він розсіює звук.Навіть на жвавій магістралі в будинку буде тихо, якщо він побудований з газоблоків.

Теплоізоляційний Газоблок

Будинок, зведений з газоблоків (газобетону), не потребує додаткового утеплювачя. Газобетон (газоблок) сам служить утеплювачем, іноді ним наповнюють, якщо це можливо, ненесучі стіни з інших матеріалів.

Екологічний Газобетон

Газоблок дихає, його навіть порівнюють з деревом. Але на відміну від дерева, він не гниє, у ньому не оселяться грибки або цвіль. Будинок з газоблоків на відміну від дерева не схильний до усадки, зате мікроклімат в такому будинку буде сприятливо впливати на хворих на легеневі та серцево-судинні захворювання.

Пожежостійкий Газобетон

Газобетон надзвичайно пожежостійкий – витримує прямий вплив вогню протягом трьох-семи годин.

Точні розміри - Ще одна особливість газоблоків - майже ідеальна геометрія.

Ергономічність

Будувати з газоблоків одне задоволення, вони не вимагають якоїсь спеціальної кваліфікації від будівельників.Газоблоки легко свердляться, пиляються, штукатуряться.

Вологостійкість

Газоблоки (газобетон) не схильні до дії води, якщо вас затоплять сусіди зверху, постраждають тільки шпалери або інший використаний вами оздоблювальний матеріал, але не сама стіна. З газоблоків (газобетону) можна побудувати як несучі, так і не несучі стіни.

Газоблок - універсальний будівельний матеріал для малоповерхового будівництва. Висота будинку з газоблоків (газобетону) може доходити до 12 метрів.