.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

Купити інструмент для газобетону

Використання спеціального інструменту для кладки блоків істотно збільшує продуктивність та якість виконуваних робіт. Всі інструменти спеціально розроблялися під технічні характеристики та типорозміри. На сьогодні ми пропонуємо купити інструменту для кладки газобетону (газоблоку) в Києві та Київській області на нашому сайті. Серед широкого асортименту ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант. До того ж, вас неодмінно порадують наші прийнятні та демократичні розцінки. Загалом, інструментом ваша робота буде приємною й швидкою, а також максимально ефективною.

Ціна інструмента Аерок

На нашому сайті пропонуємо купити інструмент за низькою ціною. Газобетон дуже простий в монтажі зведення стін з цього матеріалу не займає багато часу і не вимагає використання спеціальної техніки. Тим не менш деякими інструментами все ж доведеться придбати. Вибираючи між дешевим і якісним інструментом, віддайте перевагу останньому: якщо під час роботи недороге пристосування вийде з ладу і вам доведеться стрімголов бігти за новим, економія вийде не економною.

ИНСТРУМЕНТ ДЛЯ РАБОТЫ С ГАЗОБЕТОНОМ AEROC
Наименоание                    
Вид Цена за 1 штуку, грн
Ковш AEROC 100 мм kovsh                                    144
Ковш AEROC 150 мм 172
Ковш AEROC 200 мм 204
Ковш AEROC 250 мм 222
Ковш AEROC 300 мм 270
Уголок ygolnyk 192
Терка terka 384
Штроборез shtroborez 216
Каретка AEROC 200 мм karetka                                     456
Каретка AEROC 250 мм 510
Каретка AEROC 300 мм 648
Каретка AEROC 375 мм 750
Каретка AEROC 400 мм 828

Ножовка по газ-ну, 550 мм

pila 810

Молоток резиновый 1000 г, 75 мм

molotok 228

♦ Кельма, цим інструментом можна перемішати та нанести на поверхню газобетону розчин;
♦ Косинець, і ножівка, що дозволяють розпиляти газоблок потрібної довжини або висоти, а також вирізати фігурні елементи;
♦ Штроборіз, необхідний для пробивання каналів, в яких прокладаються комунікації для штробіння і фрезерування пазів під арматуру, проводку, труби невеликого діаметру;
♦ Шліфувальна терка зі зручною ручкою для шліфування газобетону й швів;
♦ Гумова киянка зручна при монтажі їй можна акуратно і м'яко ущільнити блоки;
♦ Каретка для рівномірного нанесення клею на горизонтальну поверхню, для різних розмірів газобетону фахівці рекомендують підбирати відповідну каретку.

Інструмент для газобетона

Зібравши всі ці інструменти для кладки газобетону, можна сміливо приступати до будівництва – необхідний мінімум механічних помічників готові до роботи! Природно, під час роботи з газоблоком кожний фахівець намагається завдати мінімум шкоди, використовуваному матеріалу, а також виконати процедуру укладання максимально швидко і якісно. Саме для цього необхідні надійні пристрої. Такі інструменти пропонуються в нашій компанії.instrument aeroc dlya gazobetona

Де купити інструмент для газобетону

У нас Ви можете купити інструмент для газобетону за низькою ціною з доставкою по Києву та Київській області. Вартість доставки розраховується виходячи від маси товару і відстані до пункту призначення.