.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

КЛАДКА ГАЗОБЛОКА ГАЗОБЕТОНА

Вас цікавить як укладати газоблок? У цій статті ми розкажемо Вам як в послідовному порядку укладати газобетон (кладка газоблока, газобетона). Кладка газобетону може бути виконана власними руками, але тільки за умови, що Ви знаєте, як це робити. У цій статті ми розповімо, як правильно здійснювати кладку газоблоку самостійно. Перший ряд кладки газоблоку - найважливіший і впливає на рівність всієї стіни aeroc. Кладка першого ряду газобетону починається на ідеально рівній поверхні найвищого кута фундаменту.

Вірна кладка газобетона 

kley na gazobetonНа приготований заздалегідь фундамент. Часто при будівництві одноповерхових будинків фундамент роблять із залізобетонних плит. На початку потрібно провести розмітку місця розташування  внутрішніх і зовнішніх  стін, також відзначити місце розташування  кутових блоків. Після цього потрібно виконати гідроізоляцію для запобігання протікання води між фундаментом і першим рядом. Для гідроізоляції необхідно добавити водоізолюючого розчину, який наноситься на фундамент в пару шарів. Якщо не вважати перераховане вище можна використовувати рулонну гідроізоляцію, наприклад руберойд в пару шарів, який можна укладати по шару розчину з цементу і піску шириною десять міліметрів. У всіх цих випадках ширина водоізоліційного покриття повинна бути трохи більше ширини стінки.

Нанесення клейового розчину  газобетон

За допомогою каретки  або шпателя з величиною зубів гребінки 4 - 5 мм, яка підбирається в залежності від товщини блоків, шар наноситься рівномірно по горизонтальній і вертикальній поверхні блоку. Клей потрібно наносити по всій горизонтальній і вертикальній поверхні вузьким шаром не залишаючи найменшого пробілу. У нанесеного на газоблок клейовий розчин повинен бути бороздо-подібної форми. Також необхідно знати, що проміжки між пазами і гребенем, а також між кишенями для рук клеєм не заповнюються. При будівництві з газобетону влітку, перед кладкою треба мочити водою.kladka

Кладка першого ряду газобетона

Зверху шар гідроізоляції кладуть,а потім шар цементного розчину шириною що не перевищує 15 мм, на який кладуть вуглові блоки першого ряду. Між ними натягують  шнур, після чого укладають наступний газоблок першого ряду. Найважливішим  поруч є перший тому, що саме він створює точність укладання інших рядів. За допомогою рівня визначається положення газобетону і при необхідності, то його рівняють за допомогою гумової киянки. Куточком тримають під контролем рівність кладки вуглів. Цоколь споруди повинен бути зроблений «западающим», іншими словами вищерозміщений ряд газоблоків повинен на 50 мм виглядати над цоколем, при висоті цоколя більше 50 см від рівня вимощення.

Кладка другого ряду газобетона

Після нанесення клею, газоблок з точністю укладають на місце, його положення тримають під контролем за допомогою рівня і корегують гумовою киянкою. Укладка газоблоку здійснюється так, щоб було повне наповнення швів між блоками клеєм. Розчин, який виступає зі шва не потрібно затирати, він забирається за допомогою кельми. Добірні блоки просто випилюються за допомогою ножівки для газобетону . Для точності різання блоків і прямих кутів застосовують залізний кутик.