ГАЗОБЛОК UDK ДНЕПР

Газоблок UDK Днепр на сьогоднішній день є провідним виробником виробів з автоклавного газобетону в східній Україні. Заснована компанія ТОВ «ЮДК» в 2007 році в місті Дніпро та оснащена надсучасним технологічним обладнанням компанії «Masa AG». Перша партія блоків з'явилася в 2009 році, знадобився рік роботи щоб завантажити потужності виробництва повністю.

Модернізація Заводу UDK

Після модернізації та встановлення додаткового обладнання вдалося вийти на обсяг близько 440 тис. М.куб. продукції на рік. Виробник газоблоку в Дніпропетровську  випускає будівельні матеріали з маркою щільності Д400 і Д500, тобто газобетон UDK є теплоізоляційним і конструкційним.

Властивості та характеристика УДК

Газоблок ЮДК наділені фізико-механічними властивостями, які дозволяють використовувати їх у різних конфігураціях огороджувальних конструкцій. Завдяки високоточності газоблоків ЮДК рекомендується проводити кладку наклейовий розчин для газоблоку UDK. Газобетон ЮДК (Дніпропетровськ) випускається як «гладкий» так і «паз-гребінь».

Газобетон ЮДК володіє теплозахисними характеристиками, тому будинки побудовані з газобетонних блоків значно знижують кількість споживаної енергії. При правильному підборі товщини стіни відповідно до кліматичної зони Газобетон UDK (Дніпропетровськ) не потребує використання додаткових ізоляційних матеріалів, що відбивається в економії на будівництві. 

Власна сертифікована лабораторія заводу ЮДК (Дніпропетровськ) дозволяє забезпечити внутрішній  контроль якості на всіх етапах виробництва, тим самим дотримуючись українські стандарти якості та європейські нормативи для виробів з автоклавного ніздрюватого бетону.