Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЛОК АЕROC ECOTERM

logo aerockupit gazobeton aeroc berezanГазоблок AEROC Ecoterm блок з легкого бетону класу щільності 375 кг / м ³ і з нормованою міцністю на стиск B = 2,5 Н/мм². AEРОК Ecoterm виготовляються у семи різних ширинах. Газобетон має маркування CE відповідно до (CPD) вимогам 89/106 / ЕЕС. Газобетон Aeroc EcoTerm - сучасний стіновий матеріал, який має точну геометрію (± 1 мм) і систему паз-гребінь, що виконує функцію теплового замка по вертикальному шву і напрямних при укладанні блоків.

Даний вид блоків повністю відповідає всім вимогам до теплопровідності зовнішніх стін, відповідно до нормативів 2013 року, і призначений для зведення будівель заввишки до 2-3 поверхів з монолітними перекриттями та плоским дахом або двоповерхових будинків з іншими типами перекриттів і з виступаючими мансардами і дахами великої крутості. Стіни з такого матеріалу не вимагає додаткового утеплення, наприклад, мінеральною ватою і не поступаються в морозостійкості, до 100 циклів, стін з керамічного матеріалу.

Блок Аерок EcoTerm 375

Блок Аерок володіє вражаючими показниками теплоізоляції. Наприклад, зовнішні стіни, зведені з блоків AEROC EcoTerm 375, за властивостями збереження тепла ідентична стіні з цегляної кладки товщиною 380 мм з додатковим утепленням плитою мінераловати або 100 мм пінополістиролу. Стінові блоки AEROC EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будинків без обмеження поверховості.

Характеристики  блоку AEROC Ecoterm

щільність 400 кг / куб.м клас

міцність: В2.5

морозостійкість, циклів 100

Блоки AEROC EcoTerm мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією, систему «паз-гребінь», що служать у якості направляючих при кладці блоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Блоки AEROC EcoTerm мають кишені для зручності захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків при будівництві.

Теплопровідність газобетона AEROC Ecoterm 

kupit gazobeton aeroc obukhovТеплопровідність такої завершеної стіни U = 0, 27 W / m² K. Крім того, блоки і достатню міцні на стиск (В = 2,5 Н / мм ²), який може використовуватися для несучих стін до 3-х поверхових будівель з залізобетонними перекриттями, але з правильним армуванням. Армувати потрібно кожен четвертий ряд газоблоку, довгі дистанції стіни, над вікнами, під вікнами, над дверима та безпосередньо перед вкладанням плити перекриття. Використовується в основному в одноповерхових і багатоповерхових несучих зовнішніх стін будівель, зберігаючи дизайн.

Блок AEROC Ecoterm 300

AEROC Ecoterm 300 блок 300 мм ширина використовується в будівлях, де вимоги до теплопровідності газоблока не така висока (спортивні центри, торгові центри, склади, виробничі приміщення тощо). Теплопровідність такої стіни розглядати в кінцевому результаті U = 0,33 W / m² K. Клейовий розчин на газоблок треба наносити належним чином - не тонше 1 мм, та не ширше ніж 3 мм. Кожен газоблок с системою «паз-гребінь» мають один або два поглиблення: Для забезпечення герметичності з'єднання і для зменшення «містків холоду» заповнюють вертикальні шви кладки кожного ряду блоків AEROC з системою «паз-гребінь». В процесі кладки, дотримуйтесь інструкцій виробника.