.

Вы можете перезвонить нам чтобы получить информацию по газобетону

097 844 81 17
095 730 49 69

У Вас есть возможность связаться с нами такими месенджерами: VIBER, Telegram, Veon, WatsApp, которые прикреплены к номеру 0978448117.

Наши менеджеры с удовольствием ответят на ваши вопросы по газобетону, а также помогут организовать доставку (возможно с выгрузкой) на строительную площадку.

 

ГАЗОБЕТОН ВІД ВИРОБНИЦТВА ДО БУДІВНИЦТВА

Фахівці відносять газобетон до так званого пористого бетону. Його пориста структура володіє унікальними властивостями, такими як низька теплопровідність, легка обробка, легка вага. А насичення матеріалу газом відбувається в той момент, коли алюмінієва паста, або порошок взаємодіє з компонентами розчину. До компонентів розчину можна віднести в'яжучі матеріали - портландцемент, або суміш вапна і цементу. Функцію наповнювача тут виконує кварцовий пісок.

Висушують газобетон в автоклавах. Саме при підвищеній температурі в середовищі насиченої пари і позамежному тиску цей унікальний будівельний матеріал набирає свою справжню міцність. Якщо у вас в планах будівництво будинку з газобетонних блоків, знайте, що слід, перш за все, звертати увагу на марку щільності цього матеріалу. Вона позначається відповідним чином: D300, D400 так далі . Саме від цього показника залежать міцність конструкції і теплопровідність стін житла.

Оскільки зі збільшенням щільності падає теплопровідність, для необхідної теплоізоляції слід вибирати блоки більшої ширини. Конструкція з щільного газобетону краще стримує вуличний шум, що цілком природньо. Як втім, очевидно  те, що вага готової конструкції буде досить великою. Що ж стосується зведення стін з менш щільного газобетону, то їх міцність з часом може бути поставлена ​​під сумнів. Таким чином, експерти визнають, що вибір газоблоків для будівництва, наприклад, заміського будинку пов'язаний з пошуком компромісу між різними параметрами. Головне, як ми вже зазначали, це міцність, щільність, теплопровідність матеріалу.

Необхідно також звернути увагу на те, що газоблоки відносяться до категорії негорючих матеріалів і це дуже великий плюс. І ще, стіни з газобетону здатні «дихати». Вони не є непроникним бар'єром для виходу водяної пари на вулицю з добре протопленого приміщення.  Тепер кілька слів про технології  будівництва з газового бетону.
Перш за все, слід знати, що для кладки стін з газоблоків застосовується спеціальний клей. Але це не означає, що під час будівництва буде повністю виключений цемент. Розчин з цієї сировини все-таки знадобиться. Оскільки саме на цементний розчин кладеться перший ряд блоків майбутніх стін, закладають стики міжкімнатних перегородок, шви в плитах перекриття.

Внутрішні роботи по обробці стін можна проводити за допомоги гіпсокартонних та гіпсоволокнистих панелей, готових сухих сумішей. Ми не рекомендуємо використовувати гіпсову шпаклівку, оскільки з часом вона починає розтріскуватися.

Технологія виробництва заводського газобетону

Технологія виробництва заводського газобетону, ціна на який залежить від марки, є унікальною, хоча в нашій країні є умільці, які займаються виготовленням неавтоклавного газобетону своїми руками на саморобному обладнанні для виробництва.

Історія газобетону

Газобетонні блоки виробляються ось уже понад 100 років. У 1889 році в чеській столиці винахідник Гофман запатентував технологію виготовлення цього матеріалу. Примітно, що гофманськими рецептура досі є основою технології виробництва, що використовується на сучасних заводах. Щоб досягти потрібних технічних характеристик і виникнення повітряних пір, Гофман додавав в робочий розчин вуглекислі і хлористі солі. У той же час, матеріал Гофмана не годився для масштабного виробництва і використання.

Лише через чверть століття американці Аулсворт і Дайер вирішили додати в цементно-вапняний склад алюмінієвий порошок, який, входячи в реакцію з вапном, утворює водень. Саме водень і дає бетону пористу структуру. На сьогоднішній день газобетонні блоки, що використовуються для будівництва відносно дешевих заміських котеджів, зведення фундаментів і перемичок, виробляються за рецептом Гофмана, але з додаванням алюмінієвої пудри.

Види газобетону

Сучасне будівництво, що проходить по проектам будинків з газобетону, використовує різні різновиди газобетонних блоків. Зупинимося на найпоширеніших класифікаціях, перша з яких передбачає поділ будматеріалу по маркам. Зазначу, що класифікація будматеріалу по маркам включає в себе тільки ті види газобетонних блоків, які дійсно використовуються в будівництві будинків з газобетону сьогодні.

