.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ВЛАСТИВОСТІ ГАЗОБЕТОНУ

Розміри і характеристики газобетонних блоків? Технічні характеристики, розміри й правильна геометрична форма - це ті переваги, які роблять газобетон одним з найбільш затребуваних будматеріалів при зведенні будинків. Сьогодні в Києві можна купити газобетонні блоки будь-якого розміру і за вигідною ціною за штуку.

Які розміри газоблоків бувають і які вибирають для будинку 

Розробка проекту будь-якого будинку передбачає розрахунок всіх необхідних параметрів і габаритів будівлі, а також кількості необхідних матеріалів. Так, важливим параметром є розміри газобетонних блоків. Є певні стандарти за розмірами і габаритами, які відомі всім компаніям, які займаються виробництвом блоків з газобетону. За бажанням клієнта розміри блоків можуть бути змінені. Однак при цьому потрібно пам'ятати про те, що при зміні розміру можуть змінюватися характеристики і властивості блоку.

Блоки бувають наступних розмірів:розмір блоків

Найчастіше для будівництва будинку вибирають розміри: 600 * 200 * 300

♦ Блоки U-подібної форми використовують при влаштуванні таких елементів будинку, як віконні та дверні прорізи, при кріпленні плит перекриття і т.д.

♦ Стандартні параметри U-подібної форми: висота - 250 мм, довжина - 500 або 600 мм, ширина - 200-400 мм.

♦ Прямокутні блоки повинні випускатися наступних розмірів: висота - 200 або 250 мм, довжина - 600 мм, ширина - в діапазоні від 70 до 500 мм.

Ще один важливий параметр, крім розмірів газобетонних блоків, - це ціна за штуку газоблоку, але купити їх в Києві й не тільки за найвигіднішою вартості ви завжди зможете в нашій компанії. Ціна буде залежати від того, що вам належить побудувати. Наприклад, для влаштування внутрішніх перегородок потрібно взяти блоки з газобетону, мають невелику ширину (100-125 мм), а ось для зовнішніх (зовнішніх) стін використовуються більш широкі газоблоки (300, 375 або 400 мм).

Ціна газобетону за штуку

Сучасний ринок передбачає широке розмаїття як вибору газоблоків, так й ціни на них. Ціна газобетону за штуку залежить в основному від цінової політики виробника та постачальника. Підсумкова вартість визначається обсягами будівництва і можливостями покупця. Газосиликатні блоки, або автоклавний газобетон - це популярний будівельний матеріал, винайдений в Європі в першій половині 20-го століття. З тих пір газобетонні блоки успішно застосовуються в будівництві будівель житлового, громадського, господарського та промислового призначення.

Від чого залежить вибір газоблоку

Вибір залежить від багатьох параметрів, серед яких характеристики міцності й теплоізоляційні властивості. Пропорційність кладки також грає свою роль, в тому числі при розрахунку вартості будівництва. Якщо при зведенні основними параметрами є міцність й теплоізоляція, то вибір блоку повинен здійснюватися з урахуванням його ширини. Але при цьому потрібно знати, що кладка дуже великих блоків - процес досить трудомісткий, а це значить, що збільшується час будівництва. Крім того, великі блоки можуть негативно відбитися на якості кладки споруди в цілому.

Що ще варто враховувати при виборі газобетонних блоків

Є параметри, які на перший погляд можуть здатися незначними або вторинними, але насправді теж мають вагу при будівництві будинку. До таких параметрів належать транспортування блоків на будівельний майданчик і зберігання на ній матеріалів. Будь-які відхилення від стандартів та правил використання цих матеріалів можуть призвести до порушення експлуатаційних і технічних характеристик блоків, поставити під загрозу якість будівництва будинку й, в кінцевому рахунку, його безпеку. Якщо у вас є сумніви або невирішені питання з купівлі та використання блоків, сміливо звертайтеся за допомогою до наших професійних консультантів. Ми обов'язково допоможемо!

Причиною такої універсальності, популярності матеріалу є його:

Екологічність Газобетону

Будівельні газобетонні блоки виробляються переважно з натуральних природних компонентів (цемент, вапно, кварцовий пісок, вода) з додаванням алюмінієвої пудри. Газобетон не містить шкідливих для здоров'я людини речовин та має один з найнижчих серед будівельних матеріалів коефіцієнтів радіоактивності.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ Газобетону

Стінові блоки з автоклавного бетону є теплоізоляційним будівельним матеріалом з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Чарункова структура блоку є відмінним теплоізолятором і водночас дозволяє матеріалу "дихати". В результаті в приміщенні досягається оптимальний мікроклімат і в зимовий період стіни з газобетону захищають ваше житло від низьких температур, а в жарку пору року, навпаки, перешкоджають перегріву повітря в приміщенні.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ газобетону

Звукоізоляційні якості стінових матеріалів прямо пропорційні товщині стін і обернено пропорційні їх (матеріалів) щільності. На цьому заснована чудова здатність газобетонних блоків гасити звукові хвилі. Володіючи комірчастою структурою з безліччю повітряних бульбашок газобетон має низьку щільність при великих габаритах. Стіни та перегородки з газобетону відмінно захищають приміщення від сторонніх шумів. При цьому ви можете посилити звукозахисні властивості блоків внутрішньої та зовнішньої штукатуркою ваших стін. Також чудового ефекту можна домогтися застосовуючи додаткові ізоляційні матеріали типу пінопласту, гіпсокартону, мінеральної вати.

Пожежобезпека газобетону

Пожежобезпечні газобетонні блоки виробляються з негорючих мінеральних компонентів і відносяться до класу будівельних матеріалів НГ (негорючі). Огороджувальні конструкції з газобетону не горять і не запалюються. В силу цих особливостей газоблок використовуються для пристрою брандмауерів і інших протипожежних споруд.

ДОВГОВІЧНІСТЬ Газобетону

Довговічність газобетонних блоків грунтується на їх здатності витримувати багаторазові цикли "заморозка-відтаювання" без критичних руйнувань. Причиною таких руйнувань є надмірна волога, вбирає матеріалом, яка при замерзанні призводить до руйнування структури. При замерзанні вологи, що потрапила всередину газобетонного блоку, вона має можливість розподілятися всередині його структури не викликаючи надлишкової напруги. Тому сучасні газобетонні блоки витримують до 100 циклів змінюються циклів, тобто мають коефіцієнт морозостійкості F100.