.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

НОРМИ ВИТРАТ ГАЗОБЕТОНУ

Перед будівництвом будинку з газобетонних блоків необхідно розрахувати норми витрат газобетону, оскільки параметри товщини стіни і розмірів сторін блоку потрібно підбирати, відповідними один одному.   При зведенні будинку в  першу чергу складають проект. В такому проекті вказані розміри всіх стін (внутрішніх і зовнішніх), також тут є інформація про товщину кладки (блоків). Ця інформація допоможе розрахувати точну кількість блоків, необхідних для будівництва будинку.

Витрата газобетону на будинок (зовнішні стіни) обчислюється з урахуванням таких параметрів

блок обухов аерок- периметер зовнішніх стін;
- товщина стін;
- висота будинку.

Наприклад, потрібно побудувати одноповерховий будинок з газобетонних блоків 6х9 м висоьою 3 м і з двосхилим дахом. Для таких робіт найбільш часто використовують газобетонні блоки з плоскими гранями і розміром 600х250х400мм. Всі перераховані вище дані дозволяють обчислити периметр і площу стін, які складають 30м і 90м2 відповідно. Після цього вираховується площа віконних і дверних прорізів, яка складає близько 22 м2. Решта 68 м2 ділять на висоту і довжину блоку. У підсумку виходить цифра, що позначає кількість газобетонних блоків, необхідних для будівництва одноповерхового будинку зазначених розмірів.

Якщо будинок має додаткові будови у вигляді мансарди або яких-небудь інших будівель, то кількість блоків розраховується за аналогічною формулою. Додатково потрібно додати 5%, які обов'язково знадобляться в процесі будівництва.

Але як розрахувати, скільки потрібно газобетону для зведення внутрішніх перегородок

IMG 0188Наприклад, якщо довжина всіх внутрішніх стін становить 15м, то площа при висоті 3 м становитиме 45м2. Далі віднімається площа отвору дверей, а отримана цифра ділиться на висоту і довжину газобетонних блоків. У підсумку виходить що кількість блоків, які будуть використані для зведення внутрішніх стін. Але часто норми витрати газобетону вказуються в кубометрах, тому для визначення необхідної кількості кубів всі параметри блоків множаться. Вартість окремих блоків, наприклад, U-подібної форми вказується за одну одиницю продукції, тому при будівництві їх потрібно значно менше, ніж стінових блоків з рівними гранями.