.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

КОРОТКО ПРО ГАЗОБЛОК ГАЗОБЕТОН

Газобетон (газоблок) - це будівельний матеріал для стінового формування будинку, що володіє чудовими будівельними характеристиками і служить свого роду фундаментом і каркасної опорою для всього кам'яної споруди. Газоблок є найбільш популярний і затребуваний вид пористого бетону, який на сьогоднішній день є найбільш часто вживаним в будівництві великих будинків і бізнес-центрів. Його міцність не має рівних, а довговічність може по змагатися з багатьма конкурентами, які виконують ідентичну функцію. Газобетонні блоки - це надійний будівельний матеріал, який бере на себе всі життєво-важливі і технологічно-необхідні функції.

Газобетон

gazoblok i penoblokГазобетон зовні схожий на пінобетон, тому якщо ви думаєте купити газоблок на ринку самостійно, то вам необхідно добре вивчити варіанти тестування газобетону на якість. Пінобетон не на багато дешевше газобетону, але має більш низькі властивості в порівнянні з газобетоном.

Деякі переваги газобетону

Газобетон виробляється з екологічно чистих матеріалів. Ціна на газобетон може бути дещо більше, ніж на інші кладочні, але повністю компенсує цю різницю завдяки своїй якості і міцності. Газоблок не вимагає додаткових витрат на штукатурку будівлі, і ви не будете мати додаткових проблем з роботою з облагороджування фасаду вашого будинку. Газобетон має високі показники тепло та звукоізоляції. Газобетон виробляється з екологічно чистих матеріалів. Завдяки пористій структурі, будматеріали такого типу добре піддаються обробці, їх можна легко свердлити, пиляти, шліфувати й навіть стругати. Така структура також сприяє легкості нанесення та закріплення штукатурки. Невелика об'ємна вага значно спрощує процес кладки всіх видів таких виробів. Крім того, газоблоки відрізняються морозостійкістю й низькою теплопровідністю. Все це робить їх гарною заміною класичного цеглі при будівництві малоповерхових будівель та споруд. Додатковою перевагою газоблоків є і високий рівень вогнестійкості.

Залежно від характеристик газобетону, виготовлені з нього вироби можуть витримувати вплив відкритого вогню від 3 до 7 годин. Застосування газобетону добре показало себе також у тих випадках, коли необхідно уберегти будинок від великої вологості, або ж будівництво планується в сухих районах. Завдяки своїм властивостям, газобетонні блоки стінові мають можливість витримувати дію прямого вогню більше трьох-чотирьох годин. Більше того, блоки стінові газобетонні не гниють не іржавіють, навіть без обробки зберігають свої властивості в на довгий час.

Купити газоблоки в Києві

stena iz gazobetona i penobetonaКупити газоблоки в Києві, можна, скориставшись каталогом даної продукції. Важливо, що в процесі їх виготовлення не застосовуються шкідливі присадки, радіоактивні елементи, важкі метали або полімери. Будівельні матеріали з газобетону, ціна яких не є високою - це практичні і зручні у використанні вироби, які будуть сприяти комфортних умов проживання в будь-якому будинку. Газобетон має високі показники тепло та звукоізоляції. Наша компанія готова запропонувати будівельний матеріали високої якості. Так  якщо готові подати оголошення куплю газобетон, то рекомендуємо вам не гаяти час і придбати якісний газобетон в нашій компанії.

 Газобетонні блоки в Києві

Газобетонні блоки вибір будівельних матеріалів - досить не просте завдання, кожен забудовник приділяє їй багато уваги. Газобетон або цегла, або який-небудь інший будівельний матеріал, удостоєний найглибшого вивчення всіх використовуваних якостей. Ніздрюватий газобетон на сьогодні став одним з найпопулярніших матеріалів. Якісні газобетонні блоки в Києві за вигідною ціною, які служать відмінною заміною традиційним та дорогим будівельним матеріалам. Купуючи газоблок, ціна якого буде відмінною альтернативою для всіх бажаючих, Ви приймаєте правильне рішення, адже маєте можливістю недорого побудувати будинок з еколоческі чистого і енерго-ефективного стоительного матеріалу.