ГАЗОБЛОК ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

 Технологія виготовлення газблоку. Цемент, кварцовий пісок і вапно дозується в необхідній пропорції. Всі компоненти занурюються в спеціальний змішувач і ретельно перемішуються. До сухої суміші додається алюмінієва пудра і вода в необхідній кількості. Після ретельного перемішування складу занурюється в форми. Протягом декількох годин він відстоюється і в цей період відбувається хімічна реакція, в результаті якої виділяється вуглекислий газ. Реакція відбувається в результаті взаємодії води з алюмінієвою пудрою. Внаслідок хімічного процесу утворюються пори, і матеріал збільшується в об'ємі. За час відстоювання відбувається первинне схоплювання матеріалу.Proizvodstvo gazobetona

 Після первинного схоплювання формується напівсирий масив. З нього спеціальної різальної установки нарізаються блоки за розмірами. Така технологія дозволяє виконати дуже точну нарізку. Обрізки матеріалу збираються, повторно замішуються і знову йдуть на по різку. 

gazobeton stoynlaut

Нарізаний матеріал відправляється в автоклав, де протягом декількох годин під тиском 11,5 атмосфер блоки пропарюють при температурі 180 градусів. При пропарюванні під тиском в автоклаві штучний матеріал набирає свою міцність в повному обсязі. На виході з автоклава газоблок укладаються на піддони та накриваються для запобігання попадання вологи. В такому стані матеріал відправляється на реалізацію.

 Окремо відзначимо, що обладнання для виготовлення блоків з газобетону досить складне і дороге. Вивчивши, з чого складаються газоблок та піноблок, їх технічні характеристики, технологію виробництва і відмінності, легше визначитися, з чого будувати будинок або дачу. Який матеріал вибрати для зведення будівлі піноблок або газоблок залежить від технічних вимог і фінансових можливостей майбутнього господаря будинку.