КУПИТЬ ГАЗОБЕТОН

Газобетон – це будівельний матеріал, який є різновидом пористого бетону. Відомий як автоклавний газобетон, що обумовлено технікою його виробництва: вихідна суміш компонентів пропарюється в спеціальних капсулах-автоклавах, де створюється дуже високий тиск і необхідний температурний режим.

Купить Газобетон у Нас

 У результаті виходить матеріал з унікальними властивостями: стабільність якості; високі міцнісні характеристики; витримує великі навантаження монтуються на його поверхню конструкцій; однорідність структури; не боїться деформації під час усадки; висока екологічність; точні геометричні розміри; відрізняючи теплоізоляція. Пропонумо купить газобетон високої якості  за доступною ціною, а придбаний матеріал ви зможете використовувати для будь-яких будівельних цілей.

Особливості виробництва газобетонних блоків

Газобетонні блоки характеризуються штучним походженням, оскільки його виготовляють із суміші цементу, піску, вапна, спеціальних газоутворювачів. Іноді складу може містити деяку частку шлаку або золи, а також промислових відходів. Ключова особливість матеріалу полягає в його пористій структурі, яка і обумовлює наявність корисних властивостей, важливих для ведення будівельних робіт в широкому масштабі.

Виробничий процес відбувається в кілька етапів: Всі компоненти змішуються в сухому вигляді, розбавляються водою. Готовий розчин заливається в спеціальну форму. Приготовлений розчин спучується в результаті протікання хімічної реакції при взаємодії лужної суміші кальцієвого гідроксиду з газообразователями. Коли суміш схопилася і застигла, її виймають з форми, після чого ріжуть і формують газоблоки потрібних розмірів, а також розпилюють на плити і панелі.

Якість газобетону завжди на висоті

Представлені на нашому сайті будматеріали поєднують в собі неперевершену якість і доступну ціну, що ви змогли купити газобетонні блоки і застосовувати їх для будівництва свого нового будинку, зведення дачі або лазні, виконання перепланування житла, а також багато іншого. Даний матеріал дуже зручний і не примхливий в роботі завдяки тому, що його можна пиляти на більш дрібні частини, зберігаючи точні габарити, свердлити і забивати цвяхи або скоби, стругати із застосуванням сталевих інструментів.

Газосилікатні блоки та їх властивості

В нашому асортименті продукції ви також зможете вибрати і замовити газосилікатні блоки – це ще один тип пористого бетону, який має свої характерні відмінності. Виробництво матеріалу відбувається в промислових умовах, і для цього використовується суміш з піску, вапна і води, в яку додаються газові просвітників. Розведений водою суміш заливається в спеціальну форму, де і відбувається його повне спучування, а також подальше затвердіння. У готовому вигляді такої блок виступає в ролі міцного і надійного будівельного матеріалу, який застосовується не тільки для зведення приватних будинків, але і господарських будівель та навіть деяких об'єктів комерційного типу. Між двома розглянутими матеріалами є свої характерні відмінності, що, зрештою, обумовлює вартість газобетону. Обидва типи мають однакову технологію виробництва автоклавним методом з різницею у вихідних компонентах для формування суміші, вони також характеризуються пористою структурою, яка забезпечує високі теплоізоляційні властивості.

Відмінності газобетонних і газосилікатних блоків

Якщо розглядати газоблок бетонний і силікатна, то ключовими відмінностями будуть наступні: перший має білий колір, а другий – сірий; газобетон має марки за щільністю від 350 до 700, а газосилікат – від 400 до 700; перший володіє великим об'ємним вагою; другий має велику ступінь вологопоглинання; у газосилікаті велика ступінь звукоізоляції; газобетон вважається більш довговічним матеріалом.

Пропонуєм оперативне та якісне обслуговування, а також можливість купити газоблок відразу у великій кількості, в залежності від ваших особистих потреб. На газобетон ціна залежить не тільки від формату замовлення – оптового або роздрібного, але і від його типу і марки, функціональних характеристик.

Щоб дізнатися точно, скільки коштує газобетон, ви можете подзвонити нашому менеджеру, який проконсультує вас з усіх питань, а також допоможе підрахувати підсумкову суму на закупівлю продукції.

Сфера застосування газоблока

Завдяки своїй універсальності сфера використання блоків дуже обширна. Ви можете газобетон купити для таких цілей: будівництво житлового будинку або дачі – матеріал відмінно підходить для формування несучих стін і перегородок, а якщо використовувати армований клас виробів, тоді їм можна викладати плити перекриття; будівництво об'єктів малоповерхового типу – допускається будувати будинки і будівлі висотою до п'яти поверхів; використання для формування внутрішніх перегородок у будинках багатоповерхового типу.

Замовляйте газоблоки за доступною ціною

В залежності від кінцевого призначення буде формуватися на газобетонні блоки ціна. Вашій увазі пропонується високоякісні будматеріали всіх типів, щоб ви змогли задовольнити свої потреби. Ми пропонуємо найкращі умови для співпраці, а ціна газобетону буде найнижчою і вигідною для здійснення корисної і приємної покупки. Зробити замовлення на газобетон (Україна) ви можете в телефонному режимі, використовуючи контакти з нашого сайту або ж відправити нам електронний запит. Ми відразу ж зв'яжемося з вами для уточнення деталей та адреси доставки. У нас діють знижки та акції, якими ви зможете скористатися, тим самим покупка буде приємною і вдалою.

Купить газоблок в Україні

Купити газоблок Вы можете з доставкою, а наші фахівці організовують транспортування матеріалу прямо на будівельний майданчик, щоб ви змогли невідкладно використовувати його в роботі. Співпраця з намы – це можливість якісний газоблок купити і отримати швидке обслуговування без переплат і ризиків. Вам гарантована надійність і безпеку, щоб грамотно і ефективно реалізувати всі поставлені завдання