Класифікація газобетону по маркам:

Д300. Досить рідкісна марка, що пояснюється крихкістю будматеріалу. Її можна використовувати лише в якості утеплювача. Міцність D350 становить 0,7-1,0 МПа, а середній коефіцієнт теплопровідності знаходиться на рівні 0,08-0,09 Вт / (м ° С);

Д400. Матеріал з більш високою міцністю на рівні 1-1,5 МПа, з коефіцієнтом теплопровідності 0,10-0,11 Вт / (м ° С). Використовується як для теплоізоляції, так і в багатоповерховому монолітному будівництві для закладки прорізів;

Д500. Матеріал з рівнем міцності 2-3 МПа. Коефіцієнт теплопровідності - 0,12-0,13 Вт / (м ° С). Використовується при зведенні будинків монолітного типу, а також в малоповерховому будівництві;

Варто відзначити, що щільність газобетонного матеріалу прямо пропорційна марці. Наприклад, марка Д500 означає, що матеріал має щільність 500 кг / кубометр. Відповідно, марка D400 - матеріал з щільністю 400 кг / кубометр.

За технологією виробництва все газобетонні матеріали підрозділяють на автоклавні і неавтоклавні.

Автоклавний - газобетон

Автоклавний - газобетон, який проходить обробку в автоклаві (спеціальна піч) при температурах 190-200 градусів і з тиском на рівні 10-12 бар.

Неаатоклавний - газобетон, який не обробляється в автоклаві. Повне схоплювання та сушка матеріалу відбуваються в стандартних умовах.

Автоклавний матеріал вважається кращим, оскільки особливості технології виробництва наділяють його високими показниками міцності, а також низьку теплопровідність. Обробка в автоклаві призводить до рівномірного розподілу пір, що, в свою чергу, дозволяє контролювати процес виробництва з наданням будматеріалів заданих фізико-механічних властивостей. Як ви розумієте, ціна за штуку автоклавного газобетону буде вище, ніж неавтоклавного.

Розглядаючи газобетонні блоки, недоліки можна і не озвучувати. Думаю, на прикладі неавтоклавного матеріалу і низьких марок вони цілком зрозумілі. Чим дорожче блок, тим менше недоліків.

Виробництво газобетону

Автоклавна технологія
Виготовлення автоклавного газобетонного матеріалу починається з процесу створення робочої суміші, рецепт якої включає в себе використання таких вихідних матеріалів, як цемент, кварцовий пісок, вапно і воду. Згодом під тиском в неї буде додана алюмінієва пудра і паста. Суміш гарненько перемішується, після чого заливається в спеціальну форму і стоїть кілька годин до початкового схоплювання розчину. Після схоплювання форму поміщають в автоклав для утворення пор, що з'являються внаслідок вступу в реакцію вапна і алюмінію. Готовий і добре просушений матеріал можна буде розрізати на блоки певного розміру, для чого використовується спеціальний струнний інструмент, який гарантує високоточну різання.

Неавтоклавна технологія
Виробнича Неавтоклавна технологія має відмінності від автоклавної лише в тому, що в процесі виготовлення не використовується автоклав для парової обробки. Схоплювання і пороутворення відбувається в звичайних умовах. При цьому навколишнє склад температуру можна підвищити за рахунок використання електронагрівачів. В іншому, процес виробництва ідентичний.

Як побудувати будинок з газобетонних блоків

За відгуками власників, будівництво такого будинку краще довірити професіоналам. Вони все зроблять швидко і якісно, ​​але, зрозуміло, не безкоштовно. Скільки коштує побудувати будинок такого типу? Все залежить від компанії, яку ви будете наймати для робіт. Ну а якщо ви хочете зробити все самостійно, вам доведеться задуматися про фасадної зовнішній обробці і внутрішній обробці штукатуркою, розрахувати правильну товщину стіни, дізнатися, що являє собою кріплення мауерлата, а також подумати над тим, чи потрібні вам дерев'яні перекриття в будинку.

Висновок

Як вже було сказано, газобетон автоклавного твердіння має більш високу початкову вартість і ціну за куб, а й більш високі характеристики. Необхідно брати до уваги той факт, що характеристики неавтоклавного газобетону лише трохи вище характеристик пінобетону, внаслідок чого область його використання різко звужується. Наприклад, фундамент для будинку з газобетону неавтоклавного твердіння, навіть при використанні надійних дюбелів і армопоясу, не зробиш.

Якщо говорити про те, який газобетон краще купити для того, щоб побудувати хороший будинок або баню з газобетонной кладкою під ключ, то я б рекомендував продукцію таких виробників, як Аерок, Vtong, а також газобетон. Деякі виробники рекомендують використовувати для кладки спеціальний клей і навіть спеціальні кельми. Ціни на газобетонні блоки, в залежності від виробника, можуть відрізнятися.