.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

КЛАДКА СТІН ПЕРЕГОРОДОК З ГАЗОБЕТОНА

ukladka sten peregorodok iz gazobetonaПроцес перепланування квартири може мати (в собі) як демонтаж старих стін і перегородок, так і зведення нових. Існують різні матеріали для здійснення цього завдання. Стіни та перегородки можна звести з легких матеріалів, таких як гіпсокартон, OSB або ЦСП. Не менш часто для цих цілей використовують більш потужні й надійні матеріали цегла,газоблок,пазогребневу плиту.

Досить широку популярність в наш час отримали газобетонні блоки, які часто використовують для кладки стін під час капітального ремонту квартири з переплануванням. Це легкий, пористий матеріал, що має хороші теплоізоляційні властивості. Для зведення стін і перегородок застосовуються газобетонні блоки товщиною 100-200 мм, в масштабах квартири цього цілком достатньо.

Кладка стін та перегородок з газобетона в Києві

stena iz gazobetonaКладка стін та перегородок з газобетону в Києві практично нічим не відрізняється від цегляної кладки, хоча є деякі відмінності. Газобетон укладається нема на цементно-піщаний розчин, а на спеціальну клейову суміш. Завдяки правильній, рівною формі блоків витрата клею при укладанні мінімальний, а завдяки досить великому розміру значно збільшується швидкість зведення конструкції. Стіна, зібрана з газобетонних блоків має рівну, гладку поверхню, що дозволяє нанести наступний штукатурний шар мінімальної товщини.

Одним з небагатьох недоліків стіни або перегородки з газоблоку є її «рихлість». Цей недолік ви зможете виявити, лише зібравшись повісити на стіну з газоблоку полку, кронштейн для телевізора. Але цей недолік легко усувається шляхом використання для монтажу спеціальних кріпильних елементів. Якщо газобетонні блоки виготовлені на виробництві, а не в гаражі, тобто вони мають правильну, рівну форму, а роботу будуть виконувати досвідчені майстри, то процес зведення стіни або перегородки не займе багато часу.