ГАЗОБЛОК UDK

Ціна від 925 грн.
з доставкою по Києву і Київській обл.

 

Сертификат.

  Компанія UDK на на українському ринку з 2007 року. Завод знаходиться в м Дніпропетровську - це найбільший виробник автоклавного газоблоку в східній Україні з потужністю понад 400 тисяч м.куб. газобетонних виробів в рік. Сучасне німецьке обладнання «Masa-Henke» дозволяє провести сучасний матеріал з низькою щільністю і при цьому досягти високої міцності з чудовими характеристиками. Виробництво повністю механізоване і автоматизоване. ТОВ ЮДК реалізує продукцію з автоклавного ніздрюватого бетону під брендом UDK GAZBETON. Вся продукція сертифікована і повністю відповідає будівельним нормам. Кожну партію товару супроводжує сертифікат якості. Заводська лабораторія ГО «ЮДК» здійснює постійний контроль якості продукції на всіх етапах її виробництва.

  Блок ЮДК - екологічно чистий продукт. Виробляється з природних матеріалів таких як: вапно, пісок, вода, гіпс, цемент і невелика кількість алюмінієвої пудри. З 1 м.куб сировини можна виробити до 5 м.куб автоклавного газобетону і в процесі виробництва не утворюються токсичні гази.

Переваги:


  Європейська якість за доступною ціною! Компанія пропонує широкий вибір блоків з газобетону автоклавного тверднення, які допоможуть забезпечити оптимальне рішення для зведення внутрішніх і зовнішніх стін. Високоточні розміри газоблоку ЮДК дозволяють зводити за короткий термін рівні стіни без додаткових витрат, зберігаючи час і гроші замовника. У зв'язку з тим, що блок має великі габарити є система паз-гребінь і захвати, що забезпечує зручність монтажу. Блоки UDK легко свердляться і дається підрізування під різним кутом, надаючи йому всілякі форми.

  Легка вага газоблоку зменшує навантаження на фундамент і каркас будівлі. Він в три рази легше, ніж традиційний будівельний матеріал, такий як черепашник, керамічна і силікатна цегла. Також вартість 1 м.кв стіни з блоків даного виробника до 30% нижче в порівнянні з іншим матеріалом, а це вагомий фактор на сьогоднішній день для покупця. Якість блоків ЮДК не тільки допомагають забезпечити швидкість робіт, економію часу і грошей замовника, але й отримати здоровий мікроклімат в майбутньому приміщенні. У будинках, побудованих з стінових блоків UDK прохолодно влітку й тепло взимку. Стіни з блоку не горять, витримуючи вплив високих температур протягом тривалого часу, не пропускають диму і газу. Під час пожежі не створюються ніякі отруйні гази. Продукт стійкий до грибків і перешкоджає поширенню цвілі.

  До переваг можна віднести сервіс у постачанні продукції. У мінімально короткі терміни газоблок від компанії ЮДК поставляється по всій території України. Завод виробник гарантує консультаційно-технічну підтримку на всіх етапах проектування і виконання будівельних робіт.

Недоліки:


  Теоретично, тільки можна стверджувати про довговічність цього матеріалу, адже він не так давно на ринку. Втрати тепла через з'єднання з традиційним розчином впливають на теплові характеристики стін, тому треба використовувати тільки тонкошаровий теплоізоляційний клей, щоб уникнути містків холоду. Після зведення коробки будівлі бажана обробка стін грунтовкою глибокого проникнення. Міцність газоблоку змушує правильно підбирати кріплення для різних навантажень. Також треба вимогливо поставитися до фундаменту, щоб виключити усадку і виникнення масивних тріщин.

Висновок та відгуки про компанію ЮДК:


    Універсальність, легкість, міцність і відмінні теплоізоляційні характеристики газоблоку від даної торгової марки надають унікальні можливості для реалізації багатьох ідей на сьогоднішній день. Автоклавний газоблок - оптимальне рішення в будівництві мало- і багатоповерхових будівель. Об'єкти, побудовані з цього газобетону, показали прекрасну стійкість до сейсмічних впливів.