.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЛОК ГАЗОБЕТОН

IMG 1835Газоблок (Газобетон) АЕРОК - це легкий пористий матеріал, який добре підлягає обробці найпростішими інструментами: сверлится, пиляється, строгается. Має свої унікальні характеристики - в нього легко можна забити цвях та скоби. Його пористість близько 85%, тому об'єднує в собі кращі властивості дерева та цегли. За допомогою газоблока можна звести будиночок для відпочинку, теплий житловий будинок. Адже якість газобетону визначає рівномірність розподілу, рівність обсягу і закритість пір.

Газоблок АЕРОК

IMG 1839Газоблок Аерок володіє багатьма перевагами, які зробили його популярним. Саме тому продажі газоблоків в Києві ростуть і поступово витісняють цегла з ринку будматеріалів. Блок AEROC має низьку теплопровідність, що робить його відмінним ізолятором в холодну пору року. Ваш будинок завжди буде в теплі взимку, це допоможе заощадити на обігріві. А влітку будинок з газоблоку буде зберігати прохолоду.

Як вибрати потрібний матеріал 

Не така проста задача, адже це обумовлюється безліччю факторів, що впливають на зведення стін. Насамперед - це клімат, економічні показники, рішення з архітектури, фізико-механічні показники. Екологічность- виготовляючи газоблок використовують тільки природна сировина (цемент, пісок, алюмінієва пудра, вапно та ін). Газобетон Аерок за своїми екологічними характеристиками поступається лише дереву і не виділяє токсичних речовин. Але, на відміну від дерева, він не старіє, не гниє і не горить. У будинку з газоблоку, дихається легко як в дерев'яному будинку, через його пористої структури матеріалу.газоблоки аерок

Довговічність стіни з газоблоку Аерок більше 100 років

Зараз є безліч будинків, побудованих з газоблоків, і в них живуть уже близько 75 років. І що найважливіше - те, що ці будови не видають ніяких ознак руйнування.Міцність газоблоків збільшується при автоклавної обробці, завдяки цій обробці газоблок набуває ще більше способів впровадження. Його висока міцність дозволяє будувати 3-х поверхові будинки і висотні конструкції. Газобетон володіє кращими теплозахисними властивостями - має низьку теплопровідність.Що дозволяє відмовитися від додаткової теплоізоляції і заощадити близько 20% коштів, які витрачаються на опалення будинку. Навіть у літній період будинок з газоблоків не піддається перегріву. Крім того, блок не горючий матеріал, I і II ступеня вогнестійкості.

Точность розміру блоку Аерок

Завдяки точності розміру блоку Аерок (похибка всього 1 мм) для кладки газоблоку використовують спеціальний клей, що дозволяє скоротити товщину шва до 1-2 мм. Якщо ж десь то клей і заощадили будівельники - щілини в стіні такого будинку все одно не буде т. К. Система паз-гребінь не допустить цієї неприємності. При кладці стіни з газоблоку внутрішня поверхня стіни виходить настільки гладкою, що відпадає необхідність у її додатковому вирівнюванні під обробку.

Де купити газоблок Аерок в Києві

У нас ви завжди можете купити газоблок Аерок за розумними цінами від виробника з постачанням безпосередньо із заводу, гарантуємо якість виробника, відмінну швидкість доставки і високоякісний газоблок Аерок з заводу «AEROC» виробляє високоякісний газоблок, який може зрівнятися за характеристиками з європейськими аналогами. При виробництві на заводі дотримуються строгі стандарти якості, завдяки чому блоки мають довговічність, міцність, екологічність та високу теплоізоляцію.