ГАЗОБЛОК AEROC ВИСОКА ЯКІСТЬ

 Газоблок «Аерок» визначений переможцем Всеукраїнської програми захисту прав споживачів «Висока якість - чесна ціна».
25 січня 2012 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл, присвячений результатам перевірки якості газобетонних виробів по Всеукраїнській програмі захисту прав споживачів «Висока якість - чесна ціна», заснованої асоціацією «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» спільно з ВГО «Союз споживачів України», асоціацією «Укрінтерстандарт».
  Вся продукція проходе незалежне тестування в спеціалізованих лабораторіях і перевірялася за наступними критеріями: щільність, теплопровідність, міцність на стиск. Також експертами програми проводилося вивчення цінової політики на даний вид продукції.
  Серед експертів проекту - співробітники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, НДІ буд- матеріалів і виробів, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві, ХК «Київміськбуд», Київського національного університету будівництва і архітектури, Державного НДІ будівельних конструкцій, громадських організацій «Жива планета» та «Союз споживачів України», інституту «Київпроект», ДСК № 4, Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону та ін.
  За результатом досліджень ТОВ «Аерок» визнано переможцем програми «Висока якість - чесна ціна».
  Компанія нагороджена Дипломом та право маркувати  продукцію знаком «Висока якість - чесна ціна».