НАЙКРАЩИЙ ГАЗОБЕТОН AEROC

Найкращий газобетон Aeroc з  пористого  газобетону автоклавного твердіння. Сьогодні газоблок автоклавного твердіння, вироблений у вигляді газоблоку, вважається одним з найбільш популярних і затребуваних в будівництві матеріалів. Для того, щоб оцінити всі якості, якими володіє газобетон Аерок,  розглянемо його характеристики.

Краща Ціна на Газобетон AEROC

По-перше, це економія, адже ціна значно нижча ніж, наприклад, на цеглу такого ж об'єму. Крім цього піддони під нього нічого не варті, що є плюс до економії на будівельні матеріалі. Хоча перед тим як купити газоблок ми рекомендуємо перевірити, зателефонувавши на завод, чи є компанія-продавець його офіційним дилером.

По-друге - низька теплопровідність, яка забезпечує тепло в будинку холодною зимою і прохолоду спекотним літом. Також це дозволить заощадити на обігріві будинку.

По-третє, це висока якість матеріалу. Завдяки новітнім виробничим потужностям та струнному різанні блок має ідеальну геометрію, яка допоможе заощадити на штукатурці та роботах при обробці будинку.
Та  четверте - зручність роботи з матеріалом. Газоблок має пази і гребені для стикування блоків, які забезпечують рівну кладку без шансів на помилку. А ручки для захоплення допомагають робочим без великих зусиль переносити і класти матеріал.

Вартість Газобетону AEROC

Найбільш популярні виробники блоків з пористого газоблоку це завод Аерок (м Березань) і Аерок (м Обухів). Газобетон Аерок, виробляється без додавання переробленої золи, тому його колір білий. Можна з упевненістю сказати що це один з найбільш екологічно чистих газоблоків, характеристиками якого ще раз  підтверджують. Газоблок має систему паз-гребінь і спеціальні захвати для рук.

Аерок це один з найбільш нових заводів автоклавного газобетону, але, тим не менш, він уже завоював повагу та довіру будівельників. Вартість газоблоку трохи вища, тому  має кращі показники по поєднанню ціна якість! Газобетон ціна якого нижче в порівнянні з цеглою вже давно завоював повагу будівельників своїми характеристиками.