.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЛОК ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

Технологія виготовлення газблоку. Цемент, кварцовий пісок і вапно дозується в необхідній пропорції. Всі компоненти занурюються в спеціальний змішувач і ретельно перемішуються. До сухої суміші додається алюмінієва пудра і вода в необхідній кількості. Після ретельного перемішування складу занурюється в форми. Протягом декількох годин він відстоюється і в цей період відбувається хімічна реакція, в результаті якої виділяється вуглекислий газ. Реакція відбувається в результаті взаємодії води з алюмінієвою пудрою. Внаслідок хімічного процесу утворюються пори, і матеріал збільшується в об'ємі. За час відстоювання відбувається первинне схоплювання матеріалу.Proizvodstvo gazobetona

Після первинного схоплювання формується напівсирий масив. З нього спеціальної різальної установки нарізаються блоки за розмірами. Така технологія дозволяє виконати дуже точну нарізку. Обрізки матеріалу збираються, повторно замішуються і знову йдуть на по різку. 

gazobeton stoynlaut

Нарізаний матеріал відправляється в автоклав, де протягом декількох годин під тиском 11,5 атмосфер блоки пропарюють при температурі 180 градусів. При пропарюванні під тиском в автоклаві штучний матеріал набирає свою міцність в повному обсязі. На виході з автоклава газоблок укладаються на піддони та накриваються для запобігання попадання вологи. В такому стані матеріал відправляється на реалізацію.

Окремо відзначимо, що обладнання для виготовлення блоків з газобетону досить складне і дороге. Вивчивши, з чого складаються газоблок та піноблок, їх технічні характеристики, технологію виробництва і відмінності, легше визначитися, з чого будувати будинок або дачу. Який матеріал вибрати для зведення будівлі піноблок або газоблок залежить від технічних вимог і фінансових можливостей майбутнього господаря будинку.

Завдяки автоклавуванню, безпосередньо після його закінчення газобетон має відповідну міцність, довговічність і морозостійкість. Автоклавирование виключає можливість усадки, а також забезпечує довговічність газобетону. Газобетон добре підлягає обробці найпростішими інструментами: пиляється, свердлиться, строгается. У нього легко забиваються цвяхи, скоби. Згодом газобетон стає твердіше. Будинки з газобетону сьогодні дуже популярні в Україні. До того ж, проекти будинків з газобетону та ціна на нього, доступні всім.

Автоклавної обробки газобетону проводиться не тільки для того, щоб прискорити процес твердіння суміші. Основний сенс полягає в тому, що в автоклаві при температурі +180 ° С і тиску до 14 бар в газобетоні утворюється новий мінерал. Завдяки цьому підвищується міцність матеріалу і, що особливо важливо, в кілька разів зменшується усадка. За рахунок своїх характеристик автоклавний бетон має набагато більше способів застосування. Він може використовуватися, наприклад, в армованих конструкціях - перемичках, панелях.

Ніздрюватий бетон автоклавного тверднення має знижену тріщиностійкість і морозостійкість. Автоклавної обробки дозволяє в більш короткі терміни отримувати вироби з досить високою міцністю при зниженій витраті терпкого. У автоклавної обробки є і недоліки: дороге устаткування, специфіка його експлуатації, що вимагає висококваліфікованого обслуговуючого персоналу, висока металоємність автоклавів, низький коефіцієнт використання внутрішнього обсягу автоклава. Дрібносерійне виробництво при автоклавного способі виявляється економічно невигідним.

Автоклавний газобетон виробляється на великих заводах і на будмайданчик потрапляє у вигляді готових блоків. Виготовлення цього матеріалу на малому виробництві або виготовлення газобетону автоклавного своїми руками - неможливі.

Основними компонентами цього матеріалу є цемент, кварцовий пісок (або зола винесення), газоутворювач, також можливе додавання гіпсу і вапна. Як спеціалізованих газообразователей використовуються алюмінієві пасти і пудри. Сировина змішується з водою заливається в форму і відбувається реакція води і газообразователя, яка веде до виділення водню, який і утворює пори, суміш піднімається як тісто. Після набору пластичної міцності, масив розрізається на блоки, плити і панелі. Ипользование високотехнологічного різального обладнання дозволяє розрізати отриманий масив з високою точністю на блоки і плити.

Після цього вироби піддаються загартуванню парою в автоклаві, де вони набувають необхідну жорсткість, або висушуються в умовах електропідігріву. Процес виробництва пористого бетону нагадує випікання хліба: у змішувачі замішується вода, цемент, мелений кварцовий пісок, ретельно роздрібнена вапно та гіпс (не на всіх виробництвах), додається газообразователь. У теплій вологій камері суміш піднімається.

Процес газоутворення відбувається внаслідок хімічної реакції між гідратом окису кальцію і алюмінієм; виділяється при цьому водень викликає спучування розчину, який, затвердевая, зберігає пористу структуру.

При визначенні складу газобетону необхідно забезпечити задану об'ємну масу і його найбільшу міцність при мінімальних витратах порообразователя і в'язкої речовини. При цьому структура газобетону повинна характеризуватися рівномірно розподіленими дрібними порами правильної кулястої форми.

Об'ємна маса газобетону і його пористість залежать головним чином від витрати порообразователя і ступеня використання його пороутворюючих здатності. Деякий вплив на них чинять температура суміші і кількість води, прийняте для замішування суміші, тобто водотвердое відношення В / Т. Збільшення В / Т підвищує плинність суміші, а отже покращує умови утворення пористої структури, якщо забезпечується достатня пластична міцність суміші до кінця процесу газоутворення.

Міцність газобетону залежить також від характеру його пористості, розмірів і структури пір і міцності межпорових оболонок. Зі збільшенням В / Т до оптимального значення, що забезпечує найкращі умови формування структури суміші, міцність газобетону підвищується. Міцність оболонок, в свою чергу, залежить від оптимального співвідношення основного в'яжучого і кремнеземистого компонента, В / Т, а також умов обробки їх. З цього випливає, що застосування сумішей з мінімальним значенням В / Т за умови освіти високоякісної структури (наприклад віброспучіваніем) дозволяє отримати газобетон більш високої міцності.

Характеристики газобетону

Одним з основних переваг, якими володіє даний матеріал, це вогнестійкість. Газобетон є абсолютно безпечним для будівництва будинку завдяки його негорючості. Чарункова структура полегшує блоки, внаслідок чого створюється менше навантаження на фундамент. При цьому підстава навантажено навіть менше, ніж удома з деревини. Це дозволяє скоротити тривалість робіт і зменшити витрати на будівельні матеріали.

Споруда з газобетону є хорошою альтернативою цегельному будовою. Газобетон не поступається в міцності і довговічності, при цьому характеризується прекрасної теплоізоляцією, що дозволяє підтримувати здоровий клімат в приміщенні.

Технологія виготовлення газобетону

Процес виробництва блоків складається з наступних етапів.

В першу чергу змішують компоненти в необхідному співвідношенні. Основними складовими газобетону є: вапно, пісок, цемент і алюмінієва пудра, призначена для газоутворення.На наступному етапі важливе увага приділяється ретельному розмішуванню компонентів і рівномірному розподілу всіх бульбашок.

Наступним кроком виготовлення газобетону в домашніх умовах є наповнення форм. Отриманою сумішшю заповнюють форми тільки наполовину, оскільки через що протікають реакцій обсяг блоків буде збільшуватися. Приблизно через шість годин газобетон буде готовий. Виступаючі за краї форм ділянки акуратно зрізують. Для цього добре використовувати металеву струну.