.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

КРИТЕРІЇ ГАЗОБЛОКА ТА ВИКОРИСТАННЯ В БУДІВНИЦТВІ

блок стоунлайтЧим відрізняється газобетон різних виробників?

Різною геометрією газобетону, яку видно оком. Слід знати і ще дві характеристики: марка за середньою густиною і клас міцності при стисненні. Для «тепла» потрібна мінімальна щільність. Ще є поняття морозостійкість, але тут трохи складніше. Вона довго перевіряється, а щільність і міцність - порівняно швидко. До того ж, вони важливіші. Усадка при всиханні повинна бути не більше 0,12-0,4 мм / м, яку зумовлює автоклавної обробки газоблоків. Звертайте увагу на щільність, міцність, усадку при всиханні і точність геометричних розмірів - це правильний і дуже важлива порада. Зі свого боку забудовникам запропонувати можемо ще більш легку процедуру вибору стінового матеріалу - з довірою ставитися до міцно стоячих на ринку торгівельних марок.

Чи потрібно залучати кваліфікованих фахівців для виконання робіт по кладці газобетону

master kladki gazobetonaОскільки зведення газобетонних стін не містить в собі підводних каменів, а навпаки, є досить очевидним процесом, як на етапі проектування, так і на стадії будівництва - питання про підвищення ефективності будівництва за рахунок залучення спеціалізованих організацій навіть не піднімається. Коробка дачного будинку з газоблоку може бути спроектована і зведена з використанням мінімального набору відомостей, опублікованих на нашому сайті. Для проектування і будівництва більш відповідальних будівель і споруд чинне законодавство вимагає від виконавця наявності ліцензії.

Яка автономність або навпаки, залежність від техніки та, або енергопостачання при проведенні робіт? Газобетонні блоки із заводу доставляються на заміські об'єкти і розвантажуються на майданчик автомобілями з маніпуляторами тобто без використання додаткової вантажопідйомної техніки. Всі подальші операції: становлення газоблоків в проектне положення, приготування і укладання клейової суміші, розпил газобетону по місцю - виробляються з використанням ручного інструменту і не потребують енергопостачанні і механізації. Вага найважчого блоку з нашого асортименту з урахуванням початкової вологості складає трохи більше 23 кг. Кладочні роботи механізувати можна. Але можна обійтися тільки ручною працею.

Який потрібен інструмент для роботи з газобетоном

instrument aeroc dlya gazobetonaДостатній набір ручного інструменту: ножівка з крупним зубом для розпилювання газобетону по місцю, крупний наждак для вирівнювання нерівностей, відро для приготування клейового розчину, зубчастий шпатель або ківш для нанесення клею, штроборіз.

Чи можна використовувати для кладки газобетонних блоків цементно-піщаний розчин

Взагалі-то так, можна. Після використання пісчаного розчину призведе до збільшення трудомісткості робіт, збільшаться витрати матеріалів не тільки за обсягом, але і за вартістю (ми рекомендуєм клей для газобетону) , що найнеприємніше, товсті шви розчинів утворюють містки холоду, що збільшують загальні тепловтрати через стіни на 10-30% залежно від товщини швів. А таке зростання тепловтрат зведе нанівець головне достоїнство газобетону - можливістю будувати одношарові стіни, які не потребують додаткового утеплення.

kladka blokov na kley

Чи потрібно армувати кладку

У більшості випадків армувати кладку в малоповерховому будівництві немає необхідності. Не треба - для армування використовувати сталеві кладочні сітки. Поперечні стержні цих сіток, різко знижують теплотехнічну однорідність кладки. Та якщо потреба в армуванні виникає, використовувати для нього слід скло сітки або поодинокі арматурні стержні, що укладаються в подовжені штроби.

Якої товщини стіна з газобетону потрібна в нашому кліматі

При щільності газобетонних блоків 350 - 400 кг / м3 (і при кладці на тонкошаровий клей) для дому для постійного проживання в Західно-Північному регіоні досить товщини стін 300 - 375 мм без якого б то не було додаткового утеплення. Якщо будинок призначений для сезонного проживання та періодичних виїздів взимку - товщину стіни доцільно зменшити до 150 - 250 мм. Автоклавний газобетон – це найтепліший штучний матеріал для будівництва стін. Його застосування дозволяє будувати енергозберігаючі будинку з одношаровими стінами без додаткового утеплення.

Чим утеплювати кладку? Якщо ж в силу якихось причин виникає необхідність додатково утепляти газобетонну стіну, робити це краще всього з використанням паропроникних мінераловатних утеплювачів - вони забезпечать оптимальний режим експлуатації стіни.