ГАЗОБЛОК АЕROC ECOTERM

Газоблок AEROC Ecoterm блок з легкого бетону класу щільності 375 кг / м ³ і з нормованою міцністю на стиск B = 2,5 Н/мм². AEРОК Ecoterm виготовляються у семи різних ширинах. Газобетон має маркування CE відповідно до (CPD) вимогам 89/106 / ЕЕС. AEROC Ecoterm 375 масивний, але легкий стіновий блок з шириною 375 мм дозволяє будувати прості але теплі стінки без використання додаткової теплоізоляціі.

AEROC Ecoterm Теплопровідність:

Теплопровідність такої завершеної стіни U = 0, 27 W / m² K. Крім того, блоки і достатню міцні на стиск (В = 2,5 Н / мм ²), який може використовуватися для несучих стін до 3-х поверхових будівель з залізобетонними перекриттями, але з правильним армуванням. Армувати потрібно кожен четвертий ряд газоблоку, довгі дистанції стіни, над вікнами, під вікнами, над дверима та безпосередньо перед вкладанням плити перекриття. Використовується в основному в одноповерхових і багатоповерхових несучих зовнішніх стін будівель, зберігаючи дизайн. AEROC Ecoterm 300 блок 300 мм ширина використовується в будівлях, де вимоги до теплопровідності газоблока не така висока (спортивні центри, торгові центри, склади, виробничі приміщення тощо). Теплопровідність такої стіни розглядати в кінцевому результаті U = 0,33 W / m² K. Клейовий розчин на газоблок треба наносити належним чином - не тонше 1 мм, та не ширше ніж 3 мм.

Кожен газоблок с системою «паз-гребінь» мають один або два поглиблення:

Для забезпечення герметичності з'єднання і для зменшення «містків холоду» заповнюють вертикальні шви кладки кожного ряду блоків AEROC з системою «паз-гребінь». В процесі кладки, дотримуйтесь інструкцій виробника.