ГАЗОБЛОК ГАЗОБЕТОН AEROC

Газоблок Газобетон AEROC автоклавного твердіння  відносяться до різновиду пористих бетонів. На жаль, деякі різновиди ячеєстобетонних виробів безумовно не можна назвати надійними будівельними матеріалами. Так, при рівних щільностях, характеристики міцності автоклавного газоблоку (який в процесі автоклавування пройшов гартування  у середовищі насиченої пари при високих тиску і температурі) на порядок вище, ніж у неавтоклавного. Природно, матеріал невеликої міцності дає сильну усадку, що призводить до появи в стінах тріщин. Знаючи про такий нестачі окремих видів пористих бетонів, з'являється недовіра до інших різновидів матеріалу. Наша компанія пропонує якісний матеріал з автоклавного газобетону Аерок , виготовлений на сучасному німецькому обладнанні, який пройшов перевірку  часом.

Процес Виробництва AEROC

Пройшовши процес спучування, злегка схватився в массі розрізають і поміщають на 10-14 годин в автоклав. Там, в середовищі насиченої пари при тиску в 10-15 бар і температурі 170-190 ° С сирець підсушується і набирає проектну міцність. Завдяки спеціальній рецептурі та  автоклавуванню газоблоки   дуже міцні, негорючі, морозостійкі, довговічні вироби. На заводі виробляється  автоклавний газобетон на автоматизованому німецькому обладнанні. Жорсткий контроль за всім технологічним процесом дозволяє виробляти якісний продукт з високоточною геометрією. Технічні характеристики газобетону  відповідають стандартам? у вогні не горить, у воді не тоне - екологічно та практично.

Згідно  добровільної сертифікації СНиП газобетонні блоки відносяться до класу негорючих матеріалів (НГ). Конструкції з газоблоків мають ступінь вогнестійкості і під час пожежі не виділяють токсичних газів. Випробування по ГОСТ показали, що межа вогнестійкості несучих стін з неармованих стінових блоків становить не менше REI 180 при помірковано- розподіленого навантаження 18 т / пог.м (без урахування власної ваги). Тобто за 180 хвилин (3 години) випробувань несуча стіна при безперервній односторонній  дії полум'я втратила своєї теплоізолювальної здатності (I) цілісності (Е) і несучої здатності (R).

Газоблок Газобетон Аерок Характеристика

Блоки володіють високою пористістю. Тим не менш, вони відрізняються хорошою гігроскопічністю через сферичності пір, що не пропускають вологу всередину матеріалу. Тому автоклавний газобетон не "вбирає» воду як цегла і швидко висихає після косого дощу на відміну від деревини. З капсулярні газосиликата випливає ще одна властивість - морозостійкість. Т.к. замерзаюча вода має місце для розширення в пустотах, то в матеріалі не виникає загрози розриву.

Автоклавні газобетонні блоки

Вони структурно нагадують природну пемзу і також мають високі теплоізоляційні і теплоакумулючі  властивості. У гістограмі представлені характеристики акумуляції тепла і охолодження стін з різних будівельних матеріалів однакової товщини. При порівнянні показників по акумуляції тепла в зразках і їх охолодженню у газобетону D500 спостерігається високий рівень теплової інерції і порівнянна з деревом добра теплоізоляція